Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė linn
#77410 labas visiems ,tikiuosi nesupyksit bet sukuriau tema kuri mane domina,jei galit parasykit kas jaucia kokius nors nenormalius jausmus kai sergama depresija,nerimo sutrikimu,panikos atakomis(tai yra sirdies permusimai,pastovus nerimas,itampa,baime ir t. t.)aprasykit kiekvienas savo savijauta,kokiu metu geriau jauciates,kokiu blogiau,kas itakoja savijauta,ar tai mintys,veiksmai,kiti zmones daro jums itaka,kaip gelbejaties nuo tokios savijautos..Gal tai bus naudinga ne tik man bet ir kitiems kurie nenori taip jaustis ir bijo visko.Labai aciu tiems kurie nepatinges ir parasys..
Parašėnegative
#77419 Nuovargis, kažkoks nepatogumo jausmas, paranojiškas nešvaros pojūtis (turbūt jau kitos ligos požymis) ir t.t....
Vartotojo avataras
Parašė Tuja
#77487 Labas,tai va,tų požymių,dabar kai pagalvojau - begalė,tik kartais jie labai stipriai pasireiškia,o kartais ir beveik nepasireiškia (tai būna retai).Dar,manau tos depresinės būklės ne visų sergančiųjų tokios tap.
Taigi,mane visada kankina kaltės jausmas,dėl visokių nenusisekusių svetimų žmonių likimų,gaila visų,garaužiuosi kad negaliu padėti...
Jaučiu visada,kad mano raumenys įsitempę. Naktį dažnai sapnuodavau košmarus,kelis kartus prbundu ir po to sunku užmigti.Nenoras keltis ryte iš lovos,nenoras gaminti valgyti,nenoras dieną išeiti į orą,tarp žmonių,didelis galvos skausmas iki pikinimo,vidurių skausmai,neturiu savo nuomonės,bijau ją išreikšti,nes galvoju kad nusišnekėsiu,baimė,kad nespėsiu padaryti laiku visų darbų,kad neatsakingai dirbu,vrksmas dėl smulkmenų,liūdna beveik visada ir t.t.
Geriau pasijaučiau kai pradėjau lankyti psichoterapiją ir,aišku gerti vaistus.Padaryta labai mažytė bet šiokia tokia pažanga.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#77519 Labai gera tema, manau, kad sveikiesiems būtų ją naudinga paskaityt, kad suprastų kas yra depresija. mano depresija reiškiasi visiška apatija, malonumo jausmo išnykimu, nenoru nieko, stipriomis suicidinėmis mintimis ir noru save žaloti, įvairiomis fobijomis, naktiniais košmarais. fizinių pojūčių nelebai yra, na nebent nuolatinis nuovargis ir visą laiką noras miegoti.
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#77525 Viskas kaipAgni,bjauri apatija, jokių norų, siekių, fiziškai tai labai jėgų trūksta, kartais net atsikelt nuo lovos sunku, paskutiniu metu dar širdies perušimai atsirado, ir čia ne nuo būtent depresijos, bet jaučiu kaltę, nerimo daug lyg kažko nuolat bijočiau.. Kažkokia galva apsiblausus, lyg sapne viskas, dažnai sapnuoju košmarus, ir ne kažką baisaus, o tiesiog sapne apima klaikiai nemalonus jausmas, su įtampa baime, kažkas panašiai lyg prisiminčiau baisiausias gyvenimo akimirkas, būna taip ir pabundi visa įsitempus siaube, net dantys sukasti, kūnas įsitempęs..
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#77530 ai tikrai pamiršau paminėt nerimą, vat šitas daiktas tikrai bet ką išproto išvest gali.
Vartotojo avataras
Parašė linn
#77533 taip taip nerimas gali is proto isvesti,neina nei numalsinti nei ka nors kita padaryti kad nejustum,baisus dalykas,nes toks jausmas kad kazko bijai,kad pastoviai kazkas ligtais tave gasdintu ir jauti nemalonu jausma sirdeleje nuo to nerimo ir kas kvailiausiai kad neina nustoti tai jausti nors ir kaip noretum.As tai dar jauciu sirdies permusimus,ziauriai gasdinantys jausmai,norisi verkti,o jei verki po to jauties dar blogiau.Negaliu per tv ziureti liudnu laidu nes tuoj pat apsiverkiu ir tai vel issaukia nerima,aplamai negaliu jaudintis nes pasijusiu blogai..
