Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#423934
Dievybe37 rašė:As nuo kito menesio eisiu i sporto kluba pora kartu i savaite. Pasiimsiu kokia trenere... :song

Šaunuolis. :))) Aš gėdijuosi eiti į sporto klubą. :o

Vakar nuėjau gal 2 000 žingsnių tik, bet puse dienos tvarkiausi - užskaitau kaip mankštą. :DD

Šiandien nueita 6 600 žingsnių. Būčiau daugiau, nes geras oras buvo, bet su dėdės šunimi puse dienos veterinarkėj sėdėjau... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#423941
Aldona Julita rašė:Jo, gal atsiras bendrų interesų

Na, treneres reikia del kokybisku rezultatu. Kaip jau esu isitikines, kokybiska treniruote naudingiau uz daugiau nekokybisku.
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#423942
Astro-Meška rašė:
Dievybe37 rašė:As nuo kito menesio eisiu i sporto kluba pora kartu i savaite. Pasiimsiu kokia trenere... :song

Šaunuolis. :))) Aš gėdijuosi eiti į sporto klubą. :o

Vakar nuėjau gal 2 000 žingsnių tik, bet puse dienos tvarkiausi - užskaitau kaip mankštą. :DD

Šiandien nueita 6 600 žingsnių. Būčiau daugiau, nes geras oras buvo, bet su dėdės šunimi puse dienos veterinarkėj sėdėjau... :bloga

As nesigediju, tiesiog dabar pakankamai socializuojuosi, stengiuosi prasmingai leisti laika. :)))
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#423943 Kas del zingsniu, tai as vakare su suniu praeinu apie 2+km, tai jau apie 4000 zingsniu. Dar iki darbo ryte ir is darbo vakare, koks 1000 ir dienos eigoj koks 2000. Manau apie 8000 kasdien bent jau padarau. Nerandu savo Mi Bando pakrovejo :ubju Reiks galbut nauja apyranke isigyt, jei nerasiu..
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#423969 oho :))) šaunuolis.
Aš tai užvakar nuėjau 5 600 žingsnių, vakar apie 2 000, šiandien apie 3 900. Truputį skauda kairį kelį. :/

Laikrodžio apyrankė suplyšo, tai nešioju papigeiską apyrankę. Turiu įtarimų, kad ji ”pagrybauja”. :D
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#430642 Kad, žingsnių privaikščiot, reikia laiko atsidėt, nes vaikščiojimas užtrunka. Čia daugeliui savaime suprantama, bet aš tik neseniai atkreipiau į tai dėmesį. Kai reikia į miestą, tai susivaikšto mano sau nustatyta žingsnių riba arba dar susivaikšto, kai reik į parduotuvę, geriausia kelis kart per dieną, nors kuri yra netoli namų. O kai susigalvoju pasėdėt rimčiau prie skaitymo ir panašiai, tai aišku, kenčia žingsniai. Yra žmonių, kurie sugeba ant bėgtakio žingsniuodami knygą skaityt. Biškį pavydžiu :achtung Ir bėgtakio neturiu :achtung
Parašė Aldona Julita
#430643 Opaque, ašš tai kažką vieną galiu daryti).
O jei tau rytais į parduotuvę vaikščioti, o popiet skaityti? Aš tai laiko turiu, bet negaliu prisiverst, galva neveikia. Scrolinu ir viskas :kaltas
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#430644 Šiaip geriausia, bent jau man, būtų rytais eit į parduotuvę. Tada ir prasižvalini, ir nebebūna noro eit pagulėt. Bet pastaruoju metu daug skaitau, ir ryte, ir po pietų, ir vakare.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#430656 Pavydžiu skaitymo. Aš nebesusikaupiu pastaruoju metu. :bloga O vaikščiot laiko rasčiau, bet sunku prisiversti. Sunku išeiti, o išėjus su šuniuku norisi greičiau namo kai oras slogus.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#430659 Aš geriu žuvų taukus ir ginkmedžio ekstraktą. Manau padeda susikaupimui ir atminčiai. Nors ir man kartais būna, kad reikia perskaityt iš naujo sakinį ar kelis, rečiau - visą buvusią patraipą. Neišeina visai skaityt, kai nemiegojus būnu ar pavargus. Nuo mieguistumo dieną geriu kavos ar žaliosios arbatos. Geresnė man asmeniškai žalioji arbata, nes ne tik žvalina, bet ir ramina, toks nuskaidrėjęs protas jaučiasi. Bet nepatinka jos kartumas, todėl rečiau geriu. Kava irgi karti, bet geriu su pienum todėl nieko nesijaučia. Į žaliąją arbatą sako pieno dėt negalima, nes sunaikina naudingas medžiagas ar kažkas tokio. Kava gali iššaukt nerimą, o nerimaujant ramiai nepaskaitysi.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#430660 Na gal ginkmedis ir padeda, šiaip gėriau jį, gal tikrai buvo geriau susikaupti, bet darau pertrauką dabar nuo jo gėrimo. Nors gal jį ištisai galima gerti, net nežinau. :bloga Gėriau "Ginkmedžio ekstraktas 3000 mg & Korėjos ženšenis 1000 mg". :?
O kavą ir žalią arbatą tai ir aš geriu, nes kitaip neišsibudinčiau. :bloga Nors pradedu galvoti, kad reiktų man kažkaip kitaip išsibudinti, nes jaučiu, kad kava nelabai patinka mano organizmui, nes lyg skrandį spaust kartais pradeda, lyg širdį...