Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#24330
Praeive rašė:Šiandien per ltv2 16.45 V.V.Landsbergio filmas "dabar ir mūsų mirties valandą". Režisierius bendrauja su visokiais žmoneliais-peržengusiais klinikinės mirties slenkstį, piešiančiais angelus velnius sielas.


Ar galima butu si filma kaip nors atsisiusti? Gal jis yra internete? Jei ne. labai lauksiu pacios komentaru - dekinga is anksto ML
Parašė Praeive
#24395 Dėl filmo internete-nžn, gal tie, kas moka gerai ieškoti informacijos internete atrastų ir kur tas filmas yra.
Mačiau tik dalį filmo, todėl mano info ribota. V.V.L kaip visada tiesiog rodo nevertindamas, bet kai kas iš to, ką jis pagauna tiesiog suvirpina. Energetiškai man jo daugelis filmų labai stiprūs, šviesūs ir stiprūs-tai svarbiausia. O toliau galima ginčytis nuo-iki: ką regėjo toji, kuri sako, kad regėjo Jėzų. Kur pabuvojo Aneliukė, kai po klinikinės mirties pradėjo jausti ir gyventi kitaip. Prie kokių šaltinių prisijungia dailininkas, kuris pradėjęs piešti lyg praranda laiko nuovoką ir staiga supranta, kad jau vakaras, ir kad jis sukūrė paveikslą, kurio lyg logiškai per tokį trumpą laiką neįmanoma sukurti.
Labai rekomenduoju V.V.L filmą apie Vilių Orvydą "Vilius", ir to paties pavadinimo spektaklį. O ir pabūti tarp V. Orvydo kūrybos, akmenis tuos paliesti.
ParašėBegaline
#24424 as buvau Orvydu sodyboj. pries kokiu 10 metu. grazu.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#24448 Su didziaisia viltimi lauksiu laiko, kai galesiu laisvai keliauti ir aplankysiu Orvydu sodyba...ispudis begalo stiprus islikes dar nuo paties susitikimo su Viliumi.Dekui, kad priminet:)
Vartotojo avataras
Parašė Sandra
#24449 ka jus cia apie filmus ir keliones dabar diskutuojate? cia gi netradicinis poziuris i depresija...
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#24480
Sandra rašė:ka jus cia apie filmus ir keliones dabar diskutuojate? cia gi netradicinis poziuris i depresija...


Ar galetim pagelbeti? Apibresk - kas yra netradicinis poziuris i depresija?

Ar esi kada buvusi Orvydu sodyboje? Ar teko girdeti apie jo filosofini poziuri i gyvenima,Dieva ir gyvybe?
Jei taip - ka manai - jei jis dabar butu cia , ka jis pasakytu apie NETRADICINI POZIURI I DEPRESIJA?
Tu manai, jog diskusijoje negali buti nukrypimu ar papildymu, o as manau, kad be to diskusijos neimanomos.Kitaip mastantys turi teise dalintis tuo, kas juos dmonima, zavi ar jaudina, butent tai ir ivyko. Ar tu turi dar kokiu pageidavimu? Prasau, issakyk, kad zinotume ateiciai
Vartotojo avataras
Parašė Inga D
#25774 LTV ir LTV2, taip pat ir Lietuvos Radijo visos programos yra internete (lrt.lt puslapyje), bet filmų turbūt jie nededa...
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#26874
Inga D rašė:LTV ir LTV2, taip pat ir Lietuvos Radijo visos programos yra internete (lrt.lt puslapyje), bet filmų turbūt jie nededa...


Dekui, ieskosiu progos panarsyti:)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#26895 Tesiant pokalbi apie netradicini poziuri i depresija , asmeniskai man su kiekviena diena darosi vis sunkiau kalbeti apie tai, kuo as gyvenu, kas as esu, kuo as kvepuoju, ir ivardinti kaip netradicini kazkoki tai buda ar poziuri.Sunku del to, jog tai yra mano gyvenimo budas ir jis niekuo neipatingas, eilinis gyvenimo budas, kuris sukuria rezultatus ir pasekmes, su kuriomis as turiu kaip ir visas likes pasaulis arba gyventi arba keistis, kad sutverciau kazka, kas priimtina , malonu, naudinga ir nesikerta su desniais bei istatymais. As kaip ir visi cia besilankantys sirgau depresija nes dariau tas pacias klaidas , kurias daro dauguma,del ko ir susirgau. Jei musu kunas butu automobilis, o automobilis viena grazia diena imtu ir sustotu, ka pirmiausia pagalvotume? Kas cia dabar nutiko?
Na ir savaime aisku, imtume ieskoti priezasties, tos vieninteles ir tikrosios priezasties, kodel visgi sustojo automobilis...kaip galima toki paprasta dalyka kaip priezasties ieskojima ivardinti kaip NETRADICINI? Mane tai kankina, dar daugiau - zeidzia, nes jauciuosi "balta varna" tarp visu.Nors jau pussimtis uz manes, bet vis dar viliuosi, jog issaus diena, kada zmones ims kalbeti viena kalba ar tai butu kinieciu, ar MEILES ar vaiku kalba...
:flo

Kita vertus, bereikalo as cia susireiksminau - mane palaiko, ir as nebesijauciu vienisa, todel uztenka jegu ir ryzto dalintis, nes niekada nezinau kada ir kas ras tai, ko ieskoje :)))
Siandien noriu pakalbeti apie musu asmenybes bruozus ir charakterio ipatumus - rasau ir abejoju ar teisingai vardinu, bet esmes tai nekeicia -

