Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#248077
Mints rašė:As tai buciau atsargus su burimais, nesu tikras kokios jegos galdo tas burejas ir ju kortas. Ne labai visa tai nuo Dievo. O jei ne nuo jo tai tada geriau jau nebent su humoru i visa tai ziureti.



Visiskai ne nuo Dievo.
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#248083
Spindulelis rašė:
Mints rašė:As tai buciau atsargus su burimais, nesu tikras kokios jegos galdo tas burejas ir ju kortas. Ne labai visa tai nuo Dievo. O jei ne nuo jo tai tada geriau jau nebent su humoru i visa tai ziureti.



Visiskai ne nuo Dievo.


Na taip, Biblijoje vienareiksmiskai apie visa tai pasakyta.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#248094
Mints rašė:
Spindulelis rašė:
Mints rašė:As tai buciau atsargus su burimais, nesu tikras kokios jegos galdo tas burejas ir ju kortas. Ne labai visa tai nuo Dievo. O jei ne nuo jo tai tada geriau jau nebent su humoru i visa tai ziureti.



Visiskai ne nuo Dievo.


Na taip, Biblijoje vienareiksmiskai apie visa tai pasakyta.



Taip. Ne viena karta perskaicius.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#248111 Amen...Ant lauzo jas...

Zmones, XXI amzius - o jus ,,taip raso Biblija''... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#248113
Vitalija rašė:Amen...Ant lauzo jas...

Zmones, XXI amzius - o jus ,,taip raso Biblija''... :bloga


Niekas apie laužus nekalba, juk XXI amžius. Pilnai sutinku kad žmonės turi konstitucinę teisę žavėtis ezoterika, būrimais, ateities spėjimais ir panašiai. Laisvė. Aš tik išsakau savo nuomone ir stengiuosi nieko neįžesti.

Mano įsitikinimu XXI amžiuje Biblijos žmonėms ne mažiau reikia nei anksčiau. Ne tik Biblijos o bet ko, kas artina prie Dievo. Nes kas dabar dedasi, nebesuprasi - supratimas apie šeimas iškrypo, žmogus jau ir lytį gali rinktis kokią nori, kas kadaise buvo žema iš negarbinga tapo "cool" ir "fun". Ir kuo toliau tuo blogiau.

diedas
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#248122
Mints rašė:
Vitalija rašė:Amen...Ant lauzo jas...

Zmones, XXI amzius - o jus ,,taip raso Biblija''... :bloga


Niekas apie laužus nekalba, juk XXI amžius. Pilnai sutinku kad žmonės turi konstitucinę teisę žavėtis ezoterika, būrimais, ateities spėjimais ir panašiai. Laisvė. Aš tik išsakau savo nuomone ir stengiuosi nieko neįžesti.

Mano įsitikinimu XXI amžiuje Biblijos žmonėms ne mažiau reikia nei anksčiau. Ne tik Biblijos o bet ko, kas artina prie Dievo. Nes kas dabar dedasi, nebesuprasi - supratimas apie šeimas iškrypo, žmogus jau ir lytį gali rinktis kokią nori, kas kadaise buvo žema iš negarbinga tapo "cool" ir "fun". Ir kuo toliau tuo blogiau.

diedas
Pasaulio pabaiga,pasaulis ritasi zemyn. AS jau nesuprantu ,kokiame pasauly gyvenu ...
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#248124 :achtung Ja ja ...svieto pabaiga ant nosies... diedas

Tai, kad ta Biblija - zydu mitologija kazkokia...Kas verta demesio -Evangelijos. Jei visi gyventume, pagal ten surasytas Kristaus (nezinia beja kiek tiesos, kad Kristaus) tiesas - pasaulyje butu rojus...

Manau reikia zvelgt placiau...Laikai keiciasi...Musu diedukai is kapu pakile irgi mumis nusigastu... diedas

Sia zinute taip pat nenorejau nieko izeisti, visus jus myliu :)
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#248167
Vitalija rašė::achtung Ja ja ...svieto pabaiga ant nosies... diedas

Tai, kad ta Biblija - zydu mitologija kazkokia...Kas verta demesio -Evangelijos. Jei visi gyventume, pagal ten surasytas Kristaus (nezinia beja kiek tiesos, kad Kristaus) tiesas - pasaulyje butu rojus...

