Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#386139 tu Tomai teisus, kazkoks nevykelis pasidariau :D
Parašė Tomas2222
#386290 Sapnavau miesteli/kaimeli nzn kaip apibudint... ruduo. Saule sviecia tiesiog akinanciai, fainas oras, medziai stiprus, auksti. Krc ant ju daug obuoliu isnokusiu pilnai, galybe prikrinte ant zemes tarp dideles zoles. Lapai krenta, ieinu is viena sodybu to miestelio, skinu ir renku tuos obuolius :achtung galima sakyt tiesiog pradejau net vogt. Ziurau mane vejasi uz prakeiktus obuolius. Kuriu galu ? Gi tai mano sapnas, niekas neturi teises i ji kistis be mano sutikimo. Chebra pradejo mane gaudyt, nepasiduodu :achtung lekiu tom sodybom, obuoliu pilna nespeju rinkt. Neisivaizduoju net kur juos det. Atsikandu, labai saldu skonis tiesiog pasaka (nors skonio jokio nejauciau, bet sugebejau save itikint kad saldu).

I sapno pabaiga, vienoj is sodybu vidury kiemo, stovejo staliukas, ar spintele su sendaikciais. Ten buvo senos nuotraukos ir pries pabudant dar bande sugaut mane kazkas bet gryzau i fizine tikrove.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#386307
Tomas2222 rašė:Kas ta neteiseta meile ? :achtung


Pagal BK 149 str ir 150 str baudžiama :D
Parašė Tomas2222
#386312 Cia jau nemeile o geidulinis/gyvulinis tenkinimasis per birbyne.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#386314 Juokauju :) Nežinau šiaip.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#386333 Paaugliam birbyne per susizavejima,va toks fainas vaikinas arba mergina reikia pasilaizyt, nemanau, kad jie skiria susizavejima, nuo meiles, meilej stipriu rysiu su kitum zmogum reikia, o paaugliai nelabai gali to.
Parašė Tomas2222
#386346
Vaiduk rašė:Paaugliam birbyne per susizavejima,va toks fainas vaikinas arba mergina reikia pasilaizyt, nemanau, kad jie skiria susizavejima, nuo meiles, meilej stipriu rysiu su kitum zmogum reikia, o paaugliai nelabai gali to.


Deje ypac vaikysteje, ir dar paauglysteje meile islieka. Po to pradeda dominuot instinktai, homus sapiensas tipo suprotingeja, suviryskeja... ir jis neturi kada skirt demesio meilei. Nes motyvas - bapkes.
Parašė Tomas2222
#386348 Nebuvai*

Koks skirtumas vistiek kompaini pagausi jei ne durns esi!
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#386384 Pavirsunitiskumas cia viska lemia, tiek paauglystej tiek vyresniam amziuj.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#387941 :D:D:D Ejau i parduotuve kelis produktus isidejau sako cia nesveiki maisto produktai as dar pasiginciiojau gryzau prie prekiu ir isidejau tokiu kokiu cia nera du ar tris ismuse kasoj 43 eurus, sakau o galima sito paragaut, nes nezinau ar verta pirkt, pardaveja taip idemiai i mane pasiziurejo sako prasom tik ragaukit :D:D:D nu ir n* tas merkurijus su visa savo kairiaja kolona, nesilieskit ten kur zmogaus ranka prikista, nes ten insinktu tenkinimas dar labiau gundo ir jis zymiai stipresnis, kylkit aukciau, nors iki veneros, kur nereikia benzo, kad masina vaziuotu :D:D:D. Arba laikykites istatymu arba juos lauzykit kol patruliai pasirodys. Teko apsivogt nekarta ir i saugomas vietas pakliut, karta nes uz grotu buvo ikise, bet gi dzin sitas dalykas, bet atsiranda supratimas, kad jei yra taip tai geriau isvis n* visa ta reikala.