Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#390302 Kas antrą dieną ant takelio bent po 3 kilus nubėgu, geras dalykas. Stengiuosi dabar 5 kilus pasiekt, kolkas maksimumas 4,25 :achtung Bet tik nuo 11-30 pradėjau. Vat bėgiojimas lauke manęs neužkabliavo. Aišku, kitiems nuobodu ant takelio. Bet kiekvieno pasirinkimas :)
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#391911 Pasidalinsiu pasiekimais: tokiu greičiau kokiu bėgau galiu 6 kilus per 40 min (9km/h - šūdas :D ). Bet dabar spartinu tempą, tai 3-4 km kolkas, bandysiu vėl 6 :)
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#393096 5 km 10 km/h dabar kolkas minimumas. Buvau ir 7 išbėgęs spartinant nuo 3km po 0,5 km/h kas kilą (nuo 9,5 km/h iki gal 11 ar 11,5). Dabar goal pusvalandį išbėgt 11 km/h.
Parašė Graikas
#403945 Megstu begioti. Kol kojos buvo stipresnes,per savaite nubegdavau dvi dienas po 15km. Dvi savaites nebegioju,nes trauma turiu.
Parašė Graikas
#403958
KunigaikštisMyškinas rašė:Galvoju gal vėl pradėt bėgioti, bet svoris šiuo metu toks, kad bijau kad lūš keliai. :bloga :achtung

Pradek palegva.Arba greitu ejimu.Veliau pereisi i begima.Ar is Kauno esi?Jei nera su kuo begioti,galiu prisijungti.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#403965 Aš iš Vilniaus. Būna keliasdešimt metrų pabegėju su šuniu, bet tik tiek, o šiaip mes porą mėnesių per dieną suvaikštom su šuniu po 7km maždaug, tai irgi neblogai. :))) Truputį sutvirtėjo kojos. :roll:
Vartotojo avataras
Parašė emar
#403978 Myškinai, bėgime dalyvauja ne tik kojos. Geriau nežaisk, ypač su viršsvoriu.
Parašė Graikas
#403979 Mani ugis 178 buvo svoris 109 kg. Begiojau po 3-6 kg. Darant apsilimus,psichologini nusiteikima ir,be abejo,koregavau mityba. Pradzioje buvo sunku.Bet kaip ir kiekvienas dalykas lengvai neateina. Dabar svoris mano svyruoja tarp 77-80 kg
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#403997 Bijau svertis. :achtung Bet kažkur apie 100kg sveriu, o ūgis tik 166cm. Protas sako, kad bėgiot su tokiu viršsvoriu pavojinga, bet nežinau ar kitaip numesčiau tuos kg. Tirsiuosi širdį "Holterio monitoravimu" rugp. pabaigoj, pasiklausiu kaip kas. Gal man net negalima bėgiot, reik bent truputį išsitirt su gyd pakalbėt dėl to svorio, nes jau ligos dėl viršsvorio kabinasi ir šiaip sunku kažkaip. :bloga
Parašė Graikas
#404001 Gydytojo konsultacija tikrai nepakenks.Begiojimui yra alternatyvu,pvz. plaukimas etc.Viskas proto ribose turi buti daroma. Mitybos neiseina koreguoti?skaiciuoti baltymus,anglevandenius,geruosius riebalus bei isgerti reikiama kieki vandens?Ar del vaistu taip yra?tokiu atveju,galbut,vaistus keisti i tinkamesnius?
Vartotojo avataras
Parašė emar
#404006 Svorio metimas yra darbas su lūkesčiais. Kartais geriau jo nesiimti, jei yra pakankamai kitų stresorių. Ypač, jei nepatenkinus tų lūkesčių prasideda atmetamosios reakcijos, kurių niekam nereikia. Viskam savas laikas, ateis laikas (arba neateis) ir bėgimui. Sergant mūsų ligomis, reikia būti labai atsargiam su visais pasiryžimais, jei lėkštė ir taip pilna.
Vartotojo avataras
Parašė kenny
#404007
KunigaikštisMyškinas rašė:Bijau svertis. :achtung Bet kažkur apie 100kg sveriu, o ūgis tik 166cm. Protas sako, kad bėgiot su tokiu viršsvoriu pavojinga, bet nežinau ar kitaip numesčiau tuos kg. Tirsiuosi širdį "Holterio monitoravimu" rugp. pabaigoj, pasiklausiu kaip kas. Gal man net negalima bėgiot, reik bent truputį išsitirt su gyd pakalbėt dėl to svorio, nes jau ligos dėl viršsvorio kabinasi ir šiaip sunku kažkaip. :bloga


Su tokiu antsvoriu bėgioti joks protingas daktaras neleis, pareis stuburas ir keliai. Iš patirties - pačiam ir su mažesniu svoriu parėjo kojos. Geriau dviračiu važinėti, mažiau širdį apkrauna ir keliams apkrovos tokios nėra.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#404025 Na taip... Dviratis ko gero saugesnis variantas. Pavažiuoju juo tik jei kur reikia (pas psichologę pvz), bet galima būtų daugiau. :? Šiaip norėčiau į krepšį pamėtyt, bet kai atsiranda žiūrovų, tai kažkaip... :bloga Aš nesuprantu ar aš taip klaikiai atrodau su tuo kašio kamuoliu ar koks velnias. :D Ar gal galvoja kad keista, kad pataikau. :achtung Norėčiau blemba turėt tokių draugų, draugių su kuriais pvz. nuomotumėmės salę kašiui žaist žiemą arba (realesnis variantas) su kuo eiti pažaisti stalo tenisą. :(
Vartotojo avataras
Parašė western
#405504 Nemazai metu begimas man buvo nr1. Dabar jau geras pusmetis, kaip turiu dvirati treniruokli. Praktiskai kasdien vakarais ji minu, naudos daug - gerai nuima itampa, gerina miega, nekenkia sanariams, gali minti ilgai, jei pasirenki lengvesni rezima ir siaip savijauta zymiai geresne, kitaip tariant puiki naturali endorfinu injekcija, kuria reikia uzsidirbti. Beje, dar ir jutubinti galima vienu metu minant dvirati namuose, skirtingai, nei begiot lauke, tamsoje-lietuje:) Tai daug jaukiau. Del svorio kritimo nezinau, neturiu tiek daug papildomu kg, taciau ilgainiui kunas tampa stangresnis, tai faktas. Tai bene pats geriausias antidepresantas, koki teko sutikti:) Visiems rekomenduoju.