Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#317750
Zvakide rašė:Ai,Insomnia,štai ką pasakysiu... Jei pasaulis būtų vien skeptikų ir skepticizmo buveinė-nieko įdomaus jame nevyktų.Reiktų tada šautuvą gerklėn ir viso gero. Aš nebijau plačiau atmerkti akis ir pripažinti,kad ne viską tas tavo mokslas gali paaiškinti. O to,ko negali paaiškinti,dažnai pradeda išvedinėti pseudo teorijas,kodėl visven tas mokslinis paaiškinimas ra teisingas,o bet koks kitas-idiotų fantazijos. Visur yra savų durnių-tiek mistikų,tiek ir skeptikų tarpe.
O šiaip - kai numirsim ir susitiksim pakalbėsim apie dvasių egzistavimą :achtung


Tu kažkaip įsivaizduoji skeptikus kaip tuos kurie yra mokslo fanatikai ir jie nieko daugiau nedaro, tik ieško kaip paneigti visa ko nesupranta. Taip tikrai nėra. Sąžiningas mokslininkas visada pasakys jei jis nežino atsakymo. Mokslas nekuria pseudoteorijų, tai daro pseudomokslas ir tie kas fanatiškai tiki paranormaliais reiškiniais.
Aš tikrai neneigiu, kad egzistuoja paranormalūs reiškiniai, tačiau pakankamai jų pats matęs ir konsultavęs žmones bei domėjesis, kad galėčiau padaryti išvadą, jog didžioji dalis to ką mes laikome paranomaliais reiškiniais mūsų gyvenime būna dėl prasto pasaulio pažinimmo ar elementarios neurofiziologijos. Tą patį sako ir visi kurie rimtai tiria paranormalius reiškinius (čia nekalbu apie tuos kurie aklai juos neigia ir taip pat ne apie tuos kurie aklai jais tiki)
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#317886
insomnia rašė:
Zvakide rašė:Ai,Insomnia,štai ką pasakysiu... Jei pasaulis būtų vien skeptikų ir skepticizmo buveinė-nieko įdomaus jame nevyktų.Reiktų tada šautuvą gerklėn ir viso gero. Aš nebijau plačiau atmerkti akis ir pripažinti,kad ne viską tas tavo mokslas gali paaiškinti. O to,ko negali paaiškinti,dažnai pradeda išvedinėti pseudo teorijas,kodėl visven tas mokslinis paaiškinimas ra teisingas,o bet koks kitas-idiotų fantazijos. Visur yra savų durnių-tiek mistikų,tiek ir skeptikų tarpe.
O šiaip - kai numirsim ir susitiksim pakalbėsim apie dvasių egzistavimą :achtung


Tu kažkaip įsivaizduoji skeptikus kaip tuos kurie yra mokslo fanatikai ir jie nieko daugiau nedaro, tik ieško kaip paneigti visa ko nesupranta. Taip tikrai nėra. Sąžiningas mokslininkas visada pasakys jei jis nežino atsakymo. Mokslas nekuria pseudoteorijų, tai daro pseudomokslas ir tie kas fanatiškai tiki paranormaliais reiškiniais.
Aš tikrai neneigiu, kad egzistuoja paranormalūs reiškiniai, tačiau pakankamai jų pats matęs ir konsultavęs žmones bei domėjesis, kad galėčiau padaryti išvadą, jog didžioji dalis to ką mes laikome paranomaliais reiškiniais mūsų gyvenime būna dėl prasto pasaulio pažinimmo ar elementarios neurofiziologijos. Tą patį sako ir visi kurie rimtai tiria paranormalius reiškinius (čia nekalbu apie tuos kurie aklai juos neigia ir taip pat ne apie tuos kurie aklai jais tiki)


Oi mokslą aš pripažįstu ir šiek tiek pažįstu,kiek mano protui lemta panešti :) Bet nesuprantu mokslo fanatikų,kurie tiki TIK mokslu. Sorry,kad ir rašai kažkoius procentus minimalius alia tinkančius paranormaliem reiškiniam,bet panašu,kad pats absoliučiai tuo netiki.Ir įdomu - ką ten konsultavai ir matei ? KOdėl tave prileido prie tų neva mistinių reiškinių? Tu kunigas? Ar..?Nesumąstau ką dar iš galimų mistikų skeptikų gali leisti tirti vadinamuosius paranormalius reiškinius?
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#317887
Zvakide rašė:Bet nesuprantu mokslo fanatikų,kurie tiki TIK mokslu.


Aš irgi tokių nesuprantu. Pasitikėjimas bet kuo aklai yra nuklydimas nuo tieesos ir čia nesvarbu ar tai mokslas ar religija ar kitas žmogus.
Dar keisčiau, kad save skeptikais vadina tie kas aklai pasitiki mokslu. Jei pažiūrėtume į tai kas iš tiesų yra skeptikas, tai paaiškėtų kad skeptikas yra tas kuris nepasitiki niekuo, nei mokslu nei pseudomokslu.

Sorry,kad ir rašai kažkoius procentus minimalius alia tinkančius paranormaliem reiškiniam,bet panašu,kad pats absoliučiai tuo netiki.


Taip, tau geriau žinoti kuo aš tikiu, o kuo ne.
Ir įdomu - ką ten konsultavai ir matei ?


Aš ir dabar konsultuoju, esu pakankamai žymus šioje sferoje, tad pas mane dažnai kreipiasi žmonės, norėdami išsiaiškinti ką iš tiesų matė. Anksčiau dirbau vidinio gydymo komandoje su visokiais apsėstaisiais, tai irgi visko prisižiūrėjau.

Nesumąstau ką dar iš galimų mistikų skeptikų gali leisti tirti vadinamuosius paranormalius reiškinius?


Jei asmuo tiria paranormalius reiškinius ir aklais jai tiki, arba aklai netiki, tai jis nieko nepasieks. Pirmasis viską mistifikuos (pilna tokių, kur vėjus paskiau rašo), antrasis gi irgi kalbės vėjus, nes bet kokia atmetimo reakcija uždarys tiesą.
Parašė slibinėlis
#317888 O tu kaip nors padėdavai žmonėms, insomnia? Kažkokie seansai vykdavo? Papasakok, labai įdomu pasidarė
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#317889
slibinėlis rašė:O tu kaip nors padėdavai žmonėms, insomnia? Kažkokie seansai vykdavo? Papasakok, labai įdomu pasidarė


Sakyčiau ne tik padėdavau bet ir padedu.
O iš įdomesnių patirčių, buvo dalyvavimas kaip pagalbininku egzorcizmuose. Šiaip visokių įdomybių buvo, tik nemėgstu apie tai pasakoti.
O kas dėl tų "seansų", tai vid.gyd. tarnystėje melsdavomės už žmones ir juos konsultuodavome. Tai irgi visokių įdomybių prisižiūrėdavau, dalis jų buvo psichozės, dalis man nepaaiškinamų reiškinių, kaip kad žmogaus kuris vos paeina su ramentais atėjimas, o po maldos nuėjimas be ramentų, tvirtu žingsniu. Daug visko buvo.
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#318004 Insomnia,kokioj sferoj tu gan žymus?
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318005 Paranormalių. Turiu tam tikrą ratą ir gerbėjų ir heiterių, tai natūralu. Na čia nesigiriu, jei tu apie tai. Tiesiog mane daug kas žino, seka mano straipsnius, kviečia į įvairias laidas tiek televizijoje tiek radijuje pakalbėti apie paranormalius reiškinius ir t.t. Skaitau paskaitas šiomis temomis ir t.t. Dabar va bandau išsileisti knygą. Tai todėl ir sakau, kad esu žymus, bet čia sausas fakto konstatavimas.
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#318008
insomnia rašė:Paranormalių. Turiu tam tikrą ratą ir gerbėjų ir heiterių, tai natūralu. Na čia nesigiriu, jei tu apie tai. Tiesiog mane daug kas žino, seka mano straipsnius, kviečia į įvairias laidas tiek televizijoje tiek radijuje pakalbėti apie paranormalius reiškinius ir t.t. Skaitau paskaitas šiomis temomis ir t.t. Dabar va bandau išsileisti knygą. Tai todėl ir sakau, kad esu žymus, bet čia sausas fakto konstatavimas.


Oho. Gal galėtum savo pavardę atskleisti? Kad galėčiau pasiskaitinėti tavo darbus,peržvelgti laidas su tavimi.jei nenori viešai,būtų smagu,jei bent pm parašytum.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318010 Ok, parašysiu į PM