Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#423133
Astronautė-Myška rašė:Nu galima ir vienai. Reik tik kažkaip išsikrapštyti iš namų... :bloga Pastaruoju metu sunku net šunį išvesti...

Turiu tokia knyga "5 sekundziu taisykle"...Tiesiog, nereikia per daug galvot. Skaiciuoji 5-4-3-2-1 ir VYKDAI. Kuo ilgiau galvoji, tuo daugiau sansu, kad atideliosi, prisigalvosi nauju tingejimo priezasciu.
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#423135
Dievybe37 rašė:Turiu tokia knyga "5 sekundziu taisykle"...Tiesiog, nereikia per daug galvot. Skaiciuoji 5-4-3-2-1 ir VYKDAI. Kuo ilgiau galvoji, tuo daugiau sansu, kad atideliosi, prisigalvosi nauju tingejimo priezasciu.

Bandau ir aš taip daryti, bet dažnai man neveikia. Kadangi skaitau knygą Atominiai įpročiai gal ten pavyks ką gero atrast.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#423152
Dievybe37 rašė:
Astronautė-Myška rašė:Nu galima ir vienai. Reik tik kažkaip išsikrapštyti iš namų... :bloga Pastaruoju metu sunku net šunį išvesti...

Turiu tokia knyga "5 sekundziu taisykle"...Tiesiog, nereikia per daug galvot. Skaiciuoji 5-4-3-2-1 ir VYKDAI. Kuo ilgiau galvoji, tuo daugiau sansu, kad atideliosi, prisigalvosi nauju tingejimo priezasciu.

Kad čia man kažkoks barjeras su tuo išėjimu. :bloga Jau greičiau mankštą padarysiu, nei kur išeisiu. :?
Pabandžiau inete rast tą knygą, tai neradau. :/
Emocija rašė:Bandau ir aš taip daryti, bet dažnai man neveikia. Kadangi skaitau knygą Atominiai įpročiai gal ten pavyks ką gero atrast.

Girdėjau apie šią knygą, bet neskaičiau dar.
Šiaip kažkada skaičiau berods B.Tracy "Tikslai" tai irgi tiko kuriam laikui. Bet tik kuriam laikui... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#423357 Na... bandymas 101 :D
Dabar bandau greit vaikščioti parke su šunimi.
Pasekmės - truputį skauda kelius, ypač kairį.
Ir kai greit einu skauda kojas, jos kaip medinės. :bloga
Bet šiaip per tą greitą pasivaikščiojimą aš man rodos labiau išsimankštinu nei per savo tas mankšta... :D
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#423530
Astronautė-Myška rašė:Na... bandymas 101 :D
Dabar bandau greit vaikščioti parke su šunimi.
Pasekmės - truputį skauda kelius, ypač kairį.
Ir kai greit einu skauda kojas, jos kaip medinės. :bloga
Bet šiaip per tą greitą pasivaikščiojimą aš man rodos labiau išsimankštinu nei per savo tas mankšta... :D

Bet koks fizinis kruvis lauke yra geriau uz visas mankstas namie.. B)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#423544 Nu šiaip tu teisus...
Blemba, per tuos karščius nevaikščiojau į parką, tai sugebėjau dar svorio priaugt. :bloga
Šiandien išvariau jau į parką, nes šalčiau ryte buvo, tai visai kita savijauta iškart. Ir šuo patenkintas bais. Jis kažkoks išprotėjęs dėl parko... :achtung Reiks kada jį į mišką nuvežt, tik bijau kad nepagausiu jo po to. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#423570 Šiandien apie 9000 žingsnių nuėjau.
Šiaip užsibrėžiau bent 7000 žingsnių kasdien nueiti. Kaip sakoma pradėt nuo mažo. :DD

Ryt į kaimą greičiausiai važiuosiu, tai turėčiau irgi normą įveikt.
Nuo rugsėjo 5d planuoju po 10 000 žingsnių nueit. Nors jei bus lietūs, tai nežinau kaip seksis.

Na ir tą dviratį reiktų išsitraukti galų gale. Jau nebebus gal 32 laipsnių karščio. :death
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#423631 Nu ką, šuo nekaip jaučiasi trečia diena, tai nenoriu jo užkraut treniruotėm parke. :bloga
Pati be šuns išeiti nedrįstu. :bloga
Vakar vos nuėjau pas psichologę. Reikia daug pastangų išeiti iš namų. :bloga Na vakar ypač sunku buvo, nes daug žmonių buvo... Rugsėjo 1d. vis gi... Dar dvi mokyklos prie manęs. :achtung

Kažkaip reik su savimi susitarti, kad tie žmonės nėra jau tokie baisūs. :?
Pasileisti muziką ir tiesiog išeiti... Bent trumpam.
Be to gi turiu tą žaidimą... 'Ingress prime' - kur tikslas vaikščioti lauke ir grobti portalus. :kazokas

Nu ką, Myška... go go go...