Moderatorius: Astro-Meška

Parašė 2R
#231095 Nežinau ar yra bent jau panaši tema tad pakuriu. Esu matęs kai medikai rekomenduoja niekam nesisakyti, kad pas juos lankaisi. Turiu omeny psichologus. Man toks pasakymas atrodo keistai. Ką tuomet daryti, kai lankymasis tampa neišvengiamumu, o nedarbingumas įformintas popieriuje. Visiems iki pažaliavimo meluoti ar aiškinti kaip yra iš tiesų? Ar visuomenė išties tiek persisunkus stereotipais ar karti tiesa atsiperka? Ką darote jūs?
Parašė 2R
#231096
2R rašė:Nežinau ar yra bent jau panaši tema tad pakuriu. Esu matęs kai medikai rekomenduoja niekam nesisakyti, kad pas juos lankaisi. Turiu omeny psichologus. Man toks pasakymas atrodo keistai. Ką tuomet daryti, kai lankymasis tampa neišvengiamumu, o nedarbingumas įformintas popieriuje. Visiems iki pažaliavimo meluoti ar aiškinti kaip yra iš tiesų? Ar visuomenė išties tiek persisunkus stereotipais ar karti tiesa atsiperka? Ką darote jūs?


Topice turėjo būti "visuomenė vs diagnozė". Atsiprašau
Parašė dalyba iš nulio
#231104 O kodėl tik du variantai yra, arba visiems meluoti, arba visiems aiškinti, kad lankaisi pas psichologą?
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#231108 apie mano lankymusis zino tik artimiausi zmones...o kitiem taip meluoju del savo pacios ramybes...man nereikia kad uz akiu sneketu kokia as psiche
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#231111 Niekada nesu girdėjus iš gydytojų kažko panašaus. Tuo labiau iš psichologų. Pas pastaruosius lankosi ne tik sergantys.
Apie mane žino šeima, keli artimi giminaičiai ir pora draugų. O kitiems nepasakoju, nes kam to reikia? Nepasakotum juk kiekvienam sutiktam, bendramoksliui ar kolegai, kad tau gastritas, hemorojus ar pan.
Parašė 2R
#231116
dalyba iš nulio rašė:O kodėl tik du variantai yra, arba visiems meluoti, arba visiems aiškinti, kad lankaisi pas psichologą?


Na mano tokia situacija, kad dėl ligos iš gyvenimo dingo vieneri metai. Ir kas šį faktą sužino smalsaujasi dėl ko taip. Tada ir lieka tik šie du variantai.
ParašėKatinas
#231118
Mona rašė:Niekada nesu girdėjus iš gydytojų kažko panašaus. Tuo labiau iš psichologų. Pas pastaruosius lankosi ne tik sergantys.
Apie mane žino šeima, keli artimi giminaičiai ir pora draugų. O kitiems nepasakoju, nes kam to reikia? Nepasakotum juk kiekvienam sutiktam, bendramoksliui ar kolegai, kad tau gastritas, hemorojus ar pan.

Pritariu visom keturiom. Pas mane taip pat.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#231119 man yra taip patare keli gydytojai...
na man ir dingo vieni metai..bet kazkaip nzn niekas tiek nekamantineja ..su kalendorium..
Parašė dalyba iš nulio
#231131 Na visų pirma, tai tie metai iš jūsų gyvenimo nedingo. Turbūt jūs norite pasakyti, kad per tuos metus nieko nesimokėte, bet tai nereiškia, kad dingo, nes vis tiek kažką juk darėt. Net jeigu tik gydėtės, tai yra ne dingę, o labai naudingai praleisti metai.

