Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#30373
LinaS rašė:Meditacija ura nenutrukstama suvokimo ar minties tekme, lyg vandens stuvenimas upeje...

O kaip tada su minties sustabdymu?

Meditacija-neatskiriama jogos praktikos dalis, ji yra svarbiausia siekiant proto ramybes ir dvasines harmonijos. Reguliarus meditavimas teikia mentaline, psichine ir dvasine gerove.

O gerove - kaip ji pasireiskia?

Tik pramoks ir suprast meditacija reikia 6 menesiu kazkur toliau viskas praktika reikia pastangu, pabandykim paprasciausia asana lotoso zieda islaikydami nugara tiesia ir medituoti 100 pirmu kartu bus pravalas bet tai ismokstama reikia tik noreti ir stengtis..
Daug cia pasakoti, gal knygu atskanuoti ideti ar kaip cia nes rasyti tai cia tikrai daug hmmm


Na knygas galima ir susirasti, o va gyvenimiskas patyrimas jau kas kita.Tad gal pasidalinsi?
Vartotojo avataras
Parašė Agata
#30406 kiek laiko medituoji?
Parašė mika
#31578 Sveikos, noriu paklaust, gal zinot ar tiesa, kad meditacija daro valomaji poveiki...na, kad meditaciju pagalba iseina visoki "demonai". Paskutiniu metu bemetiduojan man kazkokia itampa, baime atsiranda...kad visa ka as cia darau nesamone....kad ti veltui save apgaudineju...kad mano baimes niekur nedings...kad amzinai liksiu ligone..Ir dar pastaruoju metu man kazkokie traukuliai prasidejo meditaciju metu .galva juda tai i prieki tai i sona...nebezinau kas cia man darosi....gal kas turit panasios patirties... :x
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#31607 Meditacijos tikslas balansuoti, atpalaiduoti, nuraminti
Nesu girdejusi apie tokius salutinius poveikius, kaip pati isvardinai.Manyciu jei jauti itampa ar baime, geriausia butu atideti praktikas ir pasikonsultuoti su reikala ismananciais zmonemis.Jei reikes informacijos kur tokiu moniu rsti, iklesiu nuorodas ,tik reikia zinoti kur gyveni.
Dar - ar teko kada pamastyti apie epilepsijos priepolius?
Negazdinant verta ieskoti to priezasciu bet su specilistu pagalba
Parašė mika
#31850 Na as nemanau, kad tai epilepsija. Juk kai zmogus pradeda snausti, jam irgi raumenys sutrukcioja.... Arba kai zmogus patiria ilgalaiki stresa, stersui praejus, dar jauciamas vidinis drebulys..Tiesiog kazkur ta energija turi pasideti...kazkaip iseiti is kuno. Cia manau yra panasiai, as jauciu kad kai atsipalaiduoju, mano galva ima linguoti. Bet esu pilnai samoninga ir orentuojuosi kur esu...jei bent siek tiek vel isitempiu, visi siti salutiniai pozymiai dingsta..
O del to, kad kartais suima nerimas.....irgi paaiskinima turiu...as tiesiog bijau, kad man nepavyks atsipalaiduot, pernelyg noriu pasiekti ta atsipalaidavima..Tuo pati sau sukuriu itampa..Kol kas dar neismokau atsiriboti nuo savo noru...Kartais viskas buna labai gerai, jauciu kaip kunas isyla, viduje viskas nurimsta...O kartais tas noras kuo greiciau nerti i ramybe...,mane atvirksciai idirgina...
Tiesiog norejau paklaust gal kas nors, yra patyres panasius jausmus...O nuorodos tai zinoma man praverstu.. :) Gyvenu Vilniuje
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#31859 Dekui uz issamu atsaka. O kokia meditacija tu praktikuoji?
Parašė mika
#31929 Na as is pradziu as darau kvepavimo pratimus, tik paskui po ju medituoju, na tiesiog stengiuosi atsipalaiduoti, buti cia ir dabar...pajausti atskiras savo kuno dalis, pajausti svori...isiklausyti i aplinkinius garsus...tik beda tame, kad kartais pernelyg stengiuos... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė costa
#48742
mika rašė:Na pries tai reikia atlikti tam tikrus kvepavimo pratimus,as juos ismokau atlikinet gyvenimo meno kursuose.

Kas čia per Gyvenimo meno kursai?? Kur jie vyksta??
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#49083
costa rašė:
mika rašė:Na pries tai reikia atlikti tam tikrus kvepavimo pratimus,as juos ismokau atlikinet gyvenimo meno kursuose.

Kas čia per Gyvenimo meno kursai?? Kur jie vyksta??


Saulele, pasiskaitinek cia.Cia ju puslapis:)

http://www.gyvenimomenas.lt/
Vartotojo avataras
Parašė costa
#49097 Ačiū, Auksinezuvele B)
Vartotojo avataras
Parašė Untanis
#64119 Meditacija man apskritai yra bene geriausias būdas susitvarkyti tiek fizines, tiek dvasines problemas.
O nuo Sausio vėl dalyvausiu meridianuose- gydomosiose meditacijose.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#64697
Untanis rašė:Meditacija man apskritai yra bene geriausias būdas susitvarkyti tiek fizines, tiek dvasines problemas.
O nuo Sausio vėl dalyvausiu meridianuose- gydomosiose meditacijose.

Ar galetum placiau papasakoti apie si gydymo metoda ir apie meditacija? dekui
Vartotojo avataras
Parašė Untanis
#64877 Galiu, žinoma. O viskas ganėtinai paprasta- meditacijos metu (atsiribojus nuo aplinkos bei nuo savo paties minčių) siunti energiją į tas kūno vietas, kuriose jauti diskomfortą.
Meditacija bet kokiu atveju padeda morališkai. Kas bandė, tas žino.
Su meridianais šiek tiek sudėtingiau- jie atliekami tik didesnėse auditorijose, visą procesą valdant profesionalui. Iš esmės pačiam nieko specifiško daryti nereikia- lyg eilinė meditacija. Viskas priklauso nuo auditorijos gebėjimo panirti į meditaciją bei valdančiojo įgūdžių. O rezultatai akivaizdūs.
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#179489 visai neseniai,prieš kelis menesius pradejau medituot,perskaičius Sauliaus Urbono knygą"kelias į save",šiaip seniai norejau tai pradet daryt,o ši knyga būtent ir įkvepe tam...kasdien bandau medituot bent po valandą,bet ne visada valios užtenka...tad mano meditacija vyksta kas dvi tris dienos,ne rečiau..
labai padeda,atpalaiduoja.....po šio proceso baigimo,jauties lyg ištuštejęs dvasiškai,jauties nauju žmogum...dievinu meditaciją... :heart