Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#51980 Nesu tikra,kad čia tinkamiausia vieta šitai temai...
Anyway.

Būtų įdomu sužinoti jums kada nors šovusias į galvą teorijas/idėjas apie gyvenimo prasmę, pomirtinį gyvenimą, mūsų Visatos egzistavimo prasmę,visuotinio sąmokslo teorijas... etc...(kitaip tariant visus tuos dalykus iš kategorijos "nieko nežinoma,tad nieko nėra neįmanoma"..)

Pabrėžiu - "šovusias į galvą", tad nebūtinai tas ,kuriomis tikite.

Štai keletas mano versijų:

1.Tremties teorija.
Šis pasaulis nėra vieta, pritaikyta žmogaus laimei. Žmogus yra kilęs iš kitos visatos , kurioje neegzistuoja nieko negatyvaus, kitaip tariant - nuolatinė utopija. Mūsų protėviai eksperimento dėlei buvo išsiųsti į šią planetą.
(Beje, pasirodo ši idėja kilo daugybei žmonių. Neperseniausiai aptikau panašių teorijų).

2.Laboratorijos teorija. Su manim tiesiog daromas bandymas. Visi aplink -tik vaidina arba yra užprogramuoti. Nagi,prisipažinkit! :evil:
(Panašią teoriją aprašė K.Vonnegut'as.)

3.Sims'ų teorija.
Egzistuoja žymiai už mus pranašesnės būtybės,kurios tiesiog smaginasi žaisdamos mūsų pasauliu ir gyvenimu.

Na ir t.t. ir panašiai.

Nebijokit fantazuoti!
Paskutinį kartą redagavo Werehuman 2008 06 29, 18:36. Iš viso redaguota 1 kartą.
Parašė Kal-el
#51982 Mano idėjos šiuo metu labiausiai siejasi su 1 teorija. :) Blogiečiai buvo ištremti čia. Tam, kad užsitarnautume teisę grįžti atgal turime gerai elgtis čia. Kaip kitaip paaiškinti, kodėl dauguma žmonių tokie nekokie? :roll:

Čia mes turime tobulintis, kad pasiektume pakankamą lygį. Tikiu ir reinkarnacija, nes per vieną gyvenimą sunkoka tapti tobulu.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#51984 O kodel reikia fantazuoti? :bloga

Ir kodel yra praleistas pagrindinis punktas apie zmogaus laisva valia bei paciu musu atsakomybe uz veiksmus ir priimtus sprendimus?

As zinau jog esu SIELA kune, kuris isgyvena zemiskumo patyrimus

P.S. noriu priminti, jog tai ne fantaziju skyrelis.
Graziu diskusiju :flo
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#51986
Auksinezuvele rašė:O kodel reikia fantazuoti? :bloga

Ir kodel yra praleistas pagrindinis punktas apie zmogaus laisva valia bei paciu musu atsakomybe uz veiksmus ir priimtus sprendimus?

As zinau jog esu SIELA kune, kuris isgyvena zemiskumo patyrimus

P.S. noriu priminti, jog tai ne fantaziju skyrelis.
Graziu diskusiju :flo


Nesupratot manęs.
Nerašiau,kad reikia fantazuoti, o tik "nebijokit". Kad žmonės nebijotų pasidalinti savo galbūt visiškai fantastinėmis teorijomis..
Tie punktai - tai tik mano versijos,tik pavyzdžiai, o ne kažkokios klišės pagal kurias reikėtų "fantazuoti".

Manau,kad diskutuojant šia tema,galima užkliudyti ir filosofiją ,ir ezoteriką...
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#51987
Kal-el rašė:Mano idėjos šiuo metu labiausiai siejasi su 1 teorija. :) Blogiečiai buvo ištremti čia. Tam, kad užsitarnautume teisę grįžti atgal turime gerai elgtis čia. Kaip kitaip paaiškinti, kodėl dauguma žmonių tokie nekokie? :roll:
Čia mes turime tobulintis, kad pasiektume pakankamą lygį. Tikiu ir reinkarnacija, nes per vieną gyvenimą sunkoka tapti tobulu.


O tai manai,kad blogiečiai buvo ištremti iš tos utopinės planetos? Teoriškai(pagal mūsų žmogišką mąstymą) tai yra neįmanoma. Juk utopijoj blogio nėra. ;D
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#51988 Taip, nesupratau, uz ka atsiprasau.
Bet- ganetinai neblogai ismanau gyvenima ir jo ipatumus.

