Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#298126 Šį sekmadienį - už tuos, kuriuos jaunimas pravardžiuoja "noulaiferiais" (kitaip tariant: visuomenės atstumtuosius)
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#299709 Šiandieną pats noriu sukalbėti maldą (ir kviečiu prisidėti savo maldomis kitus tikinčius forumo narius ar nares, bet taip jaučiu, kad daugiau narės galės pasimelsti).
Su intencija - už persekiojamus žmones.
Malda dėl persekiojamųjų kurios nors valstybės valdžios ir priverstų keliauti iš miesto į miestą, gyvenusių karų vietovėse ir nukentėjusių nuo stichijų. Pasimelsti už kitos lyt.orientacijos, kito tikėjimo, kitų vertybių, amžiaus, lyties, išsiauklėjimo bei išsimokslinimo, raštingumo žmones, kurie dėl minėtų priežasčių ("trūkumų") yra persekiojami artimų, draugų, pažįstamų pašaipos. Nes reikia melstis dėl jų su supratimu, ne visada mums gyvenimas buvo, yra ir bus skanus. :-( Jei persekioja žmonės ir šaipos dėl negalios, neskanaus,skalsaus,pigaus maisto, nedalios ir kūno arba dvasios disharmonijos. Meldžiantis, pagalvokite, kiek daug jų yra visai šalia.
Pašaipų lydimų beverčių, beglobių, našlaičių, benamių, emigrantų (imigrantų, kitataučių), tikinčiųjų-> kitatikių, beturčių, beteisių, užguitųjų, neturinčių stipraus užnugario, kurie dar priedo yra ir persekiojami.
Parašė PSYCHOANALITIKAS1
#299752
Ramu5 rašė:Šiandieną pats noriu sukalbėti maldą (ir kviečiu prisidėti savo maldomis kitus tikinčius forumo narius ar nares, bet taip jaučiu, kad daugiau narės galės pasimelsti).
Su intencija - už persekiojamus žmones.
Malda dėl persekiojamųjų kurios nors valstybės valdžios ir priverstų keliauti iš miesto į miestą, gyvenusių karų vietovėse ir nukentėjusių nuo stichijų. Pasimelsti už kitos lyt.orientacijos, kito tikėjimo, kitų vertybių, amžiaus, lyties, išsiauklėjimo bei išsimokslinimo, raštingumo žmones, kurie dėl minėtų priežasčių ("trūkumų") yra persekiojami artimų, draugų, pažįstamų pašaipos. Nes reikia melstis dėl jų su supratimu, ne visada mums gyvenimas buvo, yra ir bus skanus. :-( Jei persekioja žmonės ir šaipos dėl negalios, neskanaus,skalsaus,pigaus maisto, nedalios ir kūno arba dvasios disharmonijos. Meldžiantis, pagalvokite, kiek daug jų yra visai šalia.
Pašaipų lydimų beverčių, beglobių, našlaičių, benamių, emigrantų (imigrantų, kitataučių), tikinčiųjų-> kitatikių, beturčių, beteisių, užguitųjų, neturinčių stipraus užnugario, kurie dar priedo yra ir persekiojami.

SVARBIAUSIAJ YRA NEDRAMATIZUOTI;) SITUACIJA, APIE BENAMIUS IR BEGLOBIUS PASIKEJSTU, JEJGU UAB VEIKLIUJU KATALIKU BENDRIJA SUPRASTU, BENT NORA IR ZHMOGISHKUMA. KAM REJKIA, KAD TA MALDA, KURIA SAMONEJ ATKARTOJA ZHMONES, BUTU NAUJA IDEJA, KAJP DARYTI PINIGUS? :flo :song :lakstau :super B) :x :by
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#300022 Noriu pasimelsti už kietaširdžius - tegu akmuo ant jų širdžių nutirpsta...
Parašė Division of Joy
#300092
Ramu5 rašė:Noriu pasimelsti už kietaširdžius - tegu akmuo ant jų širdžių nutirpsta...


Palik mano akmeni vietoj ir susirask savo
ParašėKatastrofa
#300101
Palik mano akmeni vietoj ir susirask savo


Kažkas vyksta? Kodėl puoli žmogų, jei jis tik savo intecijomis dalinasi? Tavo nuomonė yra tavo numonė, bet tai dar nereiškia, jog turi teisę taip sakyti. Supratai, manau.[/b]
Parašė Division of Joy
#300133 nepuolu, juokauji gi, atsiprasau, pamirsau kad cia depresijos klubas :D
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#300216 Na maldos kazkoks briedas ir dar kazkokio dievo isivaizdavimas , sitoj zemej tik nuo zmoniu mes priklausomi ,o ne nuo mistiniu dievu kazkokiu
ParašėKatastrofa
#300264
Division of Joy rašė:nepuolu, juokauji gi, atsiprasau, pamirsau kad cia depresijos klubas :D


Aha, o tu jame dalyvauji ir visų nekenti. Gan įdomu. Kitą kartą atsargiau rink žodžius.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#300290 nieko sau ,jeigu aš taip parašyčiau ... :bloga
ParašėKatastrofa
#300292
Division of Joy rašė:Pisau ir skambinau


Gaila man tavęs, žmogau...
Parašė Division of Joy
#300295 geriau gal pirmiau savim pasirupink
ParašėKatastrofa
#300296
Division of Joy rašė:geriau gal pirmiau savim pasirupink


Kadangi rūpinuosi, tad ir nerašau, ir nemanau, jog visų nekenčiu :)
Pagalvok ką rašai.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#300533 Noriu šį vakarą praturtint (kai kam) gražia giesme-malda:

Kiekviena diena man prasideda Tavim
ir kiekvienas vakaras Tavim užgęsta
Kiekviena aušra man pražysta su malda
ir garbės giesmėj žara vakarė skęsta
Toj maldoj sutilps mano visas ilgesys
ir giesmėj graudžioj mano meilė nenurims
Kol aš matau kiekvieną aušrą
ir žinau, kad Tau dėkoti yra laimė, laimė
Tik skaisti šviesa man neleidžia pasiklyst,
tik tvirta ranka neleidžia man suklupti
Ir apakt kely man neleidžia žiburys
ir mylėt kiekvieną žmogų išmokina.