Kalba eis apie treciaja chakra, placiau zinoma kaip SAULES REZGINE, kuria rasime sudeje delnus ant krutines siek tiek auksciau skrandzio ir ji tvirtai siejasi su musu isgyvenimais, kas siejasi su musu mastymu, kas susieta su musu emocijomis. Nepriimkit visko tiesiogiai, tiesiog skaitydami atsipalaiduokit ir pabandykit pasekti pojucius, kuriuos sukels jums mano zodziai - islikit tame nors trumpa akimirka, tai jusu paciu serdis, jus patys, tai jusu suvokimas saves ir jus supancio pasaulio...o dabar teskim toliau -


Kas nutinka, kai si chakra "issiderina" ( kaip kad sakysim koks nors muzikinis instrumentas ) arba issibalansuoja? Tai gali nutikti dviem budais - gali nusilpti ir gali suaktyveti tiek, kad pradeda suktis kryptimi, priesinga naturaliai.
Kadangi trečioji čakra visų pirma susijusi su

valia bei savigarba,
būtent šių savybių stygius ir pajuntamas pirmiausia.

Tai rodo
nepasitikėjimas savimi ir kitais;

baimė neturėti įtakos į tau svarbių įvykių eigą;

savęs lyginimas su kitais;

kitų vertinimas, teisimas ir menkinimas;

įsipareigojimų, susitarimų laužymas;


melavimas, siekiant naudos;

baimė būti išnaudojamam;

bejėgiškumas įvairiose situacijose;

neturėjimas jėgų išeiti iš situacijų, kuriose nenori būti;

aistros gyventi nebuvimas;

noras valdyti, dominuoti, kontroliuoti;

nesaugumas dėl ateities;

valios įgyvendinti savo svajones nebuvimas

vėlavimas.

Labai noreciau testi, bet postas ir taip isejo ilgas, tad pratesiu ir surasysiu isvadas, kurios man persasi jau sekanti karta, o tada pakviesiu visus diskusijai... naivu? Turbut. Bet manau, kad butent del tos priezasties viltis vis dar gyva:)
Parašė Praeive
#75307 Ne visai supratau kaip tas aparačiukas veikia. Tik kilo mintis: aha, iš pradžių žmonės išmoko išpjauti sergančią fizinio kūno vietą, o dabar jau išmoko "išpjauti" neregimus blokus? Bet ar tai nėra iš esmės tas pats laikinas pagerėjimas, kai pašalinama pasekmė (ok, ji pašalinama kiek anksčiau, kol ji dar nepasiekė fizinio kūno ir tai jau ženklus ėjimas į priekį medicinoje būtų), tik tie blokai neatsiranda šiaip sau..
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#75316
Praeive rašė:Ne visai supratau kaip tas aparačiukas veikia. Tik kilo mintis: aha, iš pradžių žmonės išmoko išpjauti sergančią fizinio kūno vietą, o dabar jau išmoko "išpjauti" neregimus blokus? Bet ar tai nėra iš esmės tas pats laikinas pagerėjimas, kai pašalinama pasekmė (ok, ji pašalinama kiek anksčiau, kol ji dar nepasiekė fizinio kūno ir tai jau ženklus ėjimas į priekį medicinoje būtų), tik tie blokai neatsiranda šiaip sau..


Geras klausimas, reiskia, mes renkames sirgti depresija...?
Vartotojo avataras
Parašė linn
#79059 labas visiems,pas mane gyvenime yra daug netradicinio poziurio i depresija..kai susirgau visokiom baimem ir nerimais pastoviai guledavau ligoninese..ir tai vyko gal metus laiko..mokykla kaip atrode net pamirsau nes jei gryzdavau is ligonines po trieju dienu vel ten atsidurdavau..ir mano gyvenimo keli pasitaike moteris kuri yra bionergetike,tik ji vienintele padejo mano padeti pataisyti taip kad net tada pamirsau ne kaip atrodo mokykla o kaip atrodo ligonine..na ir daugeliu situaciju ji man dave labai tiksliu ir vertingu patarimu kurie istikruju padedavo ...
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#79089 O koks konkreciai pirmasis zingsnis buvo, kuris pakeite ligos eiga, gyvenimo krypti?
Vartotojo avataras
Parašė linn
#79113 tiesiog ejimas pas ta ekstrasense,as tiesiog ateidavau,sededavau pas ja o ji tik pasakydavo padaryk pratimus stuburui..o istikruju pats pirmasis zingsnis buvo kai priverte viska pasakyti ir pasake jei nori pasveikti turi viska atleisti ir nelaikyti nuoskaudu,tiesiog prisiminti tuos ivykius visus gyvenime ne su nuoskauda o tiesiog surasti tame naudos,ir vertinti o ne keikti tai ka gyvenime patyriai..sake kai prisiminsi ir nejusi sirdi skausmo ar pykcio o tie prisiminimai kels tik sypsena arba nekels jokiu emociju tada jau judesi isgijimo link..na taip ir buvo,bet visdelto as dar ne viska pamirsau tai matai man dar atsiliepia tas palei ja,o tiesos yra tame..tai va vaziuosiu i lietuva ir savaitei pas ja pabusiu kad viska iki galo padaryt..beje vakar jai paskambinau ir pasakiau kad blogai jauciaus o jau siandien man gera ir zinau kad tai jos darbas...