Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Audrė
#1136 Malda yra labai geras dalykas, bet tai yra lašas jūroje žmogui, sergančiam depresija...Tai yra liga, kurią sunkumu galima prilyginti vėžiui. Bet- nėra nepagydomų ligų. Yra tik nepagydomi žmonės. Jei žmogus nori pasveikti nuo depresijos, jis turi pasiryžti kardinaliai pakeisti savo klaidingą mąstymą,kuris ir sukūrė ligą.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#1142 papasakok daugiau apie klaidinga mastyma.
Parašė Audrė
#1155
Agni rašė:papasakok daugiau apie klaidinga mastyma.


Labai sudėtinga išpildyti tavo norą- reikėtų visą knygą parašyti...
Pagrindinė depresijos priežastis yra pyktis. Tenka daug metų pasidarbuoti,kol tokia liga, kaip depresija, susergi...Nesu girdėjus, kad depresija sirgtų vaikai...Gal ir būna- nežinau. Nesu medikė.
Retorinis klausimas: ar galima išgydyti pyktį, geriant vaistus?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#1157 serga ir vaikai. o del pykcio....na net nezinau...kaip ir nepykstu ant nieko...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#1158 tiesa sakant man psichiatre kaip tik sake, kad as neteisingai reaguoju ir tam tikrose situacijose tureciau sau leisti supykti ant kito zmogaus, o as vietoj to uzsikraunu sau kaltes jausma.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#1159 apskritai sergantys depresija zmones yra labiau linke kaltinti save, nei pykti ant kitu.
Parašė Audrė
#1162
Agni rašė:serga ir vaikai. o del pykcio....na net nezinau...kaip ir nepykstu ant nieko...


Neteko pažinoti žmogaus, kuris sugebėtų nepykti. :wink:

Depresija, kaip liga, domiuosi nemažai metų. Norint nuo jos pasveikti, reikia rimtai padirbėti...Esu girdėjus nuomonę,kad jeigu įsisuki į ratą: vaistai- psichoterapeutas, tada pasveikti dar sunkiau...Linkstu pritarti šiai nuomonei, nes įgyji tarsi dvi priklausomybes: tiki vaistais ir tiki psichoterapeutu. O kelintoje vietoje tada lieka Dievas? Tik trečioje?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#1165 o kaip reikia dirbti?
Parašė Audrė
#1166
Agni rašė:o kaip reikia dirbti?


Negaliu pateikti universalaus recepto. Kiekvieno ligos priežastis skirtinga, skirtingas dvasinis lygis ir skirtingi būdai pasveikti...
ParašėLiepa
#1167 aš manyčiau, kad reikia mėginti atpažinti kilusią emociją, šiuo atveju pyktį, ir jį išreikši, "nenuryti"
Parašė Audrė
#1168
Liepa rašė:aš manyčiau, kad reikia mėginti atpažinti kilusią emociją, šiuo atveju pyktį, ir jį išreikši, "nenuryti"


Jeigu jau sergi depresija, to nebeužtenka...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#1169 na universalaus recepto gal ir nera. bet bent jau kazkokias gaires ar nuorodas gali pateikti.
Parašė Audrė
#1171 Yra specialios metodikos. Jų viešai pateikti aš negaliu. Tai yra individualus darbas.
Pasakysiu tiek: reikia valytis. Būdų yra daug ir įvairių.
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#1198 o i oi oi Audre... nenuvažiuok į lankas.. visa kas žmogiška - reikia išgyventi.. o visi siūlymai "išsivalyti", "atgailauti" gali nuvesti į dar didesnes depresijas, savigraužas, savęs kaltinimus. Su depresija baigėsi ir mano religingumas, stumęs mane į kampą.
Parašė Audrė
#1204
AUmba rašė:o i oi oi Audre... nenuvažiuok į lankas.. visa kas žmogiška - reikia išgyventi.. o visi siūlymai "išsivalyti", "atgailauti" gali nuvesti į dar didesnes depresijas, savigraužas, savęs kaltinimus. Su depresija baigėsi ir mano religingumas, stumęs mane į kampą.


Tokių pasisakymų iš depresija sergančių žmonių esu girdėjus dešimtis.
Nė viename poste neminėjau žodžio "religingumas". Man tai yra svetima.