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#77564 Na depresijai ivardinciau situos:
Nerimas (busena kaip pries egzamina kai nieko nemoki, toks atrodo esi pasirenges begt)
Spaudimas skrandzio srity ar sirdies plote
Galvos svaigimas
Oro trukumo pojutis
Sirdies plakimas
Daznos migrenos
Pykinimas
Ranku drebulys
Prakaito pylimas
Aplamai, tokie neaiskus visokie skausmai, nepastovus, vaiksciojantys, tai pilva tai nugara tai galva skauda...

Panikos atakos metu:
Baime, netgi siaubo pojutis
Truksta oro
Plaka sirdis nerealiai
Galva svaigsta kaip geram girtumo laipsny
Pykina
Drebulys
Kartais dezoriantacija, viskas plaukia
Noras begt, dingt ar nukrist cia pat...
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#77566 Man būdavo, kad baisiai veržia galvą. Iki skausmo.
Vartotojo avataras
Parašė linn
#77825 ka darydavai kai pradedavo versti galva?o kam yra sirdies permusimai?kas jaucia juos?
Vartotojo avataras
Parašė rugpjūtis2006
#80868 sveiki parasysiu ir as apie save siek tiek.
pries metus pasigavau sita zaraza. t.y.nerima panikos priepuolius o ilgainiui ir depresija. simptomai tai labai panasu kaip auksciau mineti.
pastovi itampa kaip as atliksiu koki nors darba. (pvz nuvaziuosiu sutvarkyti kazkokiu reikalu) vien tik mintis kad reiks kazka daryti varo kartais i nevilti. kas bus jei eisiu nugriusiu nedaeisiu ? numirsiu pakeliui ir t.t. darvaro is proto jei reikia laukti. kad tarkim ir lifto kol nis nusileis is 10 auksto i pirma. na kartais panika ir nerima isprovuokuoja labia minimalus dalikai. aisku atsiranda ir bendravimo problema balsas dreba pastovei jei kalbu su svetimais.. o labiausia vargina ko gero bangavimas po kelis kart per diena. kai uzeina pikinimas galvos svaigimas sirdies plakimas/permusimai.. man atrodo vardinti galima be galo be krasto kaip skauda ir ka ir kaip jauciames esme reikia jieskoti is viso to iseities. o manau ir minimalios pergales turetu stumtelti i prieki . nes is mazu daliku susides vienas didelis.
Vartotojo avataras
Parašė rugpjūtis2006
#80870 ai del galvos spaudimo verzimo tai ir man tas pats buna. iseiti as randu kartais tik relaksacinej muzikoj ir kazkur ramei vienam pasedeti. tiesa man sokineja kraujospudis. tai galva verzia spaudzia galbut del to ? ar dar kam yra problemu su kraujospudziu ?
Vartotojo avataras
Parašė linn
#80871 na pas mane tas pats...jei rekia ka nors daryti tai vidada galvoju ar verta tai daryti nes jugi galiu pakeliui numirti..
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#80872 Man nuo galvos veržimo, kol nepradėjo veikti AD, padėjo raminamieji. Iš pradžios šiek tiek padėdavo dušas, a la galvos masažas... Bet tik kurį laiką... Kol neįsisirgau.
Vartotojo avataras
Parašė rugpjūtis2006
#80882 na tiesiog gal netiek ar verta kiek apima baime kad nedaeisi ir nepadarysi. o kai reikalai neatideliotini tai imi dar labiau panikuoti. kontruliuoti panikos as kolkas neismokau. nerima siaip ne taip valdau. beje del vaistu . kokius geriat ? man prirase lexotonilio kuris manes neveikia. arba veikia jo kokios dvi tabletes. dar bandziau xanax. tas irgi kartais veikia kartais ne... nezinau ar taip gali buti ? nes kaip suprantu ramiakai bent tam kartui turetu nuglusinti.