Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Kal-el
#112789
Miyavi rašė:o as neturiu vilties. noris kad geriau jausciaus ir buciau normalus, bet kad pasveiksiu, tai nemanau.


Gal norėtum užvesti šiame puslapyje dienoraštį? Labai mažai rašai, gal kitų žmonių komentarai padėtų, bet reikia daugiau info apie tave :)
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#124304 Man atrodo, kad pasveikimas priklauso nuo aplinkybių ir paties sergančiojo asmenybės. Čia up, čia down... Taip jau būna. Bent man. Iš vienos pusės - normalu tie geri ir blogi periodai. Iš kitos pusės - blogas periodas kartais būna per daug blogas, o kas per daug - tas nesveika. =)

Ne, man ne atkrytis. Tik... Toks... Apyatkrytis. O gal tik sunkus periodas.

Šiaip ar taip, esu rizikos faktoriuje: du atkryčiai beveik garantuoja ir trečią. Vadinasi, liga yra chroniška, ar kaip čia pasakyti. :?

Dar beveik esu tikra, kad atkryčius įmanoma išgyventi be AD. Tiesiog laikytis rėžimo ir išsitirti sau pačiam, kas šiuo metu mano yvenime ne taip. Ir tą ne taip - pakeisti.

P.S. Nepropaguoju AD nevartojimo, tai būtina. Kalbu tik apie tai, kas būdinga man ir iš savo ilgametės patirties.
Vartotojo avataras
Parašė Edena
#129006 Kazkaip manau, kad pasveikimas tuo labiau tiketinas, kuo anksciau "sugriebta" depresija. Kazkodel lieku prie nuomones, kad ja itin sunku issigydit (nesakau, kad neimanoma), kai si liga tampa gyvenimo budu mums to nenorint. As kelis kartus apsigavau, maniau, kad sveikau, atejo diena, kai supratau, kad tai buvo laikinas pakilimas, kuriu bus dar ne vienas. Nors labai noreciau tos sviesos tunelio gale, bet mastau, kad tas gyvenimo suvokimas, susiformaves labai atsakingu periodu - vaiskysteje ir paauglysteje - gali palikti pedsakus visam gyvenimui. Taciau as nezadu pasiduoti :egles: zadu israuti viskas piktzodels su saknim!!!
Parašė Migle
#131619 Manau,kad tai nepagydoma,liga visam gyvenimui.Viskas prasidejo pries gerus 18metu nuo vegetodistonijos,o dabar vis pasikartojanti depresija.Jau atrodo sekanti karta pajausiu,kad negera darosi ir nepasiduosiu,bet vistiek pakerta.Dabar isgyvenu toki juoda laikotarpi,kad nezinau ar istversiu.
Parašėvers
#146009 Kaip manote, ar depresija gali tiesiog praeiti be vaistų pagalbos?
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#146012 Aš irgi vis apie tai mastau, manau kad tikrai įmanomas dalykas, tik labai individualu.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#146019 Mano psichiatras sako, kad gali. Labai dažnai žmonės perserga depresija nė nesuprasdami to (jei epizodas silpnas). Būna, kad nesutinka vartoti vaistų. Vidutinė depresijos trukmė - pusmetis. Tačiau ilgai negydoma (o jei dar epizodai kartojasi), ji sunkėja ir gali tapti sunkiai išgydoma lėtine. =) Nu, čia jau kiek aš žinau. =)
Parašėnemoku
#164248 Kada galima sakyti, kad žmogus jau pasveikęs nuo depresijos? Man diagnozavo pasikartojančią depresiją, o aš manau, kad ji visada buvo, jaučiausi gerai trumpą laiką, o po to buvo atkrytis, net apie vaistų dozių mažinimą nebuvo kalbos, atvirkščiai, didino prieš atkrytį. Tai kaip čia gaunasi?
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#164460 tikriausiai tada, kai nebereikia užduoti šio klausimo, nes atsakymas tampa aiškus savaime
Parašėdragonfly
#222180
parijas rašė:tikriausiai tada, kai nebereikia užduoti šio klausimo, nes atsakymas tampa aiškus savaime


pritariu :super
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#222205 Mano asmeniniai pasveikimo požymiai:

1. į akis nebeplūsta ašaros bet kam pasakius bent menkiausią kritinę pastabą
2. nemanau, kad geriausia išeitis nusižudyti-vaikui bus tik geriau, jei jį užaugins seneliai
3. gana normaliai kietai miegu
4. nėra pastovios niūrios nuotaikos ir visiško savęs nuvertinimo
5. galiu susikoncentruoti į gana kruopštų darbą-teksto vertimą
6. daug retesni žvėriško nepagrįsto pykčio priepuoliai
7. pradedu iš tikrųjų domėtis įvairiais dalykais
8. atsirado dalykų, kurie mane džiugina-teikia malonumo
9. normali fizinė savijauta.
Parašėdragonfly
#222237
Būsena rašė:Mano asmeniniai pasveikimo požymiai:

1. į akis nebeplūsta ašaros bet kam pasakius bent menkiausią kritinę pastabą
2. nemanau, kad geriausia išeitis nusižudyti-vaikui bus tik geriau, jei jį užaugins seneliai
3. gana normaliai kietai miegu
4. nėra pastovios niūrios nuotaikos ir visiško savęs nuvertinimo
5. galiu susikoncentruoti į gana kruopštų darbą-teksto vertimą
6. daug retesni žvėriško nepagrįsto pykčio priepuoliai
7. pradedu iš tikrųjų domėtis įvairiais dalykais
8. atsirado dalykų, kurie mane džiugina-teikia malonumo
9. normali fizinė savijauta.


O jei ne paslaptis kas padejo pasveikti?
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#222244 [/quote]

O jei ne paslaptis kas padejo pasveikti?[/quote]

1. Antidepresantai.
2. Šiaip ne taip pagaliau užbaigtos studijos.
3. Noras, kad mano vaikas nebūtų našlaitis.

Nuo antidepresantų palengvėjimas atėjo gana greitai-matyt atitaikė. O gebėjimas jaust kažkokį malonumą arba džiaugsmą-pradėjo grįžinėt gal po metų.
Vartotojo avataras
Parašė Jisatsu
#222259
Būsena rašė:[Nuo antidepresantų palengvėjimas atėjo gana greitai-matyt atitaikė.


Tai labai šaunu, kad tau atitiko antidepresantai. Aš tai ilgą laiką vartoju vienus vaistus, o dar nesijaučiu gerai(na šiek tiek yra menkas poveikis nuo jų, bet ne ant tiek, kad gerai jausčiausi), pasak gydytojus man tie vaistai pritiko, bet jie naudos man neduoda, o keisti nenori. Su tais vaistais įvairiai būna.
Parašėdragonfly
#222292
Jisatsu rašė:
Būsena rašė:[Nuo antidepresantų palengvėjimas atėjo gana greitai-matyt atitaikė.


Tai labai šaunu, kad tau atitiko antidepresantai. Aš tai ilgą laiką vartoju vienus vaistus, o dar nesijaučiu gerai(na šiek tiek yra menkas poveikis nuo jų, bet ne ant tiek, kad gerai jausčiausi), pasak gydytojus man tie vaistai pritiko, bet jie naudos man neduoda, o keisti nenori. Su tais vaistais įvairiai būna.


pas mane panasi situacija, tik ne su antidepresantais, o neuroleptikais ir antepileptikais (tikiuosi gerai parasiau)