Tad remdamasi patirtimi ir siokiomis tokiomis teisemis tvarkyti si skyreli prasau pacios suformuluoti tiksliai tema, kad besilankantiems butu aisku apie ka diskusija.
Dekui
Parašė Kal-el
#51998
Phobophobia rašė:O tai manai,kad blogiečiai buvo ištremti iš tos utopinės planetos? Teoriškai(pagal mūsų žmogišką mąstymą) tai yra neįmanoma. Juk utopijoj blogio nėra. ;D


Aha, reikia koreguoti savo teoriją :?
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#52159
Auksinezuvele rašė: prasau pacios suformuluoti tiksliai tema, kad besilankantiems butu aisku apie ka diskusija.
Dekui


Truputį paredagavau,manau,pakankamai aišku.
Jei vistiek negerai,tai galit trint.
Vartotojo avataras
Parašė era
#52170 Aš visgi pritarčiau minčiai apie laboratorinį bandymą. Dėl sims'ų teorijos... Na, norisi tikėti, kad sprendimus darau pati.. Bet visgi tikėtinas variantas.
Parašė shakal
#64701 As kazkaip, manau taip. zodziu,pirma buvo tik dangus.po padarytos pirmosios nuodemes atsirado ir pragaras. taigi yra dangus, yra pragaras. uz grazu elgesi patenki i roju, o vat uz negrazu reinkarnuojiesi ir patenki i zeme, ir taip sukasi uzburtas ratas kol nepasitaisai.

ARBA, cia tik grazus sapnas, kuris baigsis. bet tai kai lauke lyje fainai :)
Parašė Kal-el
#64735
shakal rašė:As kazkaip, manau taip. zodziu,pirma buvo tik dangus.po padarytos pirmosios nuodemes atsirado ir pragaras. taigi yra dangus, yra pragaras. uz grazu elgesi patenki i roju, o vat uz negrazu reinkarnuojiesi ir patenki i zeme, ir taip sukasi uzburtas ratas kol nepasitaisai.
:)


Aha, gera teorija, aš irgi taip pradedu galvoti. Anapus pragaro nėra, tik laukiami pasitaisiusieji :)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#64821 Vis dar nesuprantu apie ka kalba sukasi ,jei tema yra apie tai "KAS MES ESAME", o ne ka veikiama ir ar yra pragaras :bloga
Dabar dar pagalvojau gal del to man sunku suprasti, nes nezinau kas yar tie SIMSAI...???
Vartotojo avataras
Parašė Untanis
#64878 Simsai? Jūs apie kompiuterinį žaidimą? :roll:
Su dangaus- pragaro teorija asmeniškai nesutinku. Pomirtinio gyvenimo aspektu esu budistas- tikiu reinkarnacija. Rojus arba pragaras yra čia pat, šalia mūsų. Tereikia tai pačiam sukurti. Arba atvirkščiai- sujaukti.
Kas esame mes? Šia tema bene kas vakarą pasuku makaulę... Apskritai žmonija man labiausiai asocijuojasi su virusu. Minta Žemės gyvybiniais resursais, plečia savo gyvenamąją teritoriją naikindami visa aplink. Esame pasmerkti susinaikinti. Žiūrint iš kitos pusės, esame sielos, apsistojusios šiame pasaulyje. Kas netiki reinkarnacija, nesutiks. Ir gerai. Visada smagu padiskutuoti :)
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#64910
Auksinezuvele rašė:Vis dar nesuprantu apie ka kalba sukasi ,jei tema yra apie tai "KAS MES ESAME", o ne ka veikiama ir ar yra pragaras :bloga
Dabar dar pagalvojau gal del to man sunku suprasti, nes nezinau kas yar tie SIMSAI...???

Temos pavadinimas tiesiog abstraktus. Nekreipkit dėmesio :D
Kita vertus juk viskas susiję, ar ne?...
Simsai yra kompiuterinis žaidimas, kuriame žaidžiamas gyvenimas, t.y. žaidėjai valdo žmogeliukus. Šie pagal jų norą atlieka įvairius veiksmus reikalingus išgyvenimui, bendrauja su kitais, mokosi, dirba, daro karjerą etc...
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#64935
Phobophobia rašė:
Auksinezuvele rašė:Vis dar nesuprantu apie ka kalba sukasi ,jei tema yra apie tai "KAS MES ESAME", o ne ka veikiama ir ar yra pragaras :bloga
Dabar dar pagalvojau gal del to man sunku suprasti, nes nezinau kas yar tie SIMSAI...???

Temos pavadinimas tiesiog abstraktus. Nekreipkit dėmesio :D
Kita vertus juk viskas susiję, ar ne?...
Simsai yra kompiuterinis žaidimas, kuriame žaidžiamas gyvenimas, t.y. žaidėjai valdo žmogeliukus. Šie pagal jų norą atlieka įvairius veiksmus reikalingus išgyvenimui, bendrauja su kitais, mokosi, dirba, daro karjerą etc...


OK, tai tada pasakyk, kas mus zmones valdo?