Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Agni
#788 Sandros prasymas:

As save laikau praktikuojancia katalike (na bent jau stengiuosi Very Happy ), man sunkiais momentais labai padeda malda, artumas i Dieva...Kad pasveikciau is depresijos net Siluvoje keliais apie altoriu ejau....Bet labai daznai depresija pagauna ir tempia tolyn nuo Dievo. Tokia mat ji jau zaraza... Todel noreciau pasiulyti ikurti skyreli "Dievo pagalba", kur netgi galetume kiekviena visa savaite, paeiliui uz kiekviena musu nare visos vakarais melstis, kita savaite uz kita...nes :..."Ir sakau jums: jeigu kas is jusu susitars zemeje dviese melsti kokio dalyko, jiems mano dangiskasis Tevas ji suteiks. Kur du ar trys susirinke mano vardu, ten ir as esu tarp ju" (Mt 18,18-25, Naujasis testamentas".)
Bet tai labai sunki tema, nes religija yra kiekvieno labai jau individualus asmeninis reikalas, be to skiriasi ir ju kryptis. Nors zvakes Sv. Gertrudos baznycioje uzdegiau uz visas musu klubo nares, tikiuosi nesupyksit, kad nepasiklausiau Smile
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#896
Agni rašė:Sandros prasymas:

As save laikau praktikuojancia katalike (na bent jau stengiuosi Very Happy ), man sunkiais momentais labai padeda malda, artumas i Dieva...Kad pasveikciau is depresijos net Siluvoje keliais apie altoriu ejau....Bet labai daznai depresija pagauna ir tempia tolyn nuo Dievo. Tokia mat ji jau zaraza... Todel noreciau pasiulyti ikurti skyreli "Dievo pagalba", kur netgi galetume kiekviena visa savaite, paeiliui uz kiekviena musu nare visos vakarais melstis, kita savaite uz kita...nes :..."Ir sakau jums: jeigu kas is jusu susitars zemeje dviese melsti kokio dalyko, jiems mano dangiskasis Tevas ji suteiks. Kur du ar trys susirinke mano vardu, ten ir as esu tarp ju" (Mt 18,18-25, Naujasis testamentas".)
Bet tai labai sunki tema, nes religija yra kiekvieno labai jau individualus asmeninis reikalas, be to skiriasi ir ju kryptis. Nors zvakes Sv. Gertrudos baznycioje uzdegiau uz visas musu klubo nares, tikiuosi nesupyksit, kad nepasiklausiau Smile


As kaip ir tu tikiu INTENCIJOS TYRUMU.Tad asmeniskai as palaikysiu si MALDOS momenta ir prisijungsiu visu protu, visa siela, visa sirdimi :)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#904 aciu. o ar idesi nuoroda savo svetaineje? butumeme labai dekingos. ir mainais idetumem tavo :)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#910
Agni rašė:aciu. o ar idesi nuoroda savo svetaineje? butumeme labai dekingos. ir mainais idetumem tavo :)


Atlikta :D
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#911 aciu. maciau. labai graziai padarei.
ParašėSandra
#957 Mano pasiulymas butu uz kiekviena nare nariu eiles tvarka visa savaite vakarais melstis (zinoma kas nori) pasveikimo, Dievo pagalbos, pvz, nuo ryt galim pradeti uz Agni, kita savaite uz Medeja ir taip toliau...Ka manote?
Dar galbut Agni noretu prideti savo pageidavimus ko uz ja mes paparsytume (nes dabar butu jos eile)?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#971 Sandrute, nariu vis daugeja, gal geriau pasimelsti uz tas, kurioms siuo metu sunkiausia. as zinau, kad cia yra zmoniu, kuriems siai dienai paramos reikia ku kas labiau nei man.
ParašėSandra
#1279 tai gal tu gali patarti....gal labiau susigaudai..nors as ir pati jauciuosi klaikiai..siandien pirma diena po neoficialiu skyrybu ir sugebejau du kartus padaryti avarija, sudauziau masina, belabiausiai noriu isplesti vyra is sirdies
o gal rasykites visos kas ko prasote, kam sunku....melsimes
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#1340 na tai pasimelskime uz sandra, kad ji istvertu si sunku perioda kuo lengviau ir uz silvija, kad daugiau nebesizudytu.
ParašėSandra
#1763 Melskimes siomis dienomis uz Agni, jai labai to reikia.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#2959 Pasimelskime už Liepą. Jai šiomis dienomis labai sunku, paprašykime, kad leistų įvykti mažam stebuklui jos gyvenime.
Parašė Neringa
#2974 butinai pasimelsiu
ParašėSandra
#3788 IR AS...
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#3793 Nors ne katalikas esu vis gi krikscionis ir zinau kad Dievas man ne karta yra padejes. Ir kad jis girdi zmoniu maldas. Prisijungiu prie grazios iniciatyvos.
ParašėLiepa
#3812 ačiū jums visiems... aš jau atsigaunu po truputėlį...