Moderatorius: Astro-Meška

Parašė dziastiz
#335087 Ar galima vartoti kreatina ir aminorugstis vartojant abilify 15mg?
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#335099
dziastiz rašė:Ar galima vartoti kreatina ir aminorugstis vartojant abilify 15mg?

drasiai
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#335104 Aš geriu olanzapiną ir sportui vartoju baltymus, amino rūgštis ir L-karnitiną. Kažko blogo nepastebėjau, manau, tau taip pat nėra ko jaudintis.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#335618 Mano 5 vaistu kokteilis maksimaliom dozem, kartu vartoju gaineri, proteina ir du pre-workoutus ir jokiu blogumu taip pat nepastebejau. Raumenys, jega auga kaip priklauso, bet kartu ir svoris, nes riebalai nekrenta. Malonas, ar isejo tau vartojant olanzapina sumazint svori?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#341609
welbendy rašė:https://www.youtube.com/watch?v=ofOJoK-eEWo :kaltas


oooOOOoooooooooOOOooo

:kaltas

Kažkada turėjau apie 20 min trunkantį dvd su vaikinuku, kuris super šokinėjo visaip kaip per šokdynę, bet čia... EINA sau... Iškart į mėgstamiausius dedu. :DD Balzamas akims ir širdžiai. :) Ačiū.
Parašėwelbendy
#341635 Kuroshitsuji, man irgi beprotiškai patiko :)

O čia pamąstymui.. Ar padaugindama sporto moteris nenusimuša moteriškumo :?

Paveikslėlis
Parašė BoutThatLife
#341639
welbendy rašė:Kuroshitsuji, man irgi beprotiškai patiko :)

O čia pamąstymui.. Ar padaugindama sporto moteris nenusimuša moteriškumo :?

Paveikslėlis


Tai cia testosterono prisileidus ar kitokiu hormonu ar anaboliku kaip winstrolis ar aspirinas su efedra ar clenas ir tt. Jei nesupranti juk kam komentuoti.. jei sportuosi su svoriais niekad tokia nebusi nes pas moteris negaminamas naturalus testosteronas. Su svoriais moterim ir reikia sportuoti jei nori igaut forma o ne nesamones daryt kokias randi internete
Parašėwelbendy
#342665 Turiu tokį "sportinį" klausimą.. Kaip turėt plokščią pilvą? Sportuoju, ir jau netgi oblique raumenys (iliustracijai: tie apatiniai šoniniai http://l.yimg.com/ea/img/-/120530/1_sid ... Akhns0QQ-- ) pradėjo atsirast po truputį (pirmąkart gyvenime), iki six packo dar toli, bet raumenys tvirtėja. O pilvas vis tiek na.. negražus. Toj nuotraukoj, kur iliustravimui pridėjau, man labai gražus pilvas. O maniškis toks atsikišęs kažkoks. Ar vis dėlto čia esmė yra mityba? (pas mane ji tikrai nėra pavyzdinė) O gal vis dėlto yra kokie pratimai būtent plokščiam pilvui? Pasidalinkit kas nors savo (iš)mintimis :)
Parašė Linksmas
#342681 Tu nori ryškintis. Iš tiesų sporte pirmiausia eina mityba, o tik po to sportas. Visos nenaudingos, junk kalorijos keliauja tiesiai į pilvą :D galima pradėti nuo cukrų atsisakymo (arbata be cukraus, ate uogienėms, palaidoti saldumynus, saldžius gėrimus, saldžius jogurtus, saldžius sausus pusryčius ir visokį panašų šūdmaistį), beverčių riebalų ir angliavandenių atsisakymo (pagrinde visi padažai, visokie čipsai, kebabai, picos ir panašaus plauko, visi baltų miltų produktai kaip duonos, pyragai, bandelės, sausainiai ir t.t.).
Geras maistas tai avižinė košė, kartais ruginė, šiaip angliavandenius žiūrėti rimtai, labai gerai yra rudi ryžiai, tik ilgai verda, mėsa visada gerai, aišku tikra mėsa, o ne dešros, šlapenkos ir pan. žuvis yra labai gerai, daržovės visada yra pirmoje vietoje, vaisius vartoti labai saikingai (daug cukraus, bet labai gerai vaisius su baltymais naudoti po sporto, nes atsidaro anabolinis langas ir organizmui tuo metu labai reikia baltymų ir greit įsisavinamų angliavandenių, kad geriau tuos baltymus įsavinti), vakare yra labai gerai varškė, mat gerai užkemša ir yra kazeino, lėtai įsisavinamo baltymo, kuris labai gerai per naktį kai miegi. O šiaip jokio badavimo, nepavalgymo ir t.t., nes tokiu atveju organizmas gyvena stresinėmis salygomis ir mieliau kaups atsargas, nei svaistys energiją, kas reiškia, kad reikia per dieną valgyti dažnai, kad ir po truputį, bet gero ir naudingo maisto. Šventi dalykai yra pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, vakarienė ir pavakariai. Didžiają maisto dalį geriausia suvartoti pirmoje dienos pusėje. Gero sporto ir sveikos mitybos :) sekmės B)
Parašėwelbendy
#342685 Linksmas, ačiū labai!
Bet vis tiek man tokių neaiškumų yra (nors gal čia labiau iš mitybos pusės būtų, bet juk sportas ir mityba nelabai atsiejami, tad gal nesupyks moderatoriai :) ). Nuo ko pradėti? Ir kuo pakeisti tuos visokius saldžius pusryčių dribsnius (pas mane jie dažniausiai būna ne pusryčių, o vakarienės - su jogurtu ar pasukom)? Nes na nevalgysi kasdien varškės vakarienei. Ir kokie galėtų būti užkandžių variantai?
Ir šiaip toks klausimas iškilęs.. Jei po sporto nieko nebevalgau? Nes mano sportas prasideda aštuntą vakare, kitaip nelabai išeina, o ir šiaip man toks laikas patogiausias, bet po treniruotės jau nebesinori kažkuo prieš miegą skrandį užkimšt. Ar jau taip gaunasi organizmo kankinimas?
Ir dar: ar užtenka vien strength pratimų figūrai koreguot (ir kažkiek svoriui numest), ar vis dėlto neišvengiamai reikia ir cardio?

