Moderatorius: Astro-Meška

Parašė alexxa
#293777 Aš prieš tai lankiau cigūną (kinišką jogą), dabar aštanga joga vilniuje tai padeda labai atsipalaiduoti ir užsimiršti :)
Parašė Haribol108
#324751 Joga tai ne vien fiziniai pratimai. Pvz Karma joga tai veiksmai tiesiog atliekami Viešpaties malonumui. Pavyzdžiui jo vardų kartojimas su karoliais arba giedojimas kirtanoje. Maisto aukojimas. Taip padeda nuo visokio blogio, esu bandęs ir fizinius pratimus, bet man kažkaip labiau patinka tiesiog klausytis ir kartoti Dievo vardus ir šventas giesmes ir skaityti ta tema knygas.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#324802
Haribol108 rašė:Pvz Karma joga tai veiksmai tiesiog atliekami Viešpaties malonumui.


Na taip, tai jam tikras malonumas, stebėti kaip žmogus rangosi

Na o jei į temą, tai su pratimais viskas tvarkoje, bet va su vakaruose plintančios jogo dvasingumu tai tikra bėda. Viskas kas iš rytų ateina į vakarus, būna suvakarietinama, iškraipoma ir rytietis išvydęs ką mūsiškiai daro tiesiog susiimtų už galvos.
Čia viskas iškraipyta: karmos samprata, reinkarnacijos idėja, krišnos garbinimas ir begalė kitų dalykų.
Parašė Haribol108
#324814 Niekas čia neiškraipyta, manau viskas teisingai atliekama. Bent jau kuo aš domiuosi tai teisingas kelias.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#324828 Deja religijotyriniai tyrimai rodo kaip viskas yra iškraipyta. Panašu kad seki višnavų keliu, tai pasakyk, kaip europiečiu būdamas įsipaišai į kastų sistemą, jeei ji galioja tik indams kurie nuo gimimo yra induizmo išpažinėjai. Labai būtų įdomu išgirsti, nes jei neįsipaišai, tai jau yra akivaizdus ženklas kad vakarietiška forma yra iškraipyta.
Parašė destiny girl
#325113 as pradejau lankyti joga is naujo. Pajutau, jog tai skirta mano kunui ir sielai. Tai ne tik fiziniai pratimai, tai ir kvepavimas, meditacija. Nuima nerima itampa, blogas mintis, visus blogus pojucius. Superinis dalykas!! :super Cia ziuriu visi skudziasi ivairiom baimem, panikom, nerimais, isbandykit gal pades. Yra ivairiu kursu ir i zmones iseini ir naudos gauni, socializuojiesi. Taip pa tpilna jogos pratimu internete. Bandykit!! :da
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#351853 Gal kuri nors mergina norėtų kartu Kaune lankyti jogą :roll:
Parašė Tomas2222
#354713 Patariu nelankyt jokiu jogu klubu ar dar ko nes kaip prisvirsit košes tai galesit kastuvais kuopt ta purva. Joga - meditacija, asanos, mankstos ir t.t. komponentai. Kaip prisigiedosit mantru tai nenoresit net pagalvot apie tokius dalykus. Sie klubai dazniausiai daromi drl pinigu ir energijos pasisavimo nes jie jus ijungia ju agregora kur siurbiama gyvybine energija, nea apie visus aiskus kalbu. Jei medituoji tai turi ismanyti kas ta meditacija o ne mastyti atgrqibom. Nes buna prisiskaito straipsniu kur toki patys raso ir gaunasi kad nieko nesigauna, arba lengva ekstaze su euforijos apraiskom. Jogas yra jogas ir jis puikiai ismano ka daro. Tikras jogas niekada neieskos mokiniu ir nesireklamuos del pinigu nes jie jam ne prioritetas.
Parašė Ievkius
#368983 Jau kurį laiką užsiiminėju joga namie, niekur nelankau, į klubus neinu, viską randu internete :) naudą jaučiu tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Neseniai dabar pradėjau po jogos ir medituot, neilgai, jei neturiu laiko tai nors porą minučių :) įvairių rūšių yra ten, aš pradėjau nuo teta metodo vadinamos meditacijos, jaučiu didžiulį skirtumą. Esant norui galima gilint žinias lankantis seminaruose ir mokymuose :)
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#368986 kiekvienas zmogus iesko keliu, kad tik savijauta pageretu.
Parašė Tomas2222
#373026
Ievkius rašė:Jau kurį laiką užsiiminėju joga namie, niekur nelankau, į klubus neinu, viską randu internete :) naudą jaučiu tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Neseniai dabar pradėjau po jogos ir medituot, neilgai, jei neturiu laiko tai nors porą minučių :) įvairių rūšių yra ten, aš pradėjau nuo teta metodo vadinamos meditacijos, jaučiu didžiulį skirtumą. Esant norui galima gilint žinias lankantis seminaruose ir mokymuose :)


O kas yra meditacija? Savais zodziais galetum apibrezt ?
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#373049 Pradejau lankyti joga, pas labai faina zmogu, kuris nera kazkoks ekstremistas, bet labiau visus tuos dalykus stengiasi pritaikyti vakariecicams, gerai ismano, kuno biologija ir kaip koks pratimas padeda, moksliskai argumentuoja ,aplamai labai protingas zmogus.
Parašė Okeanija Kaminskė
#402106 Pati joga 100 proc. padėti negali, ji duoda tokį, kaip atspirties tašką, pradžią, įkvėpimą, na ji tik visiško sąmoningumo, pabudimo pradžia būna
Parašė kiskis
#404035 nezinojau kur parasyti ,bet radau paprasta ir veiksimga pratima.Reikia tik frotinio ransluoscio.imamas ranksluostis permetamas horizontaliai per juosmeni is nugaros puses ir trinama uz galu paemus rankomis.susildo ir nuramina antinksciu darba.issiskiria maziau adrenalino,mazeja baime ir itampa.siulau pabandyti.naudoti pagal nuojauta.pagarbiai kiskis
Parašė Egle Rai
#404519 Aš jogą lankiau daug metų ir dabar dar labiau meditacija susidomėjau ir pradėjau lankyti meditacijos ir savęs pažinimo užsiėmimus Reiki , tai padeda ir atsipalaiduoti, ir save lengviau suprasti. :)