Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Marse
#102294 Atvariau nuo puodų pasamprotauti apie tai kas esu. :D
Kaip jau rašiau, aš atskiriu kūną, protą, emocijas, tur būt taip pat valią ir kitokias mūsų fizinio buvimo apraiškas nuo sąmonės (ją laikau ir dvasia , žodžiu metafiziniu pradu). Sąmonė yra tai, kas suvokia, liudija mano buvimą. Ji visada yra lyg kitoj plokštumoj, kitam išmatavime, tačiau tik ji žino, kad aš esu.
O dar yra vitalinis pradas, gal jį galima pavadinti siela. Jis siejasi su mano gimimu. Gimiau ir turiu gyvybę. Mirisiu ir mano gyvybė dings, bet pereis į kitas formas. Gal į mineralus, gal į augalus, gal išsisklaidys su rudens voratinkliais.
Aš kai individualybė esu tik fiziniame lygyje, taigi vienkartinė.
Mano šitie susidėliojimai dar labai trapūs, bet jie man gražūs.
:flo
Paskutinį kartą redagavo Marse 2009 02 07, 11:45. Iš viso redaguota 3 kartus.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#102341 O man jie labai priimtini, nes tyri ir nuosirdus...vistik net prie puodu mintyjama apie tai, kas mes ESAM...

:jap :))) Ypac ta individualumo dalis, kuria as vadinu EGO
Vartotojo avataras
Parašė Marse
#102368 Tai prie puodų būnu ne taip dažnai, gal todėl mano esatis ten labai atsiskleidžia? :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Marse
#102573
Ramu5 rašė:Man smagu, kad atsakytas mano klausimas is 4-o puslapio.

Tik nepriimk už gryną pingą, nes tai tik man taip atrodo. Kiti gali atskirti kitaip.
Parašė Kal-el
#114448 Mano nauja teorija - mes esam kaip ląstelės viename dideliame organizme, to organizmo vidus matosi visoje galaktikoje, įvairūs dangaus kūnai yra vidaus organai. Mes esame organo Žemė ląstelės. Kiti organizmo organai mums daro poveikį, pvz Saulė ar Mėnulis, Planetų išsidėstymai. Todėl čia tinka pasakymas, kad mes esame Viena ir mūsų veiksmai ar mintys veikia viską, t.y. visą organizmą.
Parašė Kal-el
#114449 Ir galbūt įėjus į juodąją skylę, daiktai išeina iš viso organizmo į išorę :)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#114705
Kal-el rašė:Ir galbūt įėjus į juodąją skylę, daiktai išeina iš viso organizmo į išorę :)


Butent..nes ten viskas ir prasideda
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#114788 Cinizmas ir vulgarumas nebus toleruojami!!!
Vartotojo avataras
Parašė Bitė Maja
#115311 Man, suvokti, kas esu aš ir kur einu, padėjo kabala.
Apie tai galima sužinoti daugiau čia: www.kabala.lt, o kas supranta rusiškai, galima žiūrėti laidas (rodo visą parą): http://kab.tv/rus
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#115479
Bitė Maja rašė:Man, suvokti, kas esu aš ir kur einu, padėjo kabala.
Apie tai galima sužinoti daugiau čia: www.kabala.lt, o kas supranta rusiškai, galima žiūrėti laidas (rodo visą parą): http://kab.tv/rus


Dekui Maja, apie kabala ismano musu Agni
Vartotojo avataras
Parašė Ciaba
#269774
Kai ateiviai atvyks į Žemę, jiems nereikės nerimauti dėl to, kas juos sutiks. Akivaizdu, kad žmonijos lyderio nebuvimas padarys prastą įspūdį, bet tuo jau pasirūpino Jungtinės Tautos (JT) ir pavedė šią užduotį Malaizijos astrofizikei ir JT Kosmoso erdvės klausimų departamento direktorei Mazlan Othman.
Vis dėlto keletą pastarųjų metų mokslininkai su vis didesniu nerimu susimąsto, kaip žmonija turėtų reaguoti į nežemiškų civilizacijų atradimą.
O štai profesorius Stephenas Hawkingas pareiškė, kad žmonija darys didelę klaidą, jei ieškos nežemiškos gyvybės. Gali būti, kad ateiviai gyvena didžiuliuose kosminiuose laivuose, nes jau išnaudojo savo planetos išteklius. Žmoniją gali ištikti tikrųjų Amerikos gyventojų indėnų lemtis po to, kai žemyną atrado Kristoforas Kolumbas.

A.Spraunius. Mes ir ateiviai
Parašė kiskis
#401091 Girdejes nuomone,gal kam idomi, jog zmogaus siela is kazkur ,o kunas is zemes.Taip ir atsiranda konfliktas tarp kuno ir sielos.Meditacine prasme -kas as esu-tai a yra nuostaba ir dziaugsmas ,o š yra egoizmas ir kancia.Siaip visiem mes kitokie .Kai kam kenciantys zmones ,kai kam gal but pacientai ,kai kam dar su kokia nors kaukia,kai kam gal as mielas siltas su kibirkstele .
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#401288 Kabalos be praktiniu pasiekimu praktiskai neimanoma suprast. Kabala daugiausia naudoja magija praktikuojantys, su kitomis praktikomis kabala nesirisa beveik. O ka tas zydas levmanas raso tai yra rasytine teorija, nematau tame pritaikymo.
Parašė kiskis
#428183 moksas tiria kuna lastelia chemini elementa protona elektroma po to suskaldo branduoli iki gikso bozono. dvasiniai mokslininkai ima prota jausmus skaldo i energijas eterines astralines ir klausia kas as esu ieskodami dieviskosios daliales tai visom prasmem as esu gikso bozonas -dieviskoskoji kibirkstis