Užverčiau aš tave čia klausimais, bet išsidavei, kad nusimanai, tai ir užpuoliau :D
Ačiū iš anksto! :)
Parašėwelbendy
#342696 Žiūriu, kad ne taip klausimą suformulavau (turiu omeny tą "nuo ko pradėti"), tiksliau būtų gal paklausti kokie galimi pakaitalai tavo paminėtų produktų ir kaip atsisakyti pvz. saldumynų be streso? Juk šokoladų pakaitalas - džiovinti vaisiai - irgi turi daug cukraus, kartais ir žymiai daugiau. Esu bandžius nevalgyt saldumynų jokių, bet po dviejų savaičių nusvirdavo rankos ir imdavau šluot viską iš eilės, ką tik pamatydavau saldaus. Norisi visam laikui atsisakyt ar bent jau stipriai sumažint (nes darbe visgi kartais būna tai neišvengiama - kokie tortai ir pan.) tuos saldumynus, bet na ne taip skausmingai, kad paskui tokios "kompensuojamosios atakos" užeitų. :)
Parašė Linksmas
#342701 Bet vis tiek man tokių neaiškumų yra (nors gal čia labiau iš mitybos pusės būtų, bet juk sportas ir mityba nelabai atsiejami, tad gal nesupyks moderatoriai ). Nuo ko pradėti? Ir kuo pakeisti tuos visokius saldžius pusryčių dribsnius (pas mane jie dažniausiai būna ne pusryčių, o vakarienės - su jogurtu ar pasukom)? Nes na nevalgysi kasdien varškės vakarienei. Ir kokie galėtų būti užkandžių variantai?
Ir šiaip toks klausimas iškilęs.. Jei po sporto nieko nebevalgau? Nes mano sportas prasideda aštuntą vakare, kitaip nelabai išeina, o ir šiaip man toks laikas patogiausias, bet po treniruotės jau nebesinori kažkuo prieš miegą skrandį užkimšt. Ar jau taip gaunasi organizmo kankinimas?
Ir dar: ar užtenka vien strength pratimų figūrai koreguot (ir kažkiek svoriui numest), ar vis dėlto neišvengiamai reikia ir cardio?

Jogurtas ir pasukos gerai, jei tik tie nespalvoti ir nesaldinti. Naturalus jogurtas labai gerai, galima pasidaryti namie, paskui tik pieno užpilinėti ir turi jogurto pigiai visada. Minėjau, kad su vaisiais atsargiai :D greitai įsisavinami angliavandeniai labai stipriai stresuoja organizmą. Šiaip toks maistas iš vis nerekomenduojamas žmonėms besiskundžiantiems depresija ir nuotaikų svyravimais, nes pavalgius cukrų stipriai sukyla gliukozės kiekis, atsiranda energija, o po to tas kiekis žaibiškai krenta ir apima nuovargis, suprastėja nuotaika ir t.t. bet sportuojant cukrus yra gerai. Vietoje saldumynu galima valgyti bananus. Bananas prieš sportą, bananas ar du po sporto, jie kaloringi. Iš esmės kartais jei labai norisi bananą galima pakeisti ir saldumynais, tik tiek, kad pvz šokoladuose visuose dar ir žalingų riebalų būna. Šiaip curkų paprastai vartoti negerai, bet tarkim prieš sportą (suteikia energijos sportuojant) ar po sporto (padeda greičiau atsistatyti) kartu su baltymais (kaip pvz iš išrūgų tas pats jogurtas, pasukos) vartoti yra tikslinga. Pati didžiausia nesąmonė yra, kad prieš miegą valgyti negalima. Organizmui reikia energijos kiaurą parą. Nevalgyti prieš miegą reiškia versti organizmą badauti naktį, o ten kur badas, ten ir energijos kaupimas "juodai dienai" vyksta, dėl ko riebalai nyksta sunkiau. Varškė yra neužmušama ir pati geriausia vakarienė, ypač jei dar sportas vakare. Kad ir nesinori valgyti - reikia. Aš tai varškę iš vis valgau vieną, be jokių grietinių ar cukrų :D

