Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė signs
#411687 Skiria žinok jį, mažos dozės slopina. O kai kuriems puikiai veikia nerimą. Nepabandžiusi su gydytoja pasikalbėti nesužinosi :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#411706
Arcade rašė:Greitai jums atitaike? Ar ilgai vargote? Mane jau apima neviltis, ar kazka atitaikys, nuo ko jausiuosi geriau.
Ar jus vartojate siuo metu kokius vaistus?
Kiek laiko reikia siaip pavartot vaista, jei nauja pradedi, kad suprast ar jis tau tinka? Kad praeitu tarkime tie pasaliniai, ir aplamai, kad suprast ar gali gert? Aciu

Aš ilgai vargau, man vis keitė ir keitė AD, tai vėl prie kurių grįždavau... Kelis metus vis kas pusmetį atsidurdavau ligoninėj. Ligoninėj pailsėdavau, pasijusdavau truputį geriau, bet po to vėl... Dabar 3 metai be ligoninės.
Vaistą bent porą savaičių reik pagert, o geriau mėnesiuką kokį. Man pašaliniai nuo AD tik kartą buvo, labai drebėjo rankos, džiūvo burna, praėjo gal per pusantros savaitės, gal per dvi savaites...
Parašė Baran
#414976 Laba diena, turiu toki klausima, kiek esu geres antidepresantu, dabar Venlafaksina, man visiskai sutrikes virskinimas, nevirskina beveik visai, nors ir vartojau Mezym ( 40000), po dvi tabletes ( viena 20000 V), po kiekvieno valgio, man vistiek nevirskina, kame cia problema? Is ryto pavalgau ir vakare atsiraugioju rytiniu maistu. Gal kokius kitus vaistus reikia vartoti virskinimui? Gydytoja sake, reikia neguleti, o daugiau judeti, tada virskins, bet nors ir judejau man nevirskina pilvas. Kam taip yra buve ar taip yra? Jau senokai ta beda, kai tik nevartoju vaistu ( antidepresantu, priesepileptiniu, neuroleptiku) pradeda atrodo virskinimas susitvarko.
Parašė Kavianskas
#415117 Tai cia turbut normalu, kiekvieni AD vaistai veikia virskinima, nuo vienu krenta svoris nuo kitu auga - vieni veikia virskinima teigiamai, kiti neigiamai. Niekas tau nepasakys, kas konkreciai tiktu - tik testavimo budu. Cia ir yra sunkiausias kelias, surasti vaistus kurie veiktu teigiamai, ir turetu minimum salutiniu.
Man asmeniskai yra buve nuo Flux (fluoxetine) - visiskai dingo apetitas, negalejau beveik valgyti, nukrito daug svorio. Veliau, nuo Mirtazapine - priaugau 20kg.
Vartotojo avataras
Parašė Saulyte78
#418366 As AD jau geriu nuo kovo,lyg nerimas buvo dinges,viskas ok. Dabar nesuprantu kas darosi,lyg vel eme spausti krutine,oro truksta,nu viskas kas buvo pries AD vartojima. Nesuprantu,kaip taip gali buti,juk vaistai veikia,ar cia ruduo jau itaka daro,ar kas,nu keistai tikrai :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#418373 Gal ir man ruduo įtaką daro, nes ir man pablogėjimas... Bet man dabar keičia AD.
O tu, Saulyte78, konsultavaisi jau dėl to su gyd.?
Vartotojo avataras
Parašė Saulyte78
#418481 Išrase vaistu man 5 men ir nepriima dabar. Skambinau,sake gal cia ne nerimas,o sirdies problemos,nes ju turiu as. Bet taip keistai,uzejo ir stovi lyg ant krutines kas uzdeta,sirdis dauzosi,nu ne kas visai..Net nezinau,pakentesiu dar ir jei negeres,kazkur teks kreiptis :bloga Manau geriant vaistus tiek laiko,taip neturi buti..Negi ruduo gali tokia itaka turet,kazkaip nesitiki..
Parašė Baran
#418505 Laba diena. Man prasidejo ir gi stiprus nerimas ir baime kazkokia, viduj, pilve toks blogumo jausmas, prasideda viduriavimas nuo baimes ar nerimo. Baime zmonems, nerimas. Siaip vartuoju Escitaloprama, kai pakeite doze praejo 11 dienu, siuo metu nezinau ka daryti, gal didinti doze? Pas daktare tik Spalio 11 diena. Nezinau ka daryti, bet su tom baimem ir nerimu niekur negaliu iseiti.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#418523
Baran rašė:Laba diena. Man prasidejo ir gi stiprus nerimas ir baime kazkokia, viduj, pilve toks blogumo jausmas, prasideda viduriavimas nuo baimes ar nerimo. Baime zmonems, nerimas. Siaip vartuoju Escitaloprama, kai pakeite doze praejo 11 dienu, siuo metu nezinau ka daryti, gal didinti doze? Pas daktare tik Spalio 11 diena. Nezinau ka daryti, bet su tom baimem ir nerimu niekur negaliu iseiti.

