Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Girl
#190730 O daugelis iš Jūsų pradėjote medituoti su mokytojais ar tiesiog perskaitę informacijos, pakalbėję su kitais? :)
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#190732 aš be jokio mokytojo,pati pradejau tai daryt...na,tai nežinau,ar ta tikroji meditacija,bet poveiki jaučiu....
sakau,paskaityk šia knygą,tai ten padeda suprast,kaip reik medituot =)
Vartotojo avataras
Parašė memfis25
#231709 faktiskai medituot imanoma visur.Ar metas valgio gaminimui,net viesajame transporte.Taigi sakau jei jau panyri i save gana giliai ir ten kapstai,nieko nerades jauties tustumoje.Tai puikus pagrindas meditavimui.Beda,kad turbut negaleciau jau medituoti kitaip(tam tikroje aplinkoje,poza,prie smilkalu),reiktu per nauja ismokti ir isisavinti.
Vartotojo avataras
Parašė Ars Velvetica
#243193 Ar kas nors kada domėjotės, gal net lankėte Sahadža jogą?
http://www.sahadzajoga.lt/
Parašė NaturalPath
#250128 Sveiki visi, besidominantys dvasiniu tobulėjimu. Norėčiau papasakoti trumpai apie dvasinio tobulėjimo sistemą, kurioje pati praktikuoju. Jos pavadinimas - Sahadž Marg. Tai radža jogos (proto jogos) dvasinio mokymo sistema, kurioje pagrindą sudaro širdies meditacija. Praktika paremta principu, kad Dievas yra visuresantis ir todėl užpildo savimi kiekvieno žmogaus širdį. Praktikos tikslas išskirtinai dvasinis: žmogaus būties tikslo siekimas, vienijimas su Dievu arba, kitaip tariant, savo dieviškosios prigimties, savo aukščiausiojo "Aš" pasiekimas.
Pagalvojau, kad tai bus įdomu tiems žmoniems, kurie ieško dvasinės ramybės savo gyvenime. Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose yra mūsų nedideli centrai. Jeigu kažka sudomintų, galėčiau duoti kontaktus.
Už tai jokių pinigėlių nerenkama, mokymas yra nemokamas, tereikia noro tobulėti dvasiškai. Sahadž Marg meditacija yra paprasta praktika, kuri gali būti integruota net į labai užimtą gyvenimo būdą.
Jei kils klausimų, mielai atsakysiu.
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#264387 Reiks pabandyt pamedituoti tikrai yra neblogu atsiliepimu
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#268187 Meditacija tiek dvasiskumo plotmeje tiek fizineje strukturoje palieka teigiamus energijos virpesius. Tad, ta ka darome su savimi stengiant isvalyti apdulkejusias mintis ir neigiamus energijos sukurius paverst i teigiamus vektorius - viskas yra GERAI. Musu paciu koncentracija ir teisingas bei kryptingas darbas su savimi - vienas svarbiausiu irankiu. Tik reikia ismokti teisingai ta iranki ivaldyt. O jei negebame to daryt - metamasi i krastutinumus - ramybes paieskos sektose bei kt organizacijose nuo kuriu samoningai arba ne tampame priklausomi. (Kartais laikina ramybe suteikia SARLATANAI, prisidengiantys ivairiom ''Galiom'' ir puikiai ivalde kai kuriuos amoralius itaigos instrumentus, paremtus ''juodosios'' psichologijos metodais.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#268191 jeigu as valia tureciau as irgi medituociau.Kaip reikia issiugdyti valia ?
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#268199 maingirdai, veikimo budu :achtung
kito budo nera.
Vartotojo avataras
Parašė ElizabethFo
#329055 pas mane taip pat su valia problemos... norėčiau kur kas dažniau užsiimti meditacijomis :) na, čia turbūt bus naujųjų metų išvakarių noras...kad jau va, 2015-ais tai medituosiuuuu :DD
Parašė Tomas2222
#330142 Kaip paskutinį kartą meditavau, tai buvo labai fainas :))) jausmas tiesiog jaučiau kaip kūnas pradeda atsipalaiduoti, nuo viso to nuovargio ir įtampos, bet ilgai neišėjo išbūti toj būsenoje, gal kokia 10-15min. nes man labai sunku išlaikyti dėmesį ir stabdyti visas mintis, pritrūksta valios, labai trukdo liga tai praktikuoti.
Parašė Dorateja
#374289 Aš įtariu, kad turiu lengvos formos depresiją...dažnai užpuola liūdnos mintys, viskas liūdina, neturiu nuotaikos, energijos, noriu tik kamputyje su savimi būti. Todėl pagalvojau, kad man praverstų savęs pažinimas, įsigilinimas į savo vidų, minčių susidėliojimas. Kadangi pati su tuo tikriausiai nesusidorosiu, tai galvoju kažkaip pasiryžti nueiti į kokius meditacijos seansus. Ar esate buvę ir ar padėjo kažkiek?
Parašė Tomas2222
#374292
Dorateja rašė:Aš įtariu, kad turiu lengvos formos depresiją...dažnai užpuola liūdnos mintys, viskas liūdina, neturiu nuotaikos, energijos, noriu tik kamputyje su savimi būti. Todėl pagalvojau, kad man praverstų savęs pažinimas, įsigilinimas į savo vidų, minčių susidėliojimas. Kadangi pati su tuo tikriausiai nesusidorosiu, tai galvoju kažkaip pasiryžti nueiti į kokius meditacijos seansus. Ar esate buvę ir ar padėjo kažkiek?


Niekur nereikia aiti. Tereikia zinot kas tai per dalykas ta meditacija. Meditacija yra susikaupimas. Cia kalba eina apie demesio kontrole., ten ta poza medituojant isviso nesvarbi. Esme paciame procese. Ir dar zinok... rezultatai pirmi jausis tik po savaites dvieju kaip minimum. Viskas iskarto nesusitvarkys, ar uz tave kad kazkas sutvarkys tavo problemas. Kad daug medituosi tai nereiškia kad kokybiškai, nes dazniausiai tuose susiburimuos prasedi valanda siaips sau ir viskas.

Demesio koncentracija i viena objekta, tam tikra laiko tarpa, pvz i savo smegenu vidu. Bet tam procese butina nepamirst kad medituoji, nes dazniausiai pradinese stadijose tiesiog demesi isblasko mintys ir nusibosta. Ilga kalbele...
Parašė Vartotojo vardas
#374379 Man meditacija padeda, kai laikausi kasdien. Labai sunku prisiversti - cia kaip su sportu. Nezinau, ar ateis laikas, kai meditacija reikalaus tiek pat mazai pastangu kaip ir, pavyzdziui, issivalyti dantis du kartus per diena. Smegenims irgi valytis reikia.

Stebuklo nera, bet nuosekliai dirbant galima pajusti teigiama poveiki.