Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#320087 va ko niekad nesupratau tai sporto varžybų žiūrėjimo. Bandžiau kažkada, bet taip ir nesupratau kaip žmonėms patinka stebėti kaip 10 (ar kiek ten jų) prakaituotų vyrukų kamuolį gainioja.
Dar iškėliau klausimą koėl vyrams patinka stebėti kitus vyrus kurie sportuoja? Ar čia nebus kokia latentinio homoseksualumo apraiška? :)

Suprantu kai pats sportuoji aktyviai, tai gal ir faina pasižiūrėti iš techninės pusės. Na kai aš dirbau karate treneriu, tai eidavau į varžybas pasižiūrėti kitų technikos, bet ir tai kažkaip sunkiai ėjosi.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320099 Aišku tada ko man vyrų varžybos labiau patinka. :D
Man gražu ir į gražius kūnus pasižiūrėt, apžiūrėt futbolininkų raumeningas kojas. :DD Anksčiau labai žiūrėjau krepšinį, gal kad pati žaidžiau krepšinį. Žiūrėdavau metimus, kaip kas meta kokia kūno, rankų padėtys... Dabar nebežaidžiu ir kažkaip nebežiūriu. Futbolas man gražus įmantriais perdavimais, driblingais, o įvarčiai ko verti...
Šiaip tikrai, vyrai daugiau žiūri varžybas ir serga. Mano tėvukas šian. fūlią žiūrėdamas šokinėjo iš vietos, plojo ir šūkčiojo. :achtung Aš ramiau sergu. :)
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#320189 Dar nesuprantu, kaip galima sirgti už kitos šalies komandą, kai taviškės net nežaidžia :)
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#320275
Kuroshitsuji rašė:Na negi nejauti kokioms kitoms šalims simpatijos? :)


Na simpatiją jaučiu Antarktidai, Alaskai ir Australijai (bet čia ne šalys, na techniškai Australija gali būti ir šalis)
Tik prie ko čia sportas? :) man patinka gamta ir t.t. Tad nematau reikalo sirgti už grizlius, pingvinus ir kengūras žaidžiančius futbolą :)
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#320276 Taip ,,sportuoju'' :super

Dabar va futbolo cempionata ziuriu. O siaip favoritas krepsinis :)
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#320597 :verysad: :verysad: :verysad: :sad: :letter

As nuo neatmenamu laiku Brazilijos futbolo gerbeja....Ju rinktine ne geriausius metus isgyvena, jau kuri laika buvo matyt....nu bet sitaip.... :?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#324495 Žiūrit kašį? Ligoninėj aišku nieks nežiūrėjo krepšinio, bet žiūriu ir namo grįžusi vis kažkokiom kitom veiklom užsiimu ir nepažiūriu kašės. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#324523 Aš žiūriu. Vakar labai patiko, jau buvau praradus viltį, kai gal 12 taškų atsilikinėjo, bet ketvirtas kėlinys buvo tiesiog nuostabus. :DD