Moderatorius: Astro-Meška

ParašėKatinas
#193532 mane nervina tokie postai.tikrai nuosirdziai.paziuresiu per diena kiek cia mano netolerancijos ir kiek is tiesu nesamoniu tavo zodziuose
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#193595 [quote="xDMx"][/quote]

O tu kartais ne is Kauno?
su savo meilem, dievais ir kitom keistybem kai ka primeni :)
Parašėnemoku
#193617 xDMx, tai tu nori pasakyti, kad atsikelti iš lovos sugebi tik per pusantros valandos, o Seneką skaityti gali? Paprastai kai sergi sunkia depresija, nei gali, nei nori kažką daryti, sunku paprastą straipsnelį laikraštyje perskaityti ir suprasti iš pirmo karto, ką jau kalbėti apie filosofinius skaitalus.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#193629 neserga jis jokia depresija..nuotaika bloga matyt buvo... :achtung
nervina ir mane , bet as stengiuos neskaityt...ir nesikeikt :D
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193651 Aš sakiau, kad man buvo toks laikas :) Aš jau išbridau. Po to kitaip pradėjau žiūrėti į gyvenimą. Jei gyventume kaip Seneka, tai depresija niekad ir nesusirgtume. Tą turėjau omeny.
Parašėnemoku
#193654 O išbridai iš tos būsenos kokiais būdais?
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193656
nemoku rašė:O išbridai iš tos būsenos kokiais būdais?


Po truputi prisiverčiau sportuoti ir didinti krūvį kas dieną. Pradžia buvo - 10 atsispaudimų per dieną. :D Po mėnesio pradėjau bėgioti. Eidavau su draugais susitikti, nors ir pradžioje tik tylėdavau. Smarkiai apribojau laiką prie kompo. Apribojau nesveiką maistą. Pusiaukelėje priėmiau Kristų į savo širdį. Pradžioje buvo sunku sau atleisti, bet juk net Dievas man atleidžia. :) Tuomet mano dėmesys pradėjo krypti nuo manęs link šeimos ir draugų. Na gal dar tai, kad gitara groju padėjo. Galėdavau pasigrot ką nors 'skausmingo' ir palengvėdavo. :) Psichoaktyvių medžiagų (kavos, alkoholio, narkotikų) nevartojau iš principo, todėl man vaistai buvo nepriimtini. Pradžioj mintys apie mirtį buvo pastovios. Bet visad tikėjau, kad valia gali ir pragarą ištverti. Nenorėčiau ten grįžti, bet patirtis pravers gyvenimui :) Tada supranti kokie menki kasdienybės skausmai, palyginus su depresija. Nes kasdienybėj yra viltis.
Šiaip be šeimos ir draugų nebūčiau išsikapstęs. Dabar pagalvoju, kad mano visi dabartiniai draugai negeria, yra aktyvūs ir pozityvūs. Gal yra labai svarbu ir kokie tavo draugai...?
Svarbiausia, kad dabar turiu naują gyvenimą :) Daug ko nedarau ką seniau dariau, ir daug ką darau ko seniau nedariau. 'Who I Am Hates Who I've Been'
Paskutinį kartą redagavo xDMx 2010 06 19, 11:13. Iš viso redaguota 1 kartą.
ParašėKatinas
#193658 as zinok net rukyt nebandziau,bet vaistai man buvo priimtina. :achtung
Manau, kad zmones atviri kitiems gydymo budams.Bet tik juos siulant nereikia paneigti senuju, kurie jau padejo daugeliui zmoniu ( man pavyzdziui) .tai vietoj frazes "Kaip neiti pas psichologa ", geriau jau rasytum apie ta savaji gydyma.
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193659 Jooo... suprantu, atsiprašau :) aš nemėgstu kapitalizmo ir alkoholio, tabako, farmacijos industrijų. Mano nuomone jos tik kraunasi didelius pinigus ir jiems nusispjauti į žmonių bėdas. Bet pasistengsiu būti neutralus :)

Žinau, kad vaistai padeda pasveikti, bet svarbiausia yra atleidimas, noras, ryžtas, valia ir tikėjimas :) Ryžtis verta nes juk sergant depresija nebėra ką pralošti, o išlošti gali visą gyvenimą.
Parašė reaktorius
#216814 :flo Besinaudojant protingai gydytojo paskirtomis priemonemis, kuriu sarasas ilgas. Siulau atminti, kad salia to reikia kiek imanoma stengtis harmonizuot savo mintis ir busena idedant aktyviu savo pastangu. Depresija dvasine liga taigi daugiau dvasinis isgijimas. tada ir vaistai bus efektyvesni.
yra daug geru pozityviu saltiniu :super
kad ir pnb.lt Zymaus vienuolyno tevo Valerijaus Rudzinsko isminties kalba...
Sveikuoliu SATVA prezidento Jono Markuno paskaitos pirmakart tiesiai is tinklo klausyt. Tebuna sio topozityvaus forume
http://soundcloud.com/domletai/jonas-ma ... oniu-ligos
http://soundcloud.com/antbangos/jonas-m ... oniu-ligos,
http://soundcloud.com/tyrumas/2011-01-1 ... -santykiai,

