Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė era
#64938 Žmonės, man dabar tokį neblogą įspūdį padarė skambučio trilogija.. Gal kas esat perskaitę?.. Nes ten LABAI įtikinamai pateikta viena iš teorijų..
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#64950
Auksinezuvele rašė:OK, tai tada pasakyk, kas mus zmones valdo?

Batai.

Kažkokios labiau išsivysčiusios būtybės, matomai...

Žmonės, man dabar tokį neblogą įspūdį padarė skambučio trilogija.. Gal kas esat perskaitę?.. Nes ten LABAI įtikinamai pateikta viena iš teorijų..

Reikės paskaityt.
O kaip filme? Aš kažkaip nelabai pastebėjau ten kažkokias teorijas... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė era
#64967 Filmai... Džiaukis, kad juos pirma pažiūrėjai, o tik paskui ruošiesi skaityti knygas. Pažiūrėjusi filmus gerokai susigadinau nuotaiką, nes tiesiog.... Tai nesulyginama. Filmas, net japoniška versija, gerokai iškreipė tiek siužetą, tiek pagrindines mintis.. Jei nebūčiau skaičius, būtų visai patikę. Bet...
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#64973
Phobophobia rašė:
Auksinezuvele rašė:OK, tai tada pasakyk, kas mus zmones valdo?

Batai.

Kažkokios labiau išsivysčiusios būtybės, matomai...

Žmonės, man dabar tokį neblogą įspūdį padarė skambučio trilogija.. Gal kas esat perskaitę?.. Nes ten LABAI įtikinamai pateikta viena iš teorijų..

Reikės paskaityt.
O kaip filme? Aš kažkaip nelabai pastebėjau ten kažkokias teorijas... :bloga


O is kur tos butybes? Kas jas valdo? Ar savivaldes ir is niekur atsirade?
Kur laikosi? Kodel mes ju nematom?
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65046 Gamtos sutvėrimai. Kaip banginiai, kaip šunys, kaip vabalai, kaip vištos, kaip visi visi visi. :) Kai mirsim, tiesiog supūsim, ir mūsų dalelės per žemę, per augalus, per visokius gyvius pasklis po pasaulį. Būsim, kaip ir esam, gamtos dalis. :) Man taip atrodo. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#65073
nulis rašė:Gamtos sutvėrimai. Kaip banginiai, kaip šunys, kaip vabalai, kaip vištos, kaip visi visi visi. :) Kai mirsim, tiesiog supūsim, ir mūsų dalelės per žemę, per augalus, per visokius gyvius pasklis po pasaulį. Būsim, kaip ir esam, gamtos dalis. :) Man taip atrodo. :bloga

O portas irgi supus? O informacija? O energija?
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65075 Protas yra tik nervų ar ko ten raizginys. Seniai besimokiau biologiją, neatsimenu. Bet viskas supus. Tik niekur neišnyks, susilies su aplinka. :) Su žeme, su oru, su kita gyvybe. Su vabaliukais, kirmėliukais, augalais. Tada su pauksčiais, tada su žinduoliais ir taip toliau ir taip toliau. :) Ir viskas. Esybės kaip tokios vienos, kaip kokios tai sielos, tikrai neliks. Aš taip manau. Ir man gera tą žinoti. Noriu būti dalimi augalas, dalimi vabalas, dalimi paukštis, dalimi žemės gruntas. Gražu gi.
Vartotojo avataras
Parašė Agata
#77854 Kas mes?

atsakymas pagal mane: siela fiziniam kune.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#77879 mes esame dvasia. viena dvasia, kuri apima visa pasauli. tai sunku suvokti, bet taip yra. mes esame meile
Vartotojo avataras
Parašė Agata
#77889 Medeja, nuostabus zodziai...
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#77896
nulis rašė:Gamtos sutvėrimai. Kaip banginiai, kaip šunys, kaip vabalai, kaip vištos, kaip visi visi visi. :) Kai mirsim, tiesiog supūsim, ir mūsų dalelės per žemę, per augalus, per visokius gyvius pasklis po pasaulį. Būsim, kaip ir esam, gamtos dalis. :) Man taip atrodo. :bloga


Kaip puiku būtų. Aš irgi norėčiau tuo tikėti... :dream:
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#86477 O kas trugdo tuo tiketi?
Kitoks isitikinimas? Ar kitas tikejimas?
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#86482 Realybė akis bado. :)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#86607
nulis rašė:Realybė akis bado. :)

O kaip tada su radijo bangomis, mikrobangines korsneles bangomis, kaip tada su jausmais? NA su viskuo, ko nematom, bet zinom ...kas tau yra realybe - apibresk... =)
Vartotojo avataras
Parašė Marse
#87200 Su visokiom bangom irgi paprasta. Viskas kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Bangos subanguoja ir nurimsta. Net radioaktyvumas pranyksta, tik labai negreitai, palyginus su žmogaus amžiumi, tai beveik amžina
Jausmai tai iš vis nepalieka pėdsako už juos jaučiančiojo ribų. Tokia fizika.
Žinoma yra dar ir dvasinė realybė, bet aš ne apie ją. Man patinka galvoti, kad mintis yra amžina. Kad mes visi paliekam pėdsaką noosferoj