Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#325719 Manau, kad į depresiją žiūrima daug tolerantiškiau nei, pavyzdžiui, į šizofrenją (juk šizofrenija - klasikinis beprotybės apibrėžimas mūsų visuomenėj), kurią pati turiu, nors nepavydžiu, tiksliau užjaučiu, ir depresija sergančius, kurie susiduria su neigiamu visuomenės požiūriu ir sereotipais.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#325739 nezinau kaip placioji visuomene, bet bent jau artimieji mano bipolini atmeta, sako pats del visko kaltas
Parašė dobiliuke
#325747
biggie rašė:nezinau kaip placioji visuomene, bet bent jau artimieji mano bipolini atmeta, sako pats del visko kaltas
[img]
man lygiai tas pats. artimieji atmeta tai kaip "nesąmonę" "tau reikia su savim susitvarkyt, vaistai nepadės" "išsigalvoji".
o visuomenė - dar blogiau, esu priversta grįžti dabar į aplinką, kuri vieno žmogaus dėka sužinojo apie mano ligą, ligonines ir visa kita, bijau, kad į mane žiūrės kaip į "psichę"...[/img]
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#325758
dobiliuke rašė:
biggie rašė:nezinau kaip placioji visuomene, bet bent jau artimieji mano bipolini atmeta, sako pats del visko kaltas
[img]
man lygiai tas pats. artimieji atmeta tai kaip "nesąmonę" "tau reikia su savim susitvarkyt, vaistai nepadės" "išsigalvoji".
o visuomenė - dar blogiau, esu priversta grįžti dabar į aplinką, kuri vieno žmogaus dėka sužinojo apie mano ligą, ligonines ir visa kita, bijau, kad į mane žiūrės kaip į "psichę"...[/img]


O mano mama mano, kad man diagnozę "šizofrenija" parašė vien dėl to, kad būtų vaistai kompensuojami.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#325768
Opaque rašė:
dobiliuke rašė:
biggie rašė:nezinau kaip placioji visuomene, bet bent jau artimieji mano bipolini atmeta, sako pats del visko kaltas
[img]
man lygiai tas pats. artimieji atmeta tai kaip "nesąmonę" "tau reikia su savim susitvarkyt, vaistai nepadės" "išsigalvoji".
o visuomenė - dar blogiau, esu priversta grįžti dabar į aplinką, kuri vieno žmogaus dėka sužinojo apie mano ligą, ligonines ir visa kita, bijau, kad į mane žiūrės kaip į "psichę"...[/img]


O mano mama mano, kad man diagnozę "šizofrenija" parašė vien dėl to, kad būtų vaistai kompensuojami.

Mano tevui tas pats buvo, zyprexa tada kainavo kosminius pinigus, tai ipaise sizofrenija del kompensacijos
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#325776 Cia kiek pastebejau daug kam raso ne ta diagnoze kad vaistai butu kompensuojami
Vartotojo avataras
Parašė matas
#327070 Gal kas susidūrėte su problemomis gaudami/atnaujindami vairuotojo pažymėjimą. Jam atnaujinti reikia med. pažymos, tame tarpe išvados iš psichiatro, kad "nestovi įskaitoje". Jei gydaisi nuo depresijos ar oficialiai 'įtraukia' į kokius "juoduosius" sąrašus? Girdėjau daug kas dėl to nesikreipia arba gydosi privačiai.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#327135 Jei turi pakankamai pinigu tai aisku privaciai varyk , nes tas juodasis sarasas tau visa gyvenima kojas kaisios ...
Vartotojo avataras
Parašė matas
#327172 Turbūt teks pasinaudot patarimu. Dėl pinigų į bobutės kreditą kreipsiuos :)
Kaip tik reikia vairuotojo pažymėjimą atsinaujint. Visiškai nesijaučiu ir aplinkiniai nepastebi, kad kažkas negerai ar negalėčiau vairuoti.
Parašė K2_fujativeK2
#327176
matas rašė:Turbūt teks pasinaudot patarimu. Dėl pinigų į bobutės kreditą kreipsiuos :)
Kaip tik reikia vairuotojo pažymėjimą atsinaujint. Visiškai nesijaučiu ir aplinkiniai nepastebi, kad kažkas negerai ar negalėčiau vairuoti.



net ir sizofrenikam duoda teises tai ko tu taip bijai del depresijos ?
Vartotojo avataras
Parašė matas
#327187 Na kad, negalintys vairuoti nesėstų prie vairo, aš ne prieš. Turbūt turėtų būti kažkokia atranka, su kokiais negalavimais negali vairuoti ar gauti leidimą ginklui .. etc.
Bet radau medžiagą, kad jei buvai dėl bet kokios bėdos - jau turi etiketę.


http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klai ... C1exktDDy8

Man aktualu, nes vairuoti "privalau".
Parašė K2_fujativeK2
#327197
matas rašė:Na kad, negalintys vairuoti nesėstų prie vairo, aš ne prieš. Turbūt turėtų būti kažkokia atranka, su kokiais negalavimais negali vairuoti ar gauti leidimą ginklui .. etc.
Bet radau medžiagą, kad jei buvai dėl bet kokios bėdos - jau turi etiketę.


http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klai ... C1exktDDy8

Man aktualu, nes vairuoti "privalau".


Tai cia mes visi ar 99 % vairuojam.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#327258 Tai jei tu neesi psichiatro iskaitoj ir tik del teisiu , tai ne problema tada visi eina tu parasiuku . Bet jei turi bedu tai jo geriau jau taip . Lietuvoj nemokamo gydymo nera ,uz dyka jie tik bedu pridaro :D