Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Tomas2222
#386513 Tai cia ta pati tikroji meditacija... tiesiog atsaka, viena is krypciu. Kazkas prikuria tik skambiu pavadinimu, nors tokios technikos jau seniai yra nieko nesiskiria nuo tikrosios meditacijos.
Parašė Tomas2222
#386514 Tai gal stalkinga turi omeny? Kai viska darai ne automatiskai o samoningai. Kiekviena veiksma suvoki kad atlieki, buni demesiu su tuo objektu kuriuo tu dirbi. !
Parašė bluesky
#388662
Emocija rašė:Kas nors propoguojate minfullnes, norėtųsi patirčių, ir jei taip, kur to mokėtės?


Taip, propoguoju mindfulness. Man tikrai padeda, jaučiu, kad sveikstu vis labiau, nors kartais nėra lengva, nes grįžta seni įpročiai, bet pamažu mokausi juos pakeisti. Mokausi iš budisto vienuolio, kurį atradau youtube. Viskas labai paprasta, tačiau praktikuoti ne visada lengva. Kai tarkim kažką mąstai ir suvoki, kad be reikalo mąstai, tiesiog sau tyliai primeni: "mąstymas, mąstymas, mąstymas" ir kažkurią akimirką tampi mąstymo stebėtoju. Kai pamatai, kad tas mąstymas kelia skausmą, neduoda naudos, protas kartais tiesiog "paleidžia". Tai galima pritaikyti bet kokiais būsenai: nerimas, skausmas, baimė, pavydas, pyktis, įtampa ir tt. kai tik pastebi savo būseną. Protas pamažu pradeda rimti, ir emocijos slopti, bet viskam reikia laiko ir pastangų, kantrybės.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#388674 Nezinau kaip jums, bet man tai saves slopinimas, emocijas islieju, baime stengiuos nugalet, o ne paleist ir siaip jausmus reikia valdyt protu, jausmai blogiausiu atveju gali but pavydas, kerstas, pyktis. Agresija, nerimas, baime, tai tarp proto ir jausmu. Bet is patirties galiu pasakyt, kad zmoguj labiausia sugadina gyvenima, tos sferos kurios yra isskirtinai priklausancios nuo proto, jei zmogaus samone yra sitoj trecioj sferoj, bet suklaidinta, sugadinta, jam isbrist is to net ir per visa gyvenima gali neiseit, nepades cia niekas jau tokiam zmoguj tokiu atveju, arba jis ta sfera apsitvarko per desimtis metu, kai kuriem sekasi kiti desimtis metu deliuzijose sedi...
Parašė bluesky
#389844 Taip, iš dalies meditacija yra ne savęs, bet bereikalingos proto veiklos slopinimas. Praktikuojant pamatai, kad iš tikrųjų bandai užslopinti skausmą, kas sukelia kančią, o įvardijimo praktika padeda tai pastebėti, o su laiku ir skausmas pradingsta, nes tiesiog kam save kankinti.
Parašė bluesky
#390318 Kiek žinau, mindfulness praktika yra naudingiausia ir efektyviausia psichikos gydymo priemonė. Tą patvirtina daug dabartinių mokslinių tyrimų, labai daug psichoterapijos formų remiasi mindfulness principais. Aišku yra daug mindfulness mokymų. Man labiausia patiko mindfulness praktika, kurią budizme, iš kur kilo mindfulness. Daugiau nežinau, net kas gali padėti. Nebent gyvenimo būdas, kuris labiau padeda būti sąmoningam: gyventi paprasčiau, kukliau, nesipykti su aplinkiniais, palaikyti sveikatą, nevartoti alkoholio ir tt. Vaistais niekada netikėjau, kad jie atneš išgijimą.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#390379 Kur insomnia dingo? Jis turi lygiai tokia pacia tatviruote ant rankos su kryzium(Viena linija kerta trys linijos)...
Parašė Tomas2222
#391540 Patarimas medituojantiems: medituojant nekreipk demesio absoliuciai i viska kas vyksta galvoja(mintys) ir isoreje. Kreipk demesi i savo demesi. Ir nepradek galvot kaip jis atrodo.

NES JIS JOKIOS FORMOS NETURI IR JOKIU BUSENU NENEŠA, DEMESYS TAS KURIS BUSENAS """"PATIRIA""". Demesys yra vienintele vibracija visatoje kuri susivokia kad esti ir gali pasakyt sau kad ESU, bei kazka patirt apskritai. Suo, stalas, medis, vanduo, muzika, garsas, to sau negali pasakyt. Tai zmogu daro unikaliu is kitu formu, zmogus del to yra Kurejas. Visa ko esme. Jam nera jokiu apribojimu. Bet vedamas bandos instinkto uzsnudo ir is visagalystes turejimo pastate sau kliutis. Kad but idomiau zinoma :)
Vartotojo avataras
Parašė bauhausas
#400028 Aš seniai praktikuoju mantra meditaciją, kas man tai, ogi samonės apvalymo nuo šiukšlių būdas, nurimsta mintys, kartais net su mistika susiduriu, kai dingsta poreikis miegot arba galiu ilgai nevalgyt, man meditacija tai susitikimas yra su aukštesnėm energijom ir Jų šaltiniu. :flo
Parašė kiskis
#401092 Siulau isbandyt mano meditacijas.Labai paprastos.Iseini i miska ir dainuoji:isdalinau savo liudesi dziaugsma ir nerima...Dar galima atsistoti basomis kojomis ant zemes ir pasiusti giliai i zeme savo blogumus.Dar galima atsistoti po dušu ir isivaizduoti nusiplaunama bloguma.Dar galima ziureti i zvake ir ten siusti savo bloguma ,tinka himalaju druskos zvakide,piramidine zvake ,korio ploksteliu zvake.Ir daina -meldziuos seniai nutilusiems dievams jus nors mazyte vilti duokit man...