Moderatorius: Astronautė

Vartotojo avataras
Parašė signs
#411687 Skiria žinok jį, mažos dozės slopina. O kai kuriems puikiai veikia nerimą. Nepabandžiusi su gydytoja pasikalbėti nesužinosi :)
Vartotojo avataras
Parašė Astronautė
Arcade rašė:Greitai jums atitaike? Ar ilgai vargote? Mane jau apima neviltis, ar kazka atitaikys, nuo ko jausiuosi geriau.
Ar jus vartojate siuo metu kokius vaistus?
Kiek laiko reikia siaip pavartot vaista, jei nauja pradedi, kad suprast ar jis tau tinka? Kad praeitu tarkime tie pasaliniai, ir aplamai, kad suprast ar gali gert? Aciu

Aš ilgai vargau, man vis keitė ir keitė AD, tai vėl prie kurių grįždavau... Kelis metus vis kas pusmetį atsidurdavau ligoninėj. Ligoninėj pailsėdavau, pasijusdavau truputį geriau, bet po to vėl... Dabar 3 metai be ligoninės.
Vaistą bent porą savaičių reik pagert, o geriau mėnesiuką kokį. Man pašaliniai nuo AD tik kartą buvo, labai drebėjo rankos, džiūvo burna, praėjo gal per pusantros savaitės, gal per dvi savaites...
Parašė Baran
#414976 Laba diena, turiu toki klausima, kiek esu geres antidepresantu, dabar Venlafaksina, man visiskai sutrikes virskinimas, nevirskina beveik visai, nors ir vartojau Mezym ( 40000), po dvi tabletes ( viena 20000 V), po kiekvieno valgio, man vistiek nevirskina, kame cia problema? Is ryto pavalgau ir vakare atsiraugioju rytiniu maistu. Gal kokius kitus vaistus reikia vartoti virskinimui? Gydytoja sake, reikia neguleti, o daugiau judeti, tada virskins, bet nors ir judejau man nevirskina pilvas. Kam taip yra buve ar taip yra? Jau senokai ta beda, kai tik nevartoju vaistu ( antidepresantu, priesepileptiniu, neuroleptiku) pradeda atrodo virskinimas susitvarko.
Parašė Kavianskas
#415117 Tai cia turbut normalu, kiekvieni AD vaistai veikia virskinima, nuo vienu krenta svoris nuo kitu auga - vieni veikia virskinima teigiamai, kiti neigiamai. Niekas tau nepasakys, kas konkreciai tiktu - tik testavimo budu. Cia ir yra sunkiausias kelias, surasti vaistus kurie veiktu teigiamai, ir turetu minimum salutiniu.
Man asmeniskai yra buve nuo Flux (fluoxetine) - visiskai dingo apetitas, negalejau beveik valgyti, nukrito daug svorio. Veliau, nuo Mirtazapine - priaugau 20kg.