Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Lumens
#294852 Joks. Nematau prasmės tikėti kažkuo kas neturi jokio poveikio šiai realybei ir, kas neturi jokių egzistavimo įrodymų.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#294853 be tikėjimo žmogus niekas...o ką jum reiškia tikėjimas, kuo tikite ir viliatės kiekvieną dieną..nemaišau čia religijos, ne apie ją kalbu....apie tikėjimą kuris kyla iš vidaus.
Vartotojo avataras
Parašė grincas
#294910
Lumens rašė:Joks. Nematau prasmės tikėti kažkuo kas neturi jokio poveikio šiai realybei ir, kas neturi jokių egzistavimo įrodymų.


Labai teisingai pasakyta.
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#294970
Eso rašė:man tai kovingi ateistai kaip koks Gediminas Kirkilas. Jeigu išnyktų konservatoriai tai kirkilas keliausiu pragaranų, tai tas pats su kovingais ateistais - jei išnyktų religija tai anie neturėtų dėl ko gyventi.


nori pasakyti, kad jei žmogus kovoja prieš kažką, tai slapčia vilisi, kad tai bus išsaugota? Ir maža to, tai yra jo gyvenimo prasmė? TIKRAI? Tu turbūt juokauji :achtung
Parašė Dekonstruktorius
#295479 :D :D :D santykis su religija? visiskas jos niekinimas ir tikimybese LOGOSO PRIPAZHINIMAS DIEVISHKUOJU PRADU!!!!!!:) tikiu, kad dievas sukure savo teorija remdamasis tikru pragmatishku binariniu kodu;) tas dievas, kuris yra jusu. jeigu ka, sumastot, apie ji;) tai galit ir chia ideti;} kam reikia dieviskumo iliuziju, tas masto apie praktika;) jeigu kokio kunigo paklaustumet, kaip veikia elektromagnetiniu principizmu, ar kokio kvarko ir fotonu junginio intencijos?:DDDDDD
Vartotojo avataras
Parašė defendu7
#306078
mumu rašė:nori pasakyti, kad jei žmogus kovoja prieš kažką, tai slapčia vilisi, kad tai bus išsaugota? Ir maža to, tai yra jo gyvenimo prasmė? TIKRAI? Tu turbūt juokauji :achtung


Įsiterpsiu, bet taip ir yra, yra labai daug žmonių, kurie nuolat ieško "karo", ieško prasmės konfliktuose ir jų idėjos yra iš prigimties kovingos.
Gali sunaikinti žmogų ar žmonių grupes, bet Idėja yra užkrėčiama ir dažniausiai nesunaikinama (praktiškai, teoriškai įmanoma, bet tada reiktų "ištrinti" pačia idėją iš istorijos, ką padaryti praktiškai neįmanoma...)
Reikia pvz? KKK ; Dauguma religijų (kurių vardu arba dėl kurių dauguma pasiryžę vienas kitą žudyti, arba žudyti kurio nors "dievo" vardu...) ; daugybe extremistinių politinių idėjų, rasistinių.... Arijų brolija turi idėją ir ji iš esmės yra antihumaniška, bet jiem tai yra kilnu ir dėl to jie pasiryžę daryti betką. Taip pat paimkime paprasčiausia patriotizmą, okupuota vietovė visada sukurs krūva pasipriešinimo elementų ir tai nebūtinai turi būt okupuota valstybė...tai gali būti priešprieša betkuriai Idejai.

