Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė neko-chan
#223160 ir as taip.
dabar miegu be vaistu (po ligonines) po 12 valandu :bloga
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#223190 as atsikeliu kokia 4 ir kartais nebeuzmiegu...
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#223356
dangiska rašė:as atsikeliu kokia 4 ir kartais nebeuzmiegu...


man būna panašiai. arba pieš tai pusę vakaro pramiegu, dėl to naktį miegas sutrumpėja.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#223358 nu as isgeriau vakar lexo ir vistiek atsikeliau 5 kupina energijos ir noro keltis...paskui busiu kaip sulauzyta
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#243228
Cikadelė rašė:Aš nuo ketipinoro ryte negaliu atsikelt laiku,net jei išgeriu tik ketvirtadalį.
As taip pat nuo ketipinoro 25 mg. ryte negaliu atsikelti.Gydytoja man patare vakare anksciau isgerti,kad ryte nebutu vaistu veikimo. :)))
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#244517
maingirdas rašė:
Cikadelė rašė:Aš nuo ketipinoro ryte negaliu atsikelt laiku,net jei išgeriu tik ketvirtadalį.
As taip pat nuo ketipinoro 25 mg. ryte negaliu atsikelti.Gydytoja man patare vakare anksciau isgerti,kad ryte nebutu vaistu veikimo. :)))




Idomu, kap nevienodai visiems veikia..... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#278311 as 400 mg geriu ir be problemu atsikeliu ,man is vis kazkokia keista tolerancija vaistams . O siaip kaip dirbau ir butinai reikedavo uzmigt tai ismokau nustot galvot tada greitai issijungi :D
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#278338 molochai ,tinka tau vaistai ...
Parašė talib
#283357 aš nuo vaikystės pratusi vėlai eit meigot ir turiu didžiulių problemų užmiegant, o po to ir atsikeliant, kažkoks užburtas ratas, db darbo neturiu, bet kai turėjau, buvo problemų, ir kai turėsiu žinau, kad nesigaus atsikelt nors tu ką, jeigu nerasiu išeities su tuo miegu
Vartotojo avataras
Parašė vezliukas8
#302733 man tai būdavo taip, kad naktį nebeužmigdavau beveik, bet dieną pamiegodavau 2-3 valandas. Tačiau dabar, vis dar su tais pačiais vaistais, šita bėda beveik išnyko. žinot, kas man padėjo? ogi veikla. pradėjau sportuot, daugiau tvarkytis, eiti kur nors į miestą pasivaikščiot, apsipirkt. ir tai beveik išnyko. kartais, kokią nuobodesnę dieną mane taip pat stipriai apima miego priepuolis. tačiau mano taisyklė ta, kad reikia nuolatos ką nors veikti, nenuobodžiauti. tai padeda!
Vartotojo avataras
Parašė Aš.mirštu.
#302772 11. Klausykite Marijos radijo
12. Skaitykite "Altorių šešėly"
Parašė asleep
#319230 aš.mirštu- eii, Altorių šešėly gera knyga ;)
o aš asmeniškai išbandžius viską kartu, ir po vieną.. nieks nepadeda jau senokai. pastarąjį pusmetį miegu po 4-5val ir nieko negaliu padaryt. užmigti 4 ryto pasidarė norma. ir nuovargio, būna, dienom nejaučiu.. gal kažkaip įprato organizmas?
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#319234 Anksčiau kankino nemiga. Mano stebuklas-vaistai.Jau keli metai užmiegu tik su vaistukais.Bandžiau kažkada būdama ŽIAURIAI pavargus eit miegot be vaistų,tai reziumė-užmigdavau,bet prabudinėdavau po poros valandų ir tooooks negilus miegas....Viską matai,viską girdi ir tik mąstai-kaip čia to nematyti ir negirdėti,o tiesiog miegoti.Atsikėlus jautiesi kaip daužytas maišu pusę nakties.JOkio tokio tikro gilaus skanaus miego...Tik kančia .Net miegas,pasirodo,gali kankinti,jei jis nėra normalus.O manydavau,kad tik nemiga kankina...Klydau. Beje,vienu laikotarpiu buvau pasiekus tokį lygi,kad ir vaistai nepadėdavo.Reikėdavo būtinai išgerti alko tam tikrą kiekį,ant jo vaistų dvigubą dozę ir tik tada pavykdavo užmigti.
Kai pamąstai-gi taip gera miegoti...O net šitą malonumą liga atima.
Parašė asleep
#319236
Zvakide rašė:eit miegot be vaistų,tai reziumė-užmigdavau,bet prabudinėdavau po poros valandų ir tooooks negilus miegas....Viską matai,viską girdi ir tik mąstai-kaip čia to nematyti ir negirdėti,o tiesiog miegoti.Atsikėlus jautiesi kaip daužytas maišu pusę nakties.JOkio tokio tikro gilaus skanaus miego...Tik kančia .

Labai taikliai apibūdinai dažną pojūtį mano gyvenime. kad ir po praeitos nakties tas pats..ar yra kokių nors nereceptinių vaistų? Labai nenoriu eit pas gydytoją
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#319243 Man patiko 9 punktas, nes niekada nepagalvojau, kad kai neužmiegu reiktų kuo nors užsiimti :achtung