O salia koks neuroleptikas nepadetu? Misriom/azitacinem depresijoms atipiniai neuroleptikai labai padeda ir dozes ju mazesnes, nei gydant astria psichoze ar manija, tai ir salutiniai nebutu baisus.
Parašė Baran
#418538
biggie rašė:
Baran rašė:Laba diena. Man prasidejo ir gi stiprus nerimas ir baime kazkokia, viduj, pilve toks blogumo jausmas, prasideda viduriavimas nuo baimes ar nerimo. Baime zmonems, nerimas. Siaip vartuoju Escitaloprama, kai pakeite doze praejo 11 dienu, siuo metu nezinau ka daryti, gal didinti doze? Pas daktare tik Spalio 11 diena. Nezinau ka daryti, bet su tom baimem ir nerimu niekur negaliu iseiti.

O salia koks neuroleptikas nepadetu? Misriom/azitacinem depresijoms atipiniai neuroleptikai labai padeda ir dozes ju mazesnes, nei gydant astria psichoze ar manija, tai ir salutiniai nebutu baisus.


Vartojau 150 mg Klozapino, siandien lygiai 7 dienos kai vartuoju po 100 mg, vartoju nakciai, nes diena isgeres nieko negaliu veikti, toks apglusimas, atrodo kazka jeigu ir noretum nuveikt, tai ant tiek ( ar, tai raumenu ) jegu nera, kad sakes, as ligoninej kai gulejau, tai duodavo ryte, per pietus ir vakare, tai as nieko nuo pat ryto negaledavau veikt, tik gulet ir viskas, net sneket buvo sunku, atvaziaves namo, kuri laika dar pageriau ir supratau, kad nieko nepavyks, nepasikeis, tai tik vakare geriau ( gydytoja ir gi pasake, jeigu taip, tai gerti nakciai ).
Vartotojo avataras
Parašė LBJ
#418557 Sumszinus neuroleptikus, ypac tokius stipriai besiksbinancius anr dopamino, atsiranda dopamino hypersensityvumas, sukeliantis daug sudinu simptomu - nerimas, galvos skausmas, gali net sizo simptomai atsirast, somatika. Reikia maziausiai poros men kol receptoriai atsistato. Su neimuroleptikais geriau nezaist. Man 3 menesius nesveikos migrenos buvo risperidona nusiemus, nors net doze nebuvo didelė
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#418559
LBJ rašė:Sumszinus neuroleptikus, ypac tokius stipriai besiksbinancius anr dopamino, atsiranda dopamino hypersensityvumas, sukeliantis daug sudinu simptomu - nerimas, galvos skausmas, gali net sizo simptomai atsirast, somatika. Reikia maziausiai poros men kol receptoriai atsistato. Su neimuroleptikais geriau nezaist. Man 3 menesius nesveikos migrenos buvo risperidona nusiemus, nors net doze nebuvo didelė

Leponexas labai silpnai kabinasi prie dopamino receptoriu, turbut tik quetiapinas silpniau
Vartotojo avataras
Parašė LBJ
#418560 Tiesa. Kazkodel buvau isitikines kitaip.

Na, turbut viduriavima tikrai galim priskirt del leponexo sumazinimo, nes sumazeja anticholinerginiai efektai, linke kietinti vidurius. O stiprus baime ir nerimas tai tau visad buvo. Nemaciau, kad kitaip rasytum. Tad kaip ir niekas nepasikeite, ar klystu?
Parašė Baran
#418565
LBJ rašė:Tiesa. Kazkodel buvau isitikines kitaip.

Na, turbut viduriavima tikrai galim priskirt del leponexo sumazinimo, nes sumazeja anticholinerginiai efektai, linke kietinti vidurius. O stiprus baime ir nerimas tai tau visad buvo. Nemaciau, kad kitaip rasytum. Tad kaip ir niekas nepasikeite, ar klystu?


Buvo truputi aprimusi baime ir nerimas. As bandziau vakar ir siandien isgerti po viena tablete Cyclodolio, tai kazkuriam laikui padejo ( apie 6 val. buvo geriau ), nebuvo tokios stiprios baimes, nerimas buvo, bet baime buvo apmazejus. Siaip Lorazepamo 2.5 mg gerdavau, tai padedavo, o dabar ir tas nepadeda. Delnai prakaituoja, kojos ledines ( apie kojas, tai jau labai seniai ), viduriavimas, visiskai nera noro valgyti, nepykina, bet nera noro valgyti, tai siaip galima sakyt per prievarta biski suvalgau.
Parašė Baran
#418566 Remuo grauzia, ant vakaro veida ispyla karsciu ir jauciuosi dabar kaip robotas, emociju nera, tokia depresija uzejus, padaznejas kvepavimas, susikoncentruot sunku, buna video klipus ziuriu ir antra karta prasiziuriu, negaliu sukaupt demesio, akys laksto is baimes kai einu lauke ( kai reikia kur nors, pvz.: prie masinos ). Siaip Leponexa sumazint sake gydytoja, tai gerdavau 150 mg, sumazino iki 100 mg ir siandien bus 8 diena kai vakarais geriu po 100 mg. Kai sumazinau iki 100 mg, tai apie 5 dienas nebuvo tokiu bajeriu kaip dabar prasidejo. Siandien tik viena puoduka kavos ryte isgeriau ir energetinio ( anksciau gerdavau ryte kavos ir zalios arbatos po pietu ). Galvoju gal del Klozapino man taip, net nezinau.