Ir taip, jeigu nebūto vieno ar kito dalyko, tie žmonės, kurie linkę savo gyvenimą paversti karu su kažkuo, visada ras "priešą"
Parašė Vytautasv
#306211 Prieš 3m sąmoningai išėjau iš religijos. Labai puiku be jos. Turiu savą pasaulio ir žmogaus sandaros supratimą. Jis paremtas keista ezoterine praktika. Bet viskas idealiai puiku. Nėra reikalo kažkuo tikėti, nes ar kuo tikim ar ne tai neturi prasmės. Esmė šis gyvenimas ir jame priimami sprendimai. Įdomumo dėlei apie žmogaus sandarą. Žmogus sudarytas iš kūno ir tarsi dviejų sielų tai "aš" ir siela. Sielos pagrindinė funkcija kūną su "aš" maksimaliai ilgai išlaikyti šiame pasaulyje. Tai daroma kritiškais atvejais įsikišant į kūno valdymą arba formuojant palankią įvykių seką.
Parašė ksiela
#307883 beje , yra ne vien tikintieji ir ateistai, kurie abeji yra tikintieji:1. tikintieji - tie kurie tiki, kad dievas yra, 2.ateistai - kurie taip pat tiki, tik jie tiki kad dievo nėra ir 3. agnostikai - kurie sako negalim teigti kad dievas yra ar nėra, mes tiesiog manome, kad dabar dar mes to nežinome ir tai pripažįstame
Parašė ksiela
#307886 beje, kaip gali nebūti Dievo, jei apie jį tiek kalbate? Tai jau bent jūsų galvose, kaip programa, ar mintis, ar dar koks proto konstruktas ar įrašas jis jau daugybę tūkstantmečių yra , net į pasąmonę genais perduodamas ir pasąmonėje tūno kaip visa ko klijai, baimės, kaip čia kažkas rašė. Na bent jau idėjų pasaulyje tai jis tikrai yra. Jei jums kokia nors mintis ateina galvon, tai ką ar galite teigti kad tos minties nebuvo? Dievas slypi kiekvieno galvoje, kaip gebėjimas kurti, matyti, mumyse tūno visa žmonijos per amžius sukaupta patirtis, istorija, protėviai, kad ir pasąmonės pavidalu, per genus perduodamo žinojimo pavidalu. Taigi mes esam daugiau nei manom esą, visa yra vienis ir mes taip pat. Jei peržengsit savo ego, tai suprasit būsit nemirtingi. Gi žinot energijos tvermės dėsnį. Mes tik persikomplektuojam, persibanguojam. Norėdami atsakyt ar yra dievas, atsakykit ar yra nulis? na kaip agregoras tai tikrai dievas yra, ir net dėl į jį nukreiptos energijos veikiantis.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#308257 tu bent pati/s supranti ka cia parasei?
Parašė calluna vulgaris
#309714 Religija man įdomi tik iš kultūristorinio/istorinio taško. Kadangi savo gyvenimą sieju su istorija, tai puikiai suprantu, kad norėdamas perprasti žmogų, jo kuriamą kultūrą, elgesį ir pan. turiu išmanyti religijos(-ų) įtaką. Esu netikinti, bet visai nesmerkiu tų, kurie tiki. Kiekvieno reikalas.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#313795
ksiela rašė:beje, kaip gali nebūti Dievo, jei apie jį tiek kalbate? Tai jau bent jūsų galvose, kaip programa, ar mintis, ar dar koks proto konstruktas ar įrašas jis jau daugybę tūkstantmečių yra , net į pasąmonę genais perduodamas ir pasąmonėje tūno kaip visa ko klijai, baimės, kaip čia kažkas rašė. Na bent jau idėjų pasaulyje tai jis tikrai yra. Jei jums kokia nors mintis ateina galvon, tai ką ar galite teigti kad tos minties nebuvo? Dievas slypi kiekvieno galvoje, kaip gebėjimas kurti, matyti, mumyse tūno visa žmonijos per amžius sukaupta patirtis, istorija, protėviai, kad ir pasąmonės pavidalu, per genus perduodamo žinojimo pavidalu. Taigi mes esam daugiau nei manom esą, visa yra vienis ir mes taip pat. Jei peržengsit savo ego, tai suprasit būsit nemirtingi. Gi žinot energijos tvermės dėsnį. Mes tik persikomplektuojam, persibanguojam. Norėdami atsakyt ar yra dievas, atsakykit ar yra nulis? na kaip agregoras tai tikrai dievas yra, ir net dėl į jį nukreiptos energijos veikiantis.

daug kur spaudoje dabar atrandu panašią mintį: Dievas yra energija. Energija, kuri materializuojasi ir tampa visaapimančia bei vienijančia žmonijos idėja.
_____
Beje, Morpheus, daugiau nesišaipai iš sergančių žmonių.
Parašė Graikas
#403952 Mano santykis su religija labai glaudus. Esu praktikuojantis katalikas. Malda mano gyvenime uziima svarbia vieta,nes ji ne vieta uziima,o yra mano gyvenimas. Vienas is paciu svarbiausiu elementu. Skaitau Sventaji Rasta,patarnauju prie altoriaus,meldziuosi uz tuos,kurie neturi maldai laiko.
Parašė Graikas
#403957
maingirdas rašė:Eini teisingu gyvenimo keliu . :super

Zinau.maingirdai,jauciu visa savo gyvastimi,jog taip gyventi noriu.