Manau reikia zvelgt placiau...Laikai keiciasi...Musu diedukai is kapu pakile irgi mumis nusigastu... diedas

Sia zinute taip pat nenorejau nieko izeisti, visus jus myliu :)


As skaitau Evangelijas, taip, butu rojus, o juk turetu....Ta prasme, Nauja Testamenta. Sena irgi perskaiciau.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#248169 ...deja Evangelijos kaip ir komunizmas - utopija.... =)
..kaip jau kazkur diskutavoime - zmogaus prigimtis grobuoniska...
Parašė Deode
#338114 Pamenu kaip dieną, kaip mano mama nuėjo pas "gerą" būrėją iš Nesvarbu miesto. Ji nusivilko vestuvinį žiedą. Būrėja pradėjo pasakoti jai nebūtus dalykus( mat ji manė, kad mama nevedus), kaip jos laukia jaunikaitis, naujas romanas ir t.t. Galite atlikti šį triuką ir patikrinti.
Tačiau, ką aš galvoju. Būrėjai yra geri psichologai. Mūsų veidas, rankos, akys gali pasakyti daug ką. Jie duos kokią užuominą ir pastebės kaip pasikeitė jūsų veido raumenys. Žinoma iš veido galima nusakyti daug ligų. Antra, patalpa yra gerai apšviesta, sukoncentruota šviesa ties jūsų veidu. Tardytojai, kurie tardo įtariamuosius, taip pat stebi veidą, jo elgseną. Čia tik psichologija. Tačiau neneigsiu, yra juodoji magija, tačiau čia jau prasti popieriai. Geriau su tais dalykais neprasidėti...
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#338125 Gali būti kad yra ir tikrų aiškeregių, bet dauguma "būrėjų" yra psichologijoje pasikaustę manipuliatoriai
Parašė Deode
#338133 Taip aiškiaregių yra, tačiau aiškiaregystė nėra lygi būrimui.
Vartotojo avataras
Parašė pasipoginam
#338144 Aš nemanau, kad tokiais dalykais užsiimti yra gerai, nes paskui tik ir lauki kažko, ką ji pasakė ir nesąmoningai pats save prie to privedi. Tokiu atveju geriausia būtų, kad jos tik gero linkėtų ir apie gerus dalykus kalbėtų:D
Vartotojo avataras
Parašė Valius
#338302 Geros būrėjos (tos, kurios sugeba teisingai numatyti įvykius arba atspėti tam tikrą problema) yra labai talentingos psichologės. Visi jų spėjimai yra paaiškinami moksliškai lygiai taip pat, kaip iliuzionistų „stebuklai“. Ar tai nuo Dievo? Bet koks talentas – nuo Dievo. Svarbu, kaip jis panaudojamas. Ir aš, nors ir esu kunigas, nepulčiau smerkti visų būrėjų. Jei kuri(s) nors sugeba realiai padėti žmonėms, tegul padeda.

Biblija, iš tikrųjų, nėra labai palanki būrėjams, magams ir pan. Tačiau netgi tie, kurie visiškai neskaito Šventojo Rašto, puikiai žino, apie ką kalbama Naujojo Testamento pradžioje. Lietuviškuose vertimuose tris karaliai gudriai pavadinti „išminčiais“. Bet nereikia mokėti graikų kalbos, kad suprastum iš originalo, apie ką ten kalbama (ir kalbama gana pozityviai) – μαγοι – magai! Vertinkim žmones pagal jų darbus.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#338303
Valius rašė:Bet nereikia mokėti graikų kalbos, kad suprastum iš originalo, apie ką ten kalbama (ir kalbama gana pozityviai) – μαγοι – magai! Vertinkim žmones pagal jų darbus.


Magoi nebūtinai reiškia magus. Graikiškai taip buvo vadinami Persų šventikai kurie magija kaip tokia neužsiėmė. Šiaip buvo pagonių šventikai.
Kitas dalykas, sakydamas:

Biblija, iš tikrųjų, nėra labai palanki būrėjams, magams ir pan.


Labai sušvelnini visą reikalą ir įneši dviprasmybes. Biblijoje vienareikšmiškai būrimai laikomi vienu blogiausių dalykų pasaulyje. Tai prilyginama stabmeldystei, o Senajame Testamente už tai baudžiama mirtimi. Tai kažkaip net nesiverčia liežuvis sakyti "nelabai palanki" :)

Apskritai visa biblinė tradicija, o ir kirkščionybė į magiją žiūri kaip į blogį, tad siūlau nevynioti į vatą :)
(p.s. turiu kvailą charakterio savybę dalykus vadinti savais vardais) :)