Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė grincas
#278936
Paukstis rašė:Dažniau lankykis įvairiose bažnyčiose, gal atrasi, kas Tau primtina..


Nemanau jog norint tikėti Dievu reikia lankytis bažnyčioje, tuo labiau sakyti kažkokiam tai kunigui savo nuodėmes. Galima ir mintyse atsiprašyti. Juk Dievas ir taip išgirsta ar ne?
Vartotojo avataras
Parašė grincas
#278937
grincas rašė:
Paukstis rašė:Dažniau lankykis įvairiose bažnyčiose, gal atrasi, kas Tau primtina..


Nemanau jog jeigu tiki Dievu reikia lankytis bažnyčioje, tuo labiau sakyti kažkokiam tai kunigui savo nuodėmes. Galima ir mintyse atsiprašyti. Juk Dievas ir taip išgirsta ar ne?
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#278938
grincas rašė:
Paukstis rašė:Dažniau lankykis įvairiose bažnyčiose, gal atrasi, kas Tau primtina..


Nemanau jog norint tikėti Dievu reikia lankytis bažnyčioje, tuo labiau sakyti kažkokiam tai kunigui savo nuodėmes. Galima ir mintyse atsiprašyti. Juk Dievas ir taip išgirsta ar ne?



Pilnai sutinku :da
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#278943 O kam tada statomos baznycios ,jeigu nebutina lankytis ,jeigu uztenka ir mintyse Dievo atsiprasyti ?
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#278944 Kad dvasininkai jose sv Misias aukotu :)
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#278951
maingirdas rašė:O kam tada statomos baznycios ,jeigu nebutina lankytis ,jeigu uztenka ir mintyse Dievo atsiprasyti ?


Kažkur tai reikia padėt pinigus, tai ir stato,juokauju ..išties smagu kai nėra žmonių nueit į bažnyčią..ir ramiai pasėdėt, pasimelst
Vartotojo avataras
Parašė grincas
#278969
maingirdas rašė:O kam tada statomos baznycios ,jeigu nebutina lankytis ,jeigu uztenka ir mintyse Dievo atsiprasyti ?


Kaip tai kam. Laidotuvėms, vestuvėms, pirmai komunijai ir panašiai. Bet tai nereiškia jog būtina ten eiti ir klausytis nusenusio kunigo vapaliojimų. Gali ir namuose pasimelsti.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#278973
grincas rašė:
Kaip tai kam. Laidotuvėms, vestuvėms, pirmai komunijai ir panašiai. Bet tai nereiškia jog būtina ten eiti ir klausytis nusenusio kunigo vapaliojimų. Gali ir namuose pasimelsti.
nesutinku ,kad eiti i baznycia klausyti nusenusio kunigo vapaliojimu.
grincai ,bijok Dievo ,taip rasydamas .
Vartotojo avataras
Parašė grincas
#278974
maingirdas rašė:grincai ,bijok Dievo ,taip rasydamas .

Jeigu tikėčiau Dievui ir taip rašyčiau tai tada gal ir bijočiau Dievo. Bet dabar kai juo netikiu tai nėra man ko ir bijoti :)

O tai ko pats eini į bažnyčią? Jeigu ne pamokslų klausyt.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#278977
grincas rašė:
O tai ko pats eini į bažnyčią? Jeigu ne pamokslų klausyt.

as dabar paskutiniu metu i baznycia retai einu ,bet ant Dievo blogai nerasau ir nekalbu.
O tau grincai sekmes toliau irodinejant ,kad Dievo nera.(Dievo ,kad ir nebutu ,vistiek as tikiu .Man lengviau gyventi.)
Vartotojo avataras
Parašė grincas
#278979
maingirdas rašė:as dabar paskutiniu metu i baznycia retai einu,bet ant Dievo blogai nerasau ir nekalbu.
O tau grincai sekmes toliau irodinejant ,kad Dievo nera.(Dievo ,kad ir nebutu ,vistiek as tikiu .Man lengviau gyventi.)


Tai jeigu pats neini į bažnyčią, tai sutinki jog ji nėra būtina? Ir gali būti puikiausias krikščionis ir be bažnyčios?

Aš nieko blogo ant Dievo nerašiau. Tik kunigus sumenkinau. O tai nėra tas pats. Ir be to niekad nesistengiau įrodyt, kad Dievo nėra (nes tai kol kas yra neįmanoma).
Vartotojo avataras
Parašė grincas
#278981 Nu joo. O čia dar kažkas rašė, jog matematikai ir fizikai nedaro loginių klaidų. Gaila tada nežinojau paskalio dilemos :)
Parašė kazinkas
#279016
mumu rašė:Norėčiau išgirsti bent vieną gerą, nebanalų, įkvepiantį ir pakylėjantį šiuolaikinio kunigo pamokslą. Buvau praeitą vasarą bažnyčioje, labai nusivyliau.


http://www.wordonfire.org/
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#279065 kurio čia būtent įrašo klausytis? Ar visi geri?