Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#226330 Aš irgi manau, kad galima sureguliuoti miegą, laikantis režimo-pabandydi pora savaičių eiti miegoti vienodu laiku 22-23 val. tik ką daryti,jei kiekvieną diena nesinorės miego taip anksti =)
ParašėKatinas
#226390 Tada reikia anksti keltis ir noresis
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#255039 O man susirgus depresija nuolat, kiek bebuciau miegojus, norisi miego...
Galiu issimiegot 12 valandu, atsikelt ir uz 2val vel griut i lova. Galiu miegot 7 valandas - tas pats.
Kasdien grizus namo po pietu turiu nueit pamiegot, nes atsijungia galva.
Parašė Delija
#291619 As taip pat pastoviai jauciu mieguistuma...lydejo mane jis mokyklos suole, studiju laikais ir dbr dirbant...gerai, kad ismokau atmerktom akim miegoti, tik geda, kai kiti tai pastebi... :D galvoju, gal vartojant vaistus jis paliktu mane ramybeje...nes kartais nebegaliu su juo kovoti...
Vartotojo avataras
Parašė Nerijana
#341605 As ir jau dvieji metai nebeuzmiegu butent kai miegoti tenka vienai...galiu visa nakti i Lubas praspoksoti, kol nepradeda svisti o pakilus saulei uzmigti visiskai nelieka sansu. Taip buna kelias naktis iseiles, kol galiausiai issekusi nuluztu:(
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#341607 Nerijana, paprašyk migdomųjų. Veikia, nors ryte dar mieguistas jautiesi :} Galbūt viskas susinormalizuos.
Vartotojo avataras
Parašė Nerijana
#341726 Gerai butu jei padetu, tik zoleliu pagrindu nelabai padeda o va tu cheminiu labiau rimtesniu bijau....susisuka man kartais galvelej kad gyvent per sunku pasidaro o tada tie stiprus migdomieji gali tapti didele pagunda uzbaigti gyvenima...
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#341739 Išrašys 10 tablečių, jas po pusę gert reikia tai išgersi ir pamatysi kaip išsimiegosi :}
Vartotojo avataras
Parašė Nerijana
#342065 Sianakti vel nemiga, vakar o Gal jau reitu sakyt uzvakar depresuxa uzejus buvo liudnos ir blogos mintys i galva lindo, ryte atsikeliau ir nors nuotaikos nebuvo dienos eigoj nuotaika pagerejo bet va atejo naktis ir viskas:( spoksau i lubas vartaus o uzmigt neiina nors tu ka:( visi jau miega o as gal desim postu cia prirasiau....nuotaika gera bet va lenda visokios mintys apie gyvenimo praeiti apie tai kas patirta kas pereita kas prarasta kas dar laukia....ir uzmigti sianakt matyt tik paryciuj pavyks pries patekant saulei..
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#342066 Nerijana, man irgi taip buvo, migdomieji arba Valdoxanas čia labai gerai yra. Nebijok tų vaistų, kam kankintis :3
Parašė faithless
#343510 as turiu irgi su miegu problemu, nors atrodo uzmiegu vakare greitai ir rezimo jau puse metu grieztai laikaus, bet vis tiek atsikeles nesijauciu pailsejes, prie lovos traukia istisai. Dar pastebejau toki dalyka, kad nebegaliu diena uzmigt, kam nors yra taip buve gal? cia gal nuo antidepresantu toks poveikis gali but?
Vartotojo avataras
Parašė Seigmen
#343512 Ooo jei nelenda jokios mintys į galvą ir noriu miego, bet vis tiek keliuosi po keliolika kartų per naktį, kas pusvalandį ar valandą iškart aplankius miegui, nes kūna tarsi adatėlėm bado. Gal buvo kam panašiai?
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#343513 Buna atrodo ir kietai ir uztenkamai issimiegi, bet ryte greit pajauti atsikeles, kad toks neissimiegojas jauties ir pavarges.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#343514 Dėl Valdoxano visad užmiegu ir turiu ritmą pasidaręs, bet vis tiek pusę dienos mieguistas, galėčiau dar miegot ir miegot :}
Parašėwelbendy
#343517 Man miego ritmas labai sutrinka atkryčių metu, tada galėčiau miegot ir miegot, vien tam, kad nereiktų gyvent. Dabar kažkaip susitvarkė viskas - einu miegot 22, keliuosi 6, savaitgaliais 23 ir keliuosi 7. Nes daugiau nei 8 valandos man jau būna per daug, sumažėja darbingumas ir krenta nuotaika. O ir šiaip organizmas pasako pats, kad jam gana - net ir savaitgalį, jei - žadintuvas neužstatytas, atsibundu apie 6-7. Jei miegočiau toliau - užmigčiau, bet paskui būna jau nebe kokia savijauta.