Manęs irgi klausia, kodėl aš esu dvejais metais atsilikusi nuo kitų bendramokslių, kodėl praleidau 2 metus, na o dabar jau ir tretieji bus praleisti. Bet mano atveju labai sunku trumpai ir aiškiai paaiškint :) Kas man buvo, nesirgau jokia liga, bet ieškojau, kas man trukdo mokytis kaip visi, ieškojau keletoj vietų, visur gavau tą patį atsakymą ir jokios pagalbos. Galiausiai įveikiau visa tai pati. Jei klaustų internete, tai duočiau nuorodą į šį puslapį, kuriame aprašyta visa istorija:
http://normalumas.blogspot.com/2011/02/ ... ykius.html
Bet jei paklausia akis į akį, tai tikrai nežinau ką ir atsakyti, neimsiu juk pasakoti visos tos istorijos, per ilgai užtruks :)
Parašėnemoku
#231217
dalyba iš nulio rašė:Na visų pirma, tai tie metai iš jūsų gyvenimo nedingo. Turbūt jūs norite pasakyti, kad per tuos metus nieko nesimokėte, bet tai nereiškia, kad dingo, nes vis tiek kažką juk darėt. Net jeigu tik gydėtės, tai yra ne dingę, o labai naudingai praleisti metai.

Čia jau priklauso nuo situacijos, jei kažkas sugebėjo per sunkios depresijos epizodus naudingai praleisti laiką, tai puiku, bet yra ir tokių, kurie kokius metus tik gulėjo ir į lubas žiūrėjo. Kiek čia naudos nežinau.
Parašė dalyba iš nulio
#231242 Aš turiu omenyje, kad gydymasis nuo depresijos yra naudingai praleistas laikas. Mano vyras vis kartais paliūdi, kad šiuos praėjusius metus nesimokė ir veltui praleido. Bet per tuos metus jis gydėsi, lankė psichoterapiją, ir dabar sako, kad jaučiasi sveikas.
Parašė Dusulys
#231852 Vakar teko pakalbet su viena moteriske.Ji pareiske, kad depresija yra tinginiu ir silpnu zmoniu liga.Liudna, nes visuomenej sita nuomone smarkiai isigalejus.
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#231856
Dusulys rašė:Vakar teko pakalbet su viena moteriske.Ji pareiske, kad depresija yra tinginiu ir silpnu zmoniu liga.Liudna, nes visuomenej sita nuomone smarkiai isigalejus.

Aha, tas nervina. Bet žinai, gyvenime dažnai būna taip: pakritikuoji ką nors, pasmerki, pasakai, kad jau man tai tikrai taip nebus, ir paskui taip atsigręžia prieš tave, kad maža nepasirodo. Žmonės pradeda suprast tik kai patys ar artimieji susiduria su šia liga.
Vartotojo avataras
Parašė memfis25
#232632
dalyba iš nulio rašė:Na visų pirma, tai tie metai iš jūsų gyvenimo nedingo. Turbūt jūs norite pasakyti, kad per tuos metus nieko nesimokėte, bet tai nereiškia, kad dingo, nes vis tiek kažką juk darėt. Net jeigu tik gydėtės, tai yra ne dingę, o labai naudingai praleisti metai.

Manęs irgi klausia, kodėl aš esu dvejais metais atsilikusi nuo kitų bendramokslių, kodėl praleidau 2 metus, na o dabar jau ir tretieji bus praleisti. Bet mano atveju labai sunku trumpai ir aiškiai paaiškint :) Kas man buvo, nesirgau jokia liga, bet ieškojau, kas man trukdo mokytis kaip visi, ieškojau keletoj vietų, visur gavau tą patį atsakymą ir jokios pagalbos. Galiausiai įveikiau visa tai pati. Jei klaustų internete, tai duočiau nuorodą į šį puslapį, kuriame aprašyta visa istorija:
http://normalumas.blogspot.com/2011/02/ ... ykius.html
Bet jei paklausia akis į akį, tai tikrai nežinau ką ir atsakyti, neimsiu juk pasakoti visos tos istorijos, per ilgai užtruks :)



cia tikra problema,pasakysiu svarbi santrumpa is ligos istorijos.Kodel? Ogi tai daznai virsta i gyvenimioskas problemas,kaip issakyti nupasakoti tau vienai akimirksniu prabegusi momenta.As karta nuo mases beprasmingu minciu parasiau automatini laiska,kuri veliau ismeciau :da :D