Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#381390 Sveiki, ieškau bėgimo batų. Būtų gerai kuo pigiau, nebūtinas garsus brendas.
Kur jūs perkate sportinę avalynę?
Kažkada aklai pirkau iš ineto visai nežinomos firmos batus su didele nuolaida ir netyčia pataikiau. :D
Bet tam psl (vela.lt) tų batų nebėr, o aklai rizikuoti vėl bijau, nes bišk su babkėm striuka. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381391 Aš tai tik nuo problemų bėgu :D O jei rimtai ir man būtų įdomu, nes jau visus šiuos metus žadu pradėti bėgioti. Pliusas, jei 47 dydžio būtų :)
Parašė Tomas2222
#381394
KunigaikštisMyškinas rašė:Sveiki, ieškau bėgimo batų. Būtų gerai kuo pigiau, nebūtinas garsus brendas.
Kur jūs perkate sportinę avalynę?
Kažkada aklai pirkau iš ineto visai nežinomos firmos batus su didele nuolaida ir netyčia pataikiau. :D
Bet tam psl (vela.lt) tų batų nebėr, o aklai rizikuoti vėl bijau, nes bišk su babkėm striuka. :bloga


20€ ir gerus kedukus nusipierki paprastoj batu parduotuvej. Turiu nike firmos, ... istikro kartais daug ka reiskia tai. Geriausi storu, padu, is sonu minksti. Ziurint kuo begsi, taku, zvyru, smelu, ar atsfvialtu!
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#381403 Asfaltu. O paprasta parduotuvė tai kokia? Nes kokiam batų kalne ir pan. tai šūdas ten, ne batai. Visuose prekybos centruose parduotuvės užsiturbinusios kainas. Aš nežinau Vilniuje tokių pardžių. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381404 Myškinai, tau išrinkau :D

https://www.winnersport.lt/pr/Moteriska ... UN-3/13419 arba https://www.winnersport.lt/pr/Moteriska ... un-2/10859

Man pasirinkus 47 tai tik tapkes meta :D :D
Vartotojo avataras
Parašė Elise
#381424 Katine, sakau, Ecco gamina didesnio dydzio batus. Buna iki 48 kartais. Taip, jie brangesni, bet geros kokybes.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381429 Reiks pasidomet :) nusipirkau kazkokius teniso batelius, bus laisvalaikiui, 30 euru nekainavo :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#381438 Ir toj pardėj kur minėjau yra tavo dydžio (sportinių batų bent), kas gerai, kad toj pardėj filtras yra, galima nusistatyt kokį nori dydį.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381504 Deja, nenusipirkau, pasirodo nėra to dydžio :D Krč. Beje, Myškinai, ačiū už parduotuvę, žiūriu mano dydžio tikrai yra :)