Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#323557 Sveiki, gal yra norinčių palošt stalo tenisą? Teko nuomotis stalus prieš porą metų VDA naujuose rūmuose, tai kaina buvo vaikiška, gal dešimt litų stalas valandai, taigi pitakas nuo kiekvieno. Bet jei VDA, tai galima bus nuomotis tik nuo kokio spalio mėnesio...
Vartotojo avataras
Parašė Pipe
#323567 Norinčių bus. :)
Vartotojo avataras
Parašė Arigatou
#323618 Aga, norinčių yra :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#324256 Turiu vieną atliekamą raketę, na bišk pagraužta, :achtung bet žaist galima, o šiaip VDA savo rakečių neduoda, reik savo turėt. Bet jos nėra brangios. :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#325427 Tiesa, nežinau ar turiu kamuoliukų, bet jie ne turtus kainuoja galima bus įsigyti. Nežinau kaip dabar..., bet ten buvo tik du stalai. Tai maximum šešiese jaučiau, keičiantis. Nors šiaip kuo daugiau žm tuo fainiau, nes prie to pačio žaidėjo pripranti, o kai keitiesi, tai daugiau naudos tuomet, sunkiau žaisti. :DD
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#326303 Gal čia bandom?
http://www.tennisis.lt/kainos
Truputį brangiau, bet profesionalūs stalai plius susisiekimas geresnis, nes VDA susisiekimas truputį durnas. Ką manot?
Aš jau čia monologais varau... :achtung
Ai nepaminėjau, kad akadėj pliusas, kad stalai tik du ir nesitrina kiti žaidėjai ir kvailiot galima, tam "tennisis" tai kaip suprantu rimta publika renkasi.
Vartotojo avataras
Parašė Sklandantis
#326329 Jeigu būtų čia:
http://www.mazojirakete.lt/

tuomet ir aš gal prisijungčiau, nes Naugarduko g man tolokokai..
Vartotojo avataras
Parašė Pipe
#326416 Man Naugardukas arčiau, bet tinka abu variantai.
Vartotojo avataras
Parašė Sklandantis
#326565 Oi ne, nelankęs. Aš labiau link futbolo arba krepšinio, bet stalo tenisas irgi smagu!
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#329018 Tai kur varom? Gavau kontaktus dailės akadės sporto skyriaus galėčiau jau ir ten tartis. Akadę siūlau tik dėl to, kad ten nebūtų žioplių spoksančių kaip žaidžiam, man tai svarbu, nes prisibijau žmonių. :birst:
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#329651 Na tai kur tie norintys dingot? :D
Aš nenoriu visko nuspręst pati, nes po to prasidės... tai reikėjo ten, tai tokiu o ne tokiu metu ir t.t...