Moderatorius: Astro-Meška

Parašėnegative
#190445 gal mano kad reikšmingesni bus žodžiai...
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#190463 sios ligos isgydomos psichoterapija + vaistai+ netraumuojantis gyvenimas
viskas ..cia yra taisykle be isimties...skestantis griebiasi siaudo, o jus naudojates tuo...kur jusu morale ? religija ? sitaip skriausti artima savo ?
Parašėnemoku
#190605
enigma rašė:gal mano kad reikšmingesni bus žodžiai...

Nereikšmingiems žodžiams didžiosios raidės nepadės.
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193349 http://www.youtube.com/watch?v=cyheJ480LYA

Vienas iš Rašto aiškintojų, atėjęs pas Jėzų, paklausė: „Koks yra visų pirmasis įsakymas?“

Jėzus jam atsakė: „Pirmasis yra šis: 'Klausyk, Izraeli, – Viešpats, mūsų Dievas, yra vienintelis Viešpats; tad MYLĖK savo Viešpatį Dievą visa širdimi, visa siela, visu protu ir visomis jėgomis'. Antrasis – 'MYLĖK savo artimą, kaip save patį'. Nėra įsakymo, didesnio už šiuodu“.
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193350 Arba skaitykit Marką Aurelijų, Seneką :)
ParašėKatinas
#193386 as pasakysiu.nezinau ar tu sirgai depresija,ar kas tau buvo.bet kai tikrai sergi,dziaugiesi,kad savo varda prisimeni,jei dar turi jegu skaityti Seneka,tai gal viskas tau gerai.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#193461
Katinas rašė:as pasakysiu.nezinau ar tu sirgai depresija,ar kas tau buvo.bet kai tikrai sergi,dziaugiesi,kad savo varda prisimeni,jei dar turi jegu skaityti Seneka,tai gal viskas tau gerai.

Nenoriu nieko izeisti, bet paskaicius jo postus susidaro toks ispudis, jog isties kazkas yra negerai. IMHO.
Parašėnemoku
#193466 Va ka per didelis fanatizmas daro žmogui:
http://www.youtube.com/watch?v=bOpva_iit-8

Neverta diskutuoti ar čia suvadinta, ar ne, bet faktas, kad tokių žmonių yra, jiems gal ir viskas normaliai atrodo, bet artimųjų gyvenimą tikrai gadina.
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#193478 Joo neduok dieve salia toki zmogu tureti :x
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193481 Man buvo toks laikas kai kad iš lovos pasikelčiau ir įstengčiau atsisėsti ant lovos krašto reikėjo valandos. Ir dar pusė valandos, kad pakilčiau nuo lovos krašto. Ir taip pusę metų. Tai buvo pragaras. Aš žinau kas yra depresija.

O dėl to video - ar aš skleidžiu pyktį ir isteriją kaip ta moteriškė? :) Ta moteriškė yra turbūt toliausiai nuo Kristaus visoj toj šeimoj.

Šiaip rašau religijos, magijos, ezoterikos skyriuj, alternatyvaus požiūrio į depresiją temoj. Todėl kalbėti apie Dievą man rodos čia yra labai į temą...
Paskutinį kartą redagavo xDMx 2010 06 17, 21:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
Parašėnemoku
#193482 O ar aš tave iš viso minėjau? Bet jei jau apie tave, tai kiek manau, tai vis apie tą patį tekalbi, kaip manija atrodo. Nuoširdžiai tikiuosi, kad tu realybėje taip nedarai.
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193485
nemoku rašė:O ar aš tave iš viso minėjau? Bet jei jau apie tave, tai kiek manau, tai vis apie tą patį tekalbi, kaip manija atrodo. Nuoširdžiai tikiuosi, kad tu realybėje taip nedarai.


dabar rašau šventraštį, o paskui eisiu skelbti minioms :DD :DD

O jei rimtai - nedarau. Tik jei žmogus paklausia arba jį kamuoja egzistencinis nerimas - tada pasidalinu.
Paskutinį kartą redagavo xDMx 2010 06 17, 21:49. Iš viso redaguota 4 kartus.
Parašėnemoku
#193486 Tai viskas aišku, pradėjai nuo mažos minios praktikuotis.
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193487
nemoku rašė:Tai viskas aišku, pradėjai nuo mažos minios praktikuotis.


šiais laikais minios seka televizijos žvaigždėm, reklamom ir visokiais supermenais... dievas visai nebemadoj :(
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193530 http://luni.lt.slyva.serveriai.lt/luni- ... onybe.html

• Kaip galima gydytis nesilankant vaistinėje ir nemokant pinigų už vaistus?

• Kaip galima pažinti savo pasąmonę nesilankant pas psichologus?

• Kaip galima nežinoti, kas yra depresija, kaltė ir nuodėmė?