Šiaip cukrus ne veltui yra vadinamas baltąja mirtimi. Man tai iš vis nepatinka tie saldumynai, net neskanu sakyčiau. Būdavo laikai kai arbatą su dviem šaukšteliais cukraus gerdavau, o jau keli metai kaip geriu tik be cukraus, kavos negeriu beveik, gal kartą per mėnesį, nes į kavą automatiškai reikia cukraus dėti. Visokie tortai pyragai per šventes OK, bet valgau kiek įmanoma mažiau ir niekad neverta dėtis pakartojimo. Kam to reikia. Cukrus yra blogai, cukrus sukelia ir skatina uždegimus, silpnina imunitetą ir daro daug visokių negerų dalykų. Jo vartoti reikia labai mažai ir tik tiek kiek reikia (derinti prie sportavimo energijos lygiui padidinti ir atsigavimui).

Kardio pratimai yra pats geriausias dalykas. Jų butinai reikia. Labai sveika širdžiai, kraujotakai, atsiranda gera savijauta, ištvermė ir t.t. Pradžioj sunku, o paskui bėgi sau vos ne visą valandą non stop ir gerai yra. Bet skaitosi bėgimas efektyvus būna kai bėgama mažiausiai pusvalandį manrods kiek esu skaitęs. Galima pvz vieną dieną bėgioti, kitą dieną rimčiau sportuoti, galima ir bėgioti, o po valandos pusantros toliau sportuoti. Reikai jaust kaip kūnas jaučiasi ir taikyt, eksperimentuot kaip geriausiai gaunasi. Labai gerai namuose yra turėti ta stacionarų dviratį, realiai labai daug laiko susitaupo. Žodžiu visokių tų receptų yra :D reikia tik daugiau apie kūno veikimą sužinot, domėtis, skaityti, paskui eksperimentuoti ir atrasti ta asmeninį receptą, kuris suteikia geriausią savijautą ir duoda priimtiniausius rezultatus.

Kai pagauni ta kaip aš vadinu flową, kai labai gerai jautiesi ir atrodo, kad kaip ant sparnų visą laiką esi, tai realiai valgai tam, kad gyventum, nebesvarbu skanu, neskanu, valgai tai ko reikia.

Pusryčiai svarbiausias dienos maistas. Man tai labiausiai patinka kokios košės (pvz avižinės) pavalgyt ir prieš tai ar po to dar kaip kelis virtus kiaušinius susigrūst, viską užgeriant kokiu jogurtu ar pasukom ir žaliąja arbata :D žodžiu daug ir labai sočiai.

Pietūs, mėsa, žuvis, vištiena, daržovės, salotos, kopūstai, ryžiai ar bulvės, valgyt tiek kiek telpa.

Vakarienei galima kokios žuvies ar vištienos su daržovėm. Nebereikėtų angliavandenių daug naudoti, jei bulvių ryžių, tai labai labai minimaliai.

Prieš sportą greitų angliavandenių (vaisiai, geriausiai šioje vietoje bananai, galima saldumynų saikingai), dar koks jogurtas/pasukos t.y. baltymai ir gerai sueina stimuliantai kaip kava ar žalioji arbata, nuo šitų būna daugiau energijos.

Po sporto labai gerai vienas ar du bananai (ar koks saldumynas) irgi su baltymais - pasukom/jogrutu.

Ir prieš miegą standartiškai varškės (neįsivaizduoju kuo kitu būtų galima pakeisti šitą variantą, nėra jokio panašaus maisto, kuris savo savybėm šioje vietoje prilygtų varškei), kad paryčiais organizmas nebūtų toks išbadėjęs.

Ir, žinoma, miegoti reikia minimum 8h :)

Valgyti reikėtų kas dvi valandas. galima kas tris, šiaip reikėtų kuo dažniau. Į tarpus galima dėti užkandžius, tokius kaip pvz salotos, riešutai, seklos. Būna dar tie visokie trapučiai, neblogi jie yra, daug neprivalgysi jų, užkemša.

Žodžiu reikia valgyti daug, tada raumenai auga, figūra formuojasi, lašekai nyksta, organizmas nestresuja, o džiaugiasi, savijauta būna superinė, seksas puikus ir viskas būna :super
Pradžioj gal sunku prie tokių maisto kiekių priprasti kol kūnas išsiderinęs būna, bet kai įpranti - kitaip nebegali. Kai organizmas nustoja badauti ir mato, kad kokybiškos energijos jis gauna daug + dar sportas, jis energija ima naudoti statyboms ir jos nebekaupia riebalų pavidalu.