http://www.facebook.com/group.php?gid=371602955048
JONO MARKUNO GRUPE FACEBOOK :by
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#216829 kas tas morkunas?
Parašė reaktorius
#216946 Sveikuolių klubo „SATVA“prezidentas Jonas Markūnas bioterapija pradėjo dar 1984 metais. Turėdamas didelę veiklos patirtį, didelį jautrumą biolaukams ir biodiagnosto – analitiko sugebėjimus jis atskleidė žmogaus dvasinės ir fizinės sveikatos, o tuo pačiu ir likimo tarpusavio priklausomybės dėsningumus.
Kuo daugiau gilinuosi į žmonių nesėkmių bei ligų priežastis ir rodydamas realias galimybes išvengti, išlipti iš sunkumų, ligų, tuo daugiau stebiuosi Visatos dėsningumais ir žmonėmis, kurie nežinodami šių dėsningumų nepaiso ” – tvirtina J.Markūnas. Jis mano, kad nežinojimas priverčia žmones blaškytis ieškant išeities, o jos neradus susitaikyti su nesėkmėmis, nelaimėmis, negalia ir kitomis likimo negandomis. Norėdamas supažindinti žmones su savo analizės rezultatais ir išvadomis, J.Markūnas išleido penkias knygos “Žmogaus gyvenimo nesėkmių bei susirgimų priežastys ir galimybės jų išvengti” laidas. Knygų turinys daugelį skaitytojų sujaudina iki ašarų, priverčia išmintingiau pažvelgti į pragyventus metus, daug ko pasimokyti iš savo ir knygoje aprašytų gyvenimo klaidų, pasikeisti pačiam ir net pakeisti likimą vaikų, anūkų ir tolimesnių palikuonių. Žmonės apgailestauja, kad šią informaciją sužinojo tik dabar, perskaitę knygą, o ne daugelį metų atgal. Daugelis skaičiusių įgauna dvasinės stiprybės, vilties ir jėgų susigrąžinti prarastą dvasinę ir fizinę sveikatą sau, savo šeimai ir artimiesiems.
Jonas Markūnas kiekvieną savaitę skaito paskaitas Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose, bei gyvenvietėse. Jo paskaitomis žavisi Vokietijos, Latvijos, Rusijos ir kitų šalių žmonės. Vilniaus sveikuolių klubo „SATVA“ prezidento Jono Markūno knygas skaito Amerikos, Anglijos, Australijos ir kitose pasaulio šalyse gyvenantys lietuviai. Plačiau info yra google.lt :flo
ParašėKūnas
#216959
reaktorius rašė:jis atskleidė žmogaus dvasinės ir fizinės sveikatos, o tuo pačiu ir likimo tarpusavio priklausomybės dėsningumus.


Žmonės su bloga sveikata kur kas kas dažniau miršta nei sveiki? :) Genialumas slypi paprastume, taip taip.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#217000
Kūnas rašė:
reaktorius rašė:jis atskleidė žmogaus dvasinės ir fizinės sveikatos, o tuo pačiu ir likimo tarpusavio priklausomybės dėsningumus.


Žmonės su bloga sveikata kur kas kas dažniau miršta nei sveiki? :) Genialumas slypi paprastume, taip taip.

Ir durniui aisku, kad taip yra :achtung

P.S. jei sie desniai yra toks stebuklas, tuomet tai turetu buti tikra "bomba" kuri pradejo tikseti 84 metais ir vis dar nesprogo. Manau jis eilinis sarlatanas prisiskaites knyguciu. "Visatos desniai" - kas cia per velnias? "likimas" - ??? visiems aisku, jog patys esame savo likimo kalviai ir posakis - tai likimas, jog as gyvenu ne taip kaip noreciau yra tik eilinis pasiteisinimas. Sudas visa tai, o ne likimas. Pirma tegul zmones atsako ka padare, kad gyventu kitaip, o tik paskui lai kliedi apie likimus ir visatos desnius.
Sutinku, jog kai kam tokios knygos daro teigiama itaka (vienas is ju esu ir as), taciau knygos nei vieno dar neismoke gyventi (taip pat ir manes). Ir as netikiu jog kazkoks veikejas (tuo labiau musu tautietis) gali kazko ismokyti.
Ankstesnis reaktoriaus postas parasytas grynai reklamos sumetimais ir as tikiuosi jog niekas neuzkibs ir neismes pinigu i bala. IMHO :angel

Depresija vs visatos desniai - Jei kazkokiu "desniu" zinojimas gydytu zmones nuo depresijos, tu desniu atskleidejui/atradejui kaip minimum butu garantuota Nobelio premija ir zodis depresija isnyktu kaip ir raupu virusas. Pasaulyje isivyrautu taika, visi vieni kitus myletu ir velniai pragare susaltu :D
Vartotojo avataras
Parašė Kvepia_lelijom
#217021 As nenoriu pasirodyt cia blogiete, bet man nera nieko tragiskiau, kai zmones tik budami beviltiskoj padety atsisuka i Dieva ir tampa kazkokiais fanatikais. Prisigalvoja visokio meslo, prisiklauso kazkokiu sektantisku paskaitu ir skleidzia savo erezijas liaudziai. Depresija yra liga kaip ir visos, ir nereikia jos paverst kazkokiu antgamtiniu galiu sukelta busena, kuria gydo maldos ir kitoks meslas. Maldos nedaro nieko. Laika, kuri praleidziat besimelsdami, geriau isnaudokite savanoriskam darbui seneliu namuose - bus tikrai daugiau naudos. As tiesiog niekaip negaliu pakesti to viso religinio slamsto, fanatizmo ir etc.