Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė jura
#223507 Sveiki,iš karto atsiprašau jei temą ne šitam skyriuj užvedžiau arba ji jau yra,bet niekur neradau.Būtų visai nieko pabendrauti apie zodiako ženklus,koks jūsų yra,ar atitinka apibūdinimai apie juos.
Mano ženklas mergelė,kas yra sakoma ar rašoma apie šio ženklo atstovus,man nemažai atitinka.
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#223521 As OZIARAGE =) Esu uzispyrus,daznai gincijuos,bet ne ten kur reikia :D
Mano dabartinis draugas mergele-visai neblogai sutariam.As net per daug tikiu istikro horoskopais :)
Parašėnemoku
#223528 Daug kas, ką rašo apie mano zodiaką ženklą, sunkiai pritaikoma man.
Vartotojo avataras
Parašė neko-chan
#223538
jura rašė:Mano ženklas mergelė,kas yra sakoma ar rašoma apie šio ženklo atstovus,man nemažai atitinka.


as irgi Mergele :bloga bet dabar stengiuosi nekreipti demesio i tai,ka raso apie Mergeles, nes raso daug negero :D
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#223541 Mano pati geriausia vaikystės draugė - mergelė, tai aš kai paskaitau apie tą ženklą tiek blogybių, niekada negaliu patikėt :achtung Aš svarstyklės ir labai atitinku bendrus bruožus, todėl tikiu horoskopais, tik, žinoma, ne tais, laikraščiuose spausdinamais.
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#223543 astrologija tai tik dar vienas apgailėtinos žmonijos pernelyg didelio susireikšminimo įrodymas.
Vartotojo avataras
Parašė jura
#223544 Mano sesės ožiaragiai,labai su jomis sutariu,mus sieja gilus dvasinis ryšys.Ir kai paskaitau kur,tai mergelė su ožiaragiu turėtų labai sutikti,mano atveju taip ir yra.Aš labai stipriai netikiu horoskopais,bet paskaitinėju,kur rimčiau randu.Mano draugei kuriozai su mergelės ženklo atstovais buvo,keturi vaikinai,su kuriais rimtai draugavo,visi buvo mergelės.Tai kaip anekdotas gavosi,koks tavo ženklas?-atsakymas, mergelė.
Vartotojo avataras
Parašė comes
#223550 Na taip, dabar OZIARAGIU menuo :) . O tai reiskia, jog daug kas is forumieciu sves arba jau atsvente gimtadienius :DD . O as SVARSTYKLES, labai geras zenklas. Man patinka. Beveik viskas kas parasyta, yra tiesa. Amzinas svyravimas...... :D
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#223576 skorpione ;)
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#223596 Saulys..bet neseniai suzinojau ,kad prie to dar esu ir gyvatnesys... :bloga
Parašė Arka
#223600 Vandenis =) Šiaip randu atitinkančių dalykų nemažai. Tik reikia kažkaip atsirinkti informacijos šaltinius. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#223768
comes rašė:Na taip, dabar OZIARAGIU menuo :) . O tai reiskia, jog daug kas is forumieciu sves arba jau atsvente gimtadienius :DD . O as SVARSTYKLES, labai geras zenklas. Man patinka. Beveik viskas kas parasyta, yra tiesa. Amzinas svyravimas...... :D

Oziaragiu gimtadieniai buna GRUODI-SAUSI :)
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#223782 Jautis :DD
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#223839 Kiek teko sutikt-jauciai geros moterys =)
O vat ex vyras buvo jautis,tai kaip cia pasakius... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#224893 esu gimęs vasaros vidurį, tad po Vėžio ženklu.