Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#241485 Pasvarsciau ..Psichines ligos-dvasios ligos. Mano draugas sergantis sizofrenija ,budamas itin didelis katalikas,neseniai kunigui rekomendavus ,jam buvo atliktas egzorcizmas. Pradzioje gana skeptiskai i tai sureagavau. Bet veliau susimasciau- o gal?..Galbut musu ligos yra kitu esbiu saveika su mumis? As pati gana ilga laiko tarpa kenciu nuo depresijos ir alkoholizmo.Sudiniausiais gyvenimo momentais (girta,apsvaigusi nuo alkoholio ,kartais vaistu,laikydama rankose britvute..),kriokdama nuo savo apgailetino egzistavimo,raudodama nuo visisiskos viso to beprasmybes,besipjaustydama rankas..nemeluosiu-esu isvydusi KAZKA salimais. Dazniausiai jausdavau ta kazka..Karta laikydama stiklo gabaleli nuo suduzusios stiklines prie rankos,pajutau ne mano kuno jega,bet kazkieno kito,kuris perbrauke kelis kartus is eiles per mano ranka.Liko randai.Gilus.Ir tos mintys..-noriu mirti noriu mirti-nesiliaudavo galvoje.

Tad klausimas jums-patyrete kazka panasaus?
Parašėhappymouse
#241490 Man pačiai buvo darytas dalinis egzorcizmas, pažįstamo kunigo ir vienuolės bei kunigo iš Belgijos. Po to, kai reanimacijoj pabudus pradėjau klykt, kad ant lubų velniai laksto ir nori mane su savim pasiimt. Iš tikrųjų keista, kad po to egzorto tokia ramybė užplūdo, tokia taika, net sunku apsakyt. aišku, gal tai prietarai, bet pati kartais susimąstau, kodėl vis nupurto lyg toks šaltis iš niekur (sakoma, jog jei nupurto iš niekur, reiškiasi mirtis pažiūrėjo), kodėl neišbūnu bažnyčioj, vis alpt pradedu, kodėl šventintos žvakės rankose gęsta. Pasikartosiu, bet gal tai tikrai tiesiog sutapimai. Kartais man tiesiog atrodo, jog kažkas įtakoja mano mintis, jog darau tai, ko nenoriu daryt, bet kažkas liepia. Daktarai sakė, jog ribinis asmenybės sutrikimas, bet tai neateina iš niekur. Tad ir lieka atviras klausimas, kaip čia yra iš tikrųjų...
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#241497 taigi taigi apie tai ir kalbu...Visi mes tarytum sergame...Musu ligos turi pavadinimus. Bet kazkodel kartais jos ima painiotis su kitais pasauliais,kitom esybem.Esu skaicius nemazai literaturos siuo klausimu.Viduramziais VISOS psichikos ligos buvo tapatinamos su piktuju dvasiu apsedimais ,raganystemis. Siais laikais VISOS psichikos ligos laikomos GRYNAI psichinimenis ligomis be jokiu BET. Tad kokia tiesa?
ParašėŠiršė
#241501 Bažnyčioje daug kas alpsta, nes ten dažnai stinga oro.
Kai aš einu gatve, dažnai lempos gęsta. Bet, spėju, jos ir šiaip gęsta, tik aš vienintelė jas pastebiu :achtung
O jei rimtai, būnant ir taip jautrios psichikos geriau neprisigalvoti apie viduje tūnančius velnius, tada jau tikrai stogas nučiuožti gali. Nenuostabu, kad ant lubų vaidenasi velniai, žmogaus vaizduotė begalinė, o kai ateina egzorcistas, be abejo, kad vaizdiniai bus religinės tematikos. Nesakau, kad neįmanoma, jog pasauly egzistuoja apsėdimai, niekada tuo nesidomėjau, gal ir yra, bet jeigu jie ir yra, tai tokie reti atvejai... Reikia mažiau žiūrėti visokias LNK laidas apie egzorcizmus =) O į viduramžius grįžti nenorime, ar ne? =)
Parašėhappymouse
#241508 Į viduramžius tikrai nereikia grįžt. :lakstau
Na taip, oro ten ne perdaugiausiai, bet kažkodėl niekur kitur, nei salėse nei dar kur taip nebūna. O lempos tai ir man gęsta, anksčiau galvodavau, kad čia jau visai siaubas, bet dabar pati matau, kad ne. O tie velniai ant lubų buvo dar savaitė kokia iki egzorto. Kai mojavo biblija aplink mane tai jokių vaizdinių nebuvo. baldai irgi neskraidė :D
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#241510 Sirse,kodel tad nemaza kataliku bendruomenes dalis pripazysta apsedimus? Cia retorinis klausimas. Pati neesu tikinti. Tiklsiau nepriklausau jokiai religinei mastysenai.
Vartotojo avataras
Parašė enya
#241513 Labai patiko širšės postas =)
Žmogaus pasąmonė yra beribė, tad "įsipainioti į apsėdimus" yra labai lengva. Taip pat suprasti ir patikėti tuo yra paprasčiau, negu suprasti "chemiją", reguliuojančią smegenų veiklą. Ir žinome, kad labai daug kas priklauso nuo įtaigos. Į egzorcistus dažniausiai kreipiasi tie, kurie nuoširdžiai tiki, kad tai padės. Ir padeda. Dažniausiai. Laikinai.
ParašėŠiršė
#241516
Zvakide rašė:Sirse,kodel tad nemaza kataliku bendruomenes dalis pripazysta apsedimus? Cia retorinis klausimas.

Visų pirma, man atrodo, kad neverta kažkuo tikėti todėl, kad "daug kas tiki". Reikia mąstyti savo galva. Dar kartą sakau - nežinau, kaip su tais apsėdimais, bet jei jie ir yra, man atrodo neprotinga juos matyti kiekvienoje psichiatrinėje.
Parašė biznierius777
#253040 demonai realios butybes, angelai realios butybes, setonas realus, Dievas realus tiek pasakysiu. pats viena karta jau isvarinejau demonus Jezaus vardu, nes kiekvienas krikscionis(ne katalikas), bet gyvas krikscionis tikintis i gyva ir siandien veikianti Dieva veikia Dievo dovanose ir Dievas duoda valdzia isvarinet demonams. buvau mates kazko is seniau ir girdejes apie isvarinejimus, bet kas idomiausia, kai pats viska realiai patiri, kai demonai pradeda sneket per zmogu, reaguot, kai pamatai akis ne zmogaus, bet demonu. ir kai ziauriai kratytis zmogus pradeda kai pradedi minet Jezaus krauja ir kad Jezus nugalejo setona. .. svarbu tikrai neturet isankstinio nusistatymo. Dievas nera religija. Katalikybe ne is Dievo. Bet pas Dieva kelias tik viena- Jezus. O kas rimtai iesko tiesos, ja randa.;).. Nes Dievas yra Tiesa. ir negali but visi tikejimai but teisingi, taip paciai kaip ir negali but Koperniko ir Ptolemejaus saules ir zemes sistemos abi teisingos, tik viena teisinga. Negali but teisus ir tie kurie sako kad dievu pilna ir tie kurie sako Dievas tik vienas. Tik vieni teisus. O is tikruju nekalbant daug apie tikejima, tai Jezus tikrai islaisvint gali is bet kokios padeties, bet del kataliku egzorcistu drisciau abejot. Bet nezinau jei atgime dvasioj ,tai .. nebent
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#253047 Apsedimais netikiu...
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#253074 Biznieriau, matomai per mažai su katalikais bendravai, kad taip sakai. Pažystu begelę katalikų gyvai tiknčių, besimeldžainčių kalbomis ir t.t.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#253080 Na as irgi visus siuos dalykus vertinu labai skeptiskai...
..Bet...ka rase Zvakide pirmam poste - tai labai pazystamas jausmas...Tamsiausiomis savo dvasios nevilties akimirkomis as daznai verkiu, veliau tas verksmas pereina i sauksma ir saukiu tokiu, na ne savo balsu... :bloga Esu ne karta prakeikusi save, savo gyvenima, viska, visa pasauli, ne karta linkejusi jam zuti, zuti visiems zmonems ir viskam...ir per sits scenas akis uzklydusi ant didelio veidrodzio kambary visada matydavo juoda tarsi zmogaus seseli, kuris labai greit dingdavo...Na, gal tai tik ytampos sukeltas vaizdinys...Jo - keliant peili pries save - pavadinkim taip, tarsi jauciu kazka salia..ir tarsi kazkas i smegenis kalba kokia tu nevykele, tu atmata, tu nieko neverta, kokia tu negrazi - tu verta tik skausmo, pjauk ir zalok... :bloga Kazkada mama atsiotiktinai mate mano pasaulio prakeikimo procesa ir pasake, kad tai nebe as, kad mane puola negeros dvasios... :bloga

Na - nesureiksminau to...Juk zmogaus samone ir pasamone slepia daug paslapciu...
ParašėKatastrofa
#253082
Vitalija rašė:Na as irgi visus siuos dalykus vertinu labai skeptiskai...
..Bet...ka rase Zvakide pirmam poste - tai labai pazystamas jausmas...Tamsiausiomis savo dvasios nevilties akimirkomis as daznai verkiu, veliau tas verksmas pereina i sauksma ir saukiu tokiu, na ne savo balsu... :bloga Esu ne karta prakeikusi save, savo gyvenima, viska, visa pasauli, ne karta linkejusi jam zuti, zuti visiems zmonems ir viskam...ir per sits scenas akis uzklydusi ant didelio veidrodzio kambary visada matydavo juoda tarsi zmogaus seseli, kuris labai greit dingdavo...Na, gal tai tik ytampos sukeltas vaizdinys...Jo - keliant peili pries save - pavadinkim taip, tarsi jauciu kazka salia..ir tarsi kazkas i smegenis kalba kokia tu nevykele, tu atmata, tu nieko neverta, kokia tu negrazi - tu verta tik skausmo, pjauk ir zalok... :bloga Kazkada mama atsiotiktinai mate mano pasaulio prakeikimo procesa ir pasake, kad tai nebe as, kad mane puola negeros dvasios... :bloga

Nepyk, Vitalija, bet man tai panašu į kliedesius ir haliucinacijas. Viskas kyla iš pasąmonės, tad ir šešėlis buvai tu (haliucinacija), skausmas atplaukia iš praeities, dabarties, jis sukelia daug reiškinių. Tiek fizinių, tiek dvasinių potyrių.

Na - nesureiksminau to...Juk zmogaus samone ir pasamone slepia daug paslapciu...
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#253083 Taip - as neneigiu, kad tai haliucinacijos...
ParašėKatastrofa
#253085
Vitalija rašė:Taip - as neneigiu, kad tai haliucinacijos...


Galima paklausti, kokia tavo liga? Kokius vaistus vartoji?