Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Vvol
#304891 Sveiki, noriu pasidalinti svarbia informacija (pati esmė pabaigoje, kas tingi gali neskaityt visko), rašiau čia kažkurioj temoj, bet prisistatysiu iš naujo, turėjau visokiausių diagnozių, depresiją, nerimą, obsesinį kompulsinį sutrikimą, dėmesio sutrikimas ir t.t. bet dabar į jas žiūriu labai skeptiškai, manau negalima žmonių skirstyt į tokias kategorijas, nes visų pirma jos per daug persipinusios tarpusavyje, o antra jos per daug abstrakčios, tarkim ką pasakys daktarė, kuri neranda jokių negalavimų - aišku kokia vegetacinė distonija, fibromialgia, lėtinis išsekimas ar dar koks velnias, nors tos sąvokos pačios savaime tuščios, kitaip sakant mokslinė terminologija, mokslininkų sukurti įrankiai skirti operuoti tam tikroje aplinkoje, bet siūlau neprisirišti prie diagnozių, nes žiūriu šiame amžiuje būti depresiku taip pat madinga, kaip praeitame amžiuje buvo būti neurotiku, vos ne masinė psichozė. Taip pat pradėjau labai skeptiškai žiūrėti į mūsų valstybinių gydymo įstaigų (šun)daktarių skyriamą gydymą, vaistai renkami vos ne burtų keliu, o poveikio gali tikėtis tokio pačio, jei daktarui pirštu neparodysi ko reikia, tai jis ir neišrašys, kryžiaus kelius nueisi, kol viską išbandysi ir rasi kas tinka, šiuo atveju radau, pasisekė, ačiū, bet mano sveikata už tai nedėkoja. Taigi prie esmės, simptomai aprimo, bet liga niekur nedingo, pradėjau pats ieškoti priežasčių, atrodo su galva viskas buvo lyg ir gerai, bet nerimas niekur nedingdavo net ramiausiom aplinkybėm, išsityriau galvą, dar krūva diagnozių, migrena, smegenų hiperaktyvumas, sutrikusi kraujotaka, visdėlto - nežinau sutapimas ar ne - kažkas pataikė labai gerus vaistus, pradėjau gerti GABA, picamilon, verapamili ir piracetama, atrodo pensininkų vaistai, bet nerimas dingo, gal jis visada buvo susijęs su sutrikusia kraujotaka? Pamenu atrodydavo, kad širdis iššoks iš krūtynės, o dabar tokia ramybė. Nereklamuoju, bet rekomenduoju pasitikrinti, gal ir jūs turite panašių problemų ir veltui geriate antidepresantus, galbūt sergate kita liga ir depresija gavote tik kaip priedą?
Ačiū už dėmesį.
Plačiau apie mano naują atradimą:
GABA - veikia kaip neuromediatorius, slopinantis neuronų aktyvumą ir reguliuojantis impulsų pralaidumą, todėl turi raminantį poveikį. Gama-amino sviesto rūgšties pasigamina iš gliutamato ir gliukozės, dalyvaujant vitaminui B6 (piridoksinui) ir fermentui gliutamato dekarboksilazei. Žmonėms, kuriuos vargina nerimas, depresija gali būti sumažėjusi gama-amino sviesto rūgšties gamyba ir koncentracija nervų sistemoje. Maisto papildų su gama-amino sviesto rūgštimi patariama vartoti sutrikus miegui, ypač kai vargina padidėjęs dirglumas, nerimas, depresinė nuotaika.
Picamilon - padeda geriau įsisavinti GABA.
Verapamil - (calcium channel blockers) used to treat high blood pressure and keep blood vessels from becoming narrow or wide, also may be helpful in preventing migraines and relieving symptoms from migraines.
Pirtacetam - Rekomenduojami funkciniams atminties ir koncentracijos sutrikimams, senatviniams degeneraciniams ir kraujagysliniams bei kitiems atminties ir dėmesio sutrikimams gydyti. Gerina bendrą gebėjimą mokytis, didina protinį darbingumą, todėl tinka ir įtemptą protinį darbą dirbantiems ar besimokantiems asmenims.
Parašė erica_jong
#304892 Ar čia receptiniai vaistai? Nes aprašyme daug kas skamba kaip iš maisto papildų serijos.
Kaip tyreisi galvą? kokius tyrimus darė?

Labai džiaugiuosi, kad padėjo. :super
Parašė Vvol
#304900 Dariausi MRI. GABA ir picamilan nereceptiniai, užsisakiau internetu, nes angliškuose forumuose radau daug gerų atsiliepimų, tikrai padeda, rekomenduoju pasidomėti, Piracetam receptinis, pededa susikaupt, verapamil receptinis, išraše nuo migrenos, tai gal jum netaip aktualu, bet taip pat sureguliuoja širdies ritmą.
Vartotojo avataras
Parašė Meta333
#304911 Labai aciu, kad pasidalinai, o kas yra smegenu hiperaktyvumas?
Parašė Vvol
#304913 http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 162656.htm galite čia paskaityti, kiek supratau kažkokios dalys blogai kontaktuoja, sakė ir migrena gali būti dėl to, bet vėlgi čia tik dar viena diagnozė, kiek daktarų tiek ir diagnozių, džiaugiuos bent, kad vaistai padeda ir mečiau gert raminamuosius. Tiesiog noriu pasakyt, kad problema gali būti ir kažkur giliau, juk visas mūsų kunas viena didele sistema, o psichiatrai mato tik mažą dalelę.
Vartotojo avataras
Parašė Zaza
#327581 Labai sutinku su autorium. Taip pat esu susiduriusi su mediku nemoksiskumu. Esu isitikinusi, kad po daugybes metu, kada gydytojai matys visa smegenu sandara visu 100 proc, isnyks daugybe diagnoziu. Jos taip daznai susikerta, kad daznai suabejoju ju tikslumu, ir ar is vis tokios egzistuoja. Labai retas psichinis ligonis gauna tik viena diagnoze. Vaistai, istikruju, skiriami ne pagal kazkoki patikrinta metoda, o pagal tikimybes - jei sitas vaistas padejo daugumai, kurie turejo tuos pacius simptomus, didele tikimybe pades ir tau. Is esmes psichiatrai dirba tarsi uzristom akim - jie nezino, kas dedasi paciento galvoje, viso labo bando ispeti remdamiesi sukaupta informacija. Be to, bene pagrindinis dalykas kuo vadovaujasi psichiatrai - tai simptomai, kuriuos isvardina pats pacientas, o kaip jis gali adekvaciai ivertinti savo savijauta, jei del emociju issiderinimo viska mato perdetai?
Nors visuomene pasiepia tuos, kurie "gydosi savarankiskai", bet musu atveju daznai tai zymiai patikimesnis kelias.