Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#318802 Šai tokį straispnį kažkada radau. Man asmeniškai jis sukėlė daaug įviarialypių emocijų bei minčių. Paskaitykite ir pasidalinkite savo mintimi. :)

http://apiemistika.lt/ateiviai/ateiviu- ... -zmonijai/
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318855 tokie laiškai lakas nuo laiko pasklida po paranormalių reiškinių forumus, vėliau paaiškėja jog tai mistifikacijos. Per pastaruosius kelis metus bent jau penkis tokio pobūdžio laiškus teko skaityti.
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#318889 Na bet įdomu tai,kad iki šiol nėra rastas siuntėjas šio laiško. Kaip tai paaiškinti šiais technologijų laikais?

Bet aš kiek iš kitokios pusės pažiūrėjau į tai. Man labai patiko išdėstytos mintys laiške,nesvarbu,kad galimai čia kokių kompiuterinių genijų darbelis.

O šiaip... gal iš tiesų kažkas iš "ten" bando su mumis pasikalbėti? Na šimtu procentų paneigti juk negalime. :?
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318891 1. Labai lengva nerasti siuntėjo, naudoji proxy iš viešo serverio ir viešo kompo ir niekas tavęs neras.
2. Šitie laiškai po kelis per metus pasklinda, tikra bėda ufologiniams tyrimams
3. Kodėl laiškai plinta visokiuose paranormalių reiškinių forumuose ir puslapiuose, o ne tiesiai prezidentms išsiunčiami?
4. Anksčiau ar vėliau paaiškėja kad čia fake.

Dabar LT ant bangos laiko keliautojo Bayley (jei teisingai pamenu vardą) istorija.
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#318984 na galbūt ti teisus ,bet man visvien labai patiko šitas laiškelis :DD
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318985 Tai paieškok internete, tokiu ne vieną dešimtį gali rasti, vieni geresni kiti prastesni, tik visi jie labai tematiškai panašūs :)
Parašė Pavel
#345998 ..,-idomu kaip freskose atsirado kosminiai laivai :) ..???...,- Vienuolynas restauruotas buvo tik 16 amziuje :) ..,o statytas daug anksciau....,-Buvusi Jugoslavija......,-Ir faktas patikrintas....,nes skaiciau zurnale : " Mokslas ir Gyvenimas " 1980 atrodo metu....

https://www.google.lt/url?sa=t&rct=j&q= ... LMiC2x7tQA
Parašė Tomas2222
#354722 Vartokit vaistus. Tokius strapsnius as ir pries prasidedant sizofrenijai skaitydavau . Gal ir db taip galvoju kad del visokiu tokiu mastymu apie tai ir sukyla haliucinacijos is nerimo prisisvaigus. Paranoidines ykyrios idejos nuo tokiu straipsniu gali ivaryti tokia panika kad net neprisiminsi kaip atsidurei psichiatrinej. Jeigu ir taip sunku kam tokius dalykus nagrinet, kas jum is to ? Milijona laimesit ? Nesamone visiski tie straipsniai tenori pagasdinti kai cia irgi buvo kai lauke kad atskris ufonautai ir susikrove lagaminus jie lauke, bet niekas neatsikrido.