Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Parašė IMissYou
#305806
erica_jong rašė:Man buvo laaaaabai įdomu Alekseičiko skyriuje viską stebėti :D
Man jis geras ir švelnus buvo, tik liepė auskarus išsiimti, jei noriu pasveikti :D tai eidavau į tą stacionarą be auskarų, kam ginčytis su žmogumi, kuriam auskarai tai ligos požymis :) Turbūt matė, kokia pažeidžiama buvau, tai manęs nei gąsdino, nei nieko, tuo tarpu kitus, ypač vyrus, ir aptrankydavo ir ausis sukdavo... gali šokiruoti daug ką tokie metodai. Bet kai kuriems ir padeda :) kai prisimenu kokius vaizdelius iš to skyriaus, tai atrodo, kad kokiam filme apie bepročius mačiau, o ne realiai :)
šiaip labiau norėčiau pas Remeikį privačiai gydytis, bet neturiu tam pinigų :(


Na psichikos sutrikimu ligonine yra psichiatrine kitaip tariant durnynas. Tai ka Tu matei buvo realybe irr nereikia stebetis, kad durnyne, o ypac Vasaros matei keistu dalyku.
Parašė erica_jong
#305814 Taip, bet tokių dalykų tradiciškai labiau tikėtumeis iš pacientų, o ne daktarų :)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#305822 Mano gyd . neigiamos nuomones apie Alekseicika ...
Parašė latte
#312873 Daug gydytojų yra neigiamos nuomonės apie A. Alekseičiką, ypatingai tie kurie užsiima privačia praktika :) Bet jei žmogus tikrai nori pasveikti/išmokti kovoti su savo liga, kai belieka arba - arba, A. Alekseičikas yra tinkamas variantas, kuris gali tave nukreipti reikiama linkme. Tiesiog dauguma nesuvokia arba nenori suvokti, jog neegzistuoja tokia piliulė, tabletė kuri tave išgydytų visam laikui ir neatimtu iš tavęs tikrojo AŠ, jog nėra lengvo kelio. Turi norėti pasveikti ir būti pasiryžęs dėl to sunkiai dirbti, išlysti iš savo komforto zonos. Ir joks gydytojas už jokius pinigus, už tave to nepadarys.
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#312874 Sutinku, o Alekseičikas čia tas pats kuris garsėja savo neįprastais gydymo metodais?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#314919 Radau inete dvi jo knygas:
žmogaus silpnybių psichologija
Gyvename kartą, bet kiekvieną dieną...

Gal kas turi daugiau pasidalinti? :birst:

Ir gal kas ruošiasi gultis į psichoterapinį?
Man pirmas k. būtų psichoterapiniam, baisu prisiklausius visokių pasakojimų. :bloga
Parašė latte
#314980 Sveiki :))) Tikrai nėra ko bijoti Gerbiamo A. Alekseičiko, šiame pasaulyje iš vis nėra ko bijoti, tereikia suprasti... Mažiau klausykites tų "pletkų" visokių, nuvažiuokite - susipažinkite ir susidarysite nuomonę patys ;) Jo skyrius, tai viena didelė šeima, taigi kaip ir visur nebūna namų be dūmų, bet toks yra gyvenimas, jis nėra vien juodas ar baltas, reikia išmokti priimti viską kas tau siunčiama ir ten to tikrai Jums padės išmokti, jei tik norėsite. O ir patys pagalvokite ko ten bijoti? Nieks per galvą neduos su pagaliu... Kad kaž kas pasakys, kad Jūs negražus ar kvailas? Tegul sako kas ką nori, Jūs pats žinot koks esat ir ko esat vertas, taip gal ir netobulas, bet parodykit man nors vieną tobulą žmogų? Žodžiu, daug neišsiplėtosiu yra Youtube paskyra su daug video, kuriuose kalba A.Alekseičikas ir lietuvių ir rusų kalbomis, tai galite pasižiūrėti, jei dar nematėte. Link'as: https://www.youtube.com/channel/UCaYZeB ... ture=watch
Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#318558 Gal kam nesenai teko gydytis pas gyd. A. Alekseičiką jo skyriuje (stacionare)? Kokie įspūdžiai? Aš niekaip neapsisprendžiu :( Nes tų pačių psichologų nuomonės labai skiriasi: vieni giria labai, kiti sako, kad man tai per drastiška būtų :(
Parašė Silent Silence
#320712 Sveiki, turiu kelis klausimus:

Ar labai sunku patekti pas šį gydytoją?
Dirba jis "valdiškai" ar užsiima ir privačia užsiima?
Parašė Silent Silence
#322033 Gal kas galite parašyti gyd. Alekseičiko kontaktus (ne Vasaros ligoninės) į pm? Labai reikia.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#322079 Man tik dienos stac. pasiule ten o man vilnius toli ...
Parašė saulyte333
#324939
latte rašė:Sveiki :))) Tikrai nėra ko bijoti Gerbiamo A. Alekseičiko, šiame pasaulyje iš vis nėra ko bijoti, tereikia suprasti... Mažiau klausykites tų "pletkų" visokių, nuvažiuokite - susipažinkite ir susidarysite nuomonę patys ;) Jo skyrius, tai viena didelė šeima, taigi kaip ir visur nebūna namų be dūmų, bet toks yra gyvenimas, jis nėra vien juodas ar baltas, reikia išmokti priimti viską kas tau siunčiama ir ten to tikrai Jums padės išmokti, jei tik norėsite. O ir patys pagalvokite ko ten bijoti? Nieks per galvą neduos su pagaliu... Kad kaž kas pasakys, kad Jūs negražus ar kvailas? Tegul sako kas ką nori, Jūs pats žinot koks esat ir ko esat vertas, taip gal ir netobulas, bet parodykit man nