Moderatorius: Astro-Meška

Parašė biznierius777
#253180 dabar va tik baigdineju biblija. as neskaitau jos kaip siaip knygos, stengiuosi isigilint, suvalgyt viska, o Testamenta tai jau daugokai sykiu perskaiciau. siaip as suprantu, ka jus mastot tikrai. bet isitikint galit tik patys pasisaukit Dieva, jeigu tikrai norit, kaip ir as padariau. Pamenu pasakiau savo giliam liudesy ir sielvarte, Dieve, as nezinau ar tu esi, bet jei zinociau,tai mano gyvenimas 180laipsniu pasikeistu. ir viska savaime Dievas isdeste.. ir destos toliau.. kai as nuo jo nesitraukiu..
ParašėKatastrofa
#253188
biznierius777 rašė:dabar va tik baigdineju biblija. as neskaitau jos kaip siaip knygos, stengiuosi isigilint, suvalgyt viska, o Testamenta tai jau daugokai sykiu perskaiciau. siaip as suprantu, ka jus mastot tikrai. bet isitikint galit tik patys pasisaukit Dieva, jeigu tikrai norit, kaip ir as padariau. Pamenu pasakiau savo giliam liudesy ir sielvarte, Dieve, as nezinau ar tu esi, bet jei zinociau,tai mano gyvenimas 180laipsniu pasikeistu. ir viska savaime Dievas isdeste.. ir destos toliau.. kai as nuo jo nesitraukiu..


Gal gali Dievas man šiandien pinigų atsiųsti iš dausų? Esu skolininkė ir tai mane pjauna, bet tikriausiai jam tai nerūpi :)
Parašė mariusss
#253201 Man atrodo, kad biznieriui pirmiausia reikia eiti pas psichologą, o vėliau pas kunigą :D Kai tikėjimas tampa fanatišku, tai jau rimta problema. Turi būti sveikai kritiškas požiūris į tikėjimą.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#253225
mariusss rašė:Man atrodo, kad biznieriui pirmiausia reikia eiti pas psichologą, o vėliau pas kunigą :D Kai tikėjimas tampa fanatišku, tai jau rimta problema. Turi būti sveikai kritiškas požiūris į tikėjimą.
Pritariu mariusss
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#253234 Va taip jau būna su tais jaunais konvertitais: žinių nulis, svarbu garsiai rėkti
Parašė biznierius777
#253242 tai pakomentuok kodel Luciferis tepa slides, kai Jezus ateina? Jezus yra tikroji Sviesa, liuciferis apsimetelis, melo tevas. Paaiskink kodel zmogus pradeda baisiai trankytis, kistis ausis ir sakyt: sha sha, kai isvarineji demonus ir skelbi Jezaus krauja arba kai pradedi slovint Dieva? paaiskink kodel demonai sneka zmoguj okultizme esanciam, iseit, kai vyksta slovinimas tikru krikscioniu ir kodel sako jie is kitos puses? Nes velnias negali isstovet Dievo artume ir taip mes is kitos puses, is Sviesos puses. Bet is kokios jus puses, jei sako jusu dvasiniai gidai 'jie is kitos puses'
Paskutinį kartą redagavo biznierius777 2012 04 06, 16:07. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#253243 O tu negali kalbėti normalia kalba, be šūkių?
Parašėnegative
#253244 a6 garbinu dievą šėtoną man jie abu kaippriešingybės abu labai gerai naudinga kraųtutinumams pasimaišyti bet nežinau man balsas dievo skrebutyje dievas pasirodė kartą pradėjau tikėti ir viskas gerai tada buvo jau nes šiaip tai nežinau kaip čia man gyventi toliau viskas taip faina
Parašė biznierius777
#253245
insomnia rašė:O tu negali kalbėti normalia kalba, be šūkių?


normaliau nepakalbesi. kokie stiprus sviesos zodziai
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#253247 O tu supranti kad toks va kalbėjimas tik atgrąso žmones? Kalbėk jų kalba, o ne apie dangiškus migdolus.
Nemoki evangelizuoti tai nelysk kur niekas neprašo. Parėkausi ir dingsi, o žmonės atsimins kad visi krikščionys yra trenkti fanatikai. Mesdamas sėklą į neparuoštą dirvą, barstysi perlus kiaulėms.
Parašė biznierius777
#253250 taigi cia mistikos forumas, tai dalijuosi patirtim tiesiog. kazka zeidzia tai? atleiskit jei taip, skaudi tiesa geriau nei grazus melas. bet tiesa kalbet reikia, nes zmones per daug apgauti sito pasaulio.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#253252 Tiesą reikia mokėti pasakyti, o ne brukti. Būkite nekalti kaip balandžiai, gudrūs kaip žalčiai.
O taip rėkaudamas daugiau širdžių užkietinsi nei atversi. Patikėk manim, evangelizacija užsiimu jau penkiolika metų, žinau kaip veikia tavo metodas, jis nieko gero neatneša.
Žinoma jei taip jautiesi geriau, tai pirmyn varyk, bet ar tokiu būdu tikrai vykdai Dievo darbus ar padedi šėtonui užkietinti širdis čia dar geras klausimas.
Buvo ir man toks etapas kaip tau, atsivertimo pradžioje. Šūkiai, aklas skelbimas. Tik deja kaip praktika rodo, kad itin retai pavykstą ką nors taip atvesti pas Viešpatį. Greičiau nuo jo atstumi.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#253253 Ir dar: ne mistikoje tikėjimo esmė, o širdies nuostatoje visada būti su Dievu. Kai stosi prieš Dievą, jis neklaus kiek demonų išvarei, kiek žmonių atvertei, jis klaus kaip tikėjai.
Ir man visi tavo pasakojimai labiau primena bandymą pasigirti.