Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#346527 Pavyksta savo kojų ilgį jau išnaudot , šiandien kroso tempu įbėgau 20 km/h greitį , kas prieš tai sprintu atrodė .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#346569 Aš kaip nenoriu bėgt , tai prisiverčiu :D Tik tie noriu nenoriu bėgimai silpni būna , vos bėgt pradėjęs sustot noriu .
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#346587 Geriau dviraciu vazinet begiot ratus gan sunku po savaites begiojimo garas jau bus nuleistas :D
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#346602 Man tai patinka bėgioti. Bėgioti nuo savęs :D
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#346635 Aš ir pabėgioju nuo savęs kartais :D
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#346739 Šiandien offroada bėgau :D 6 km. Oras vos ne uraganas , bet tame ir įdomumas .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#347429 Šiandien tvarkingiausia bėgimą prabėgau tolygiu tempu greitėjant ir paskutinis 9as kilometras buvo greičiausias . Nes kaip maždaug trečias greičiausias išeina tada jau , jegų trūkumas atsiranda .
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#347441 O tau įsijungia "antras kvėpavimas" po laiko? nes man būdavo iš pradžių norm., po to sunku ir tada tarsi iš naujo kvėpuot pradedi ir tada jau bėgdavau ramiai savo 10km.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#347443 Dabar jau ne :)
Šiandien 10 km bėgsiu . :)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#347449 Ką tik 10 km , prabėgau . Oras nesmagus palyginus su vakar . Vakar nei striukės nereikėjo , šiandien apie 3 km prieš vėją gavosi , tai stabdo , bet tempą tolygų išlaikiau per visą distanciją .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#347464 Nu dar po kokių metų bėgimo Foresto Gumpo iššūkį bandysiu .
Dabar per du mėnesius maždaug išeina pakelt distanciją iki 15 km :relax:
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#347789 Pragulėjau 10 dienų dėl peršalimo . Tai iki naujų metų planas kuklesnis 100 km nubėgt .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#348448 Visai neblogai sekasi :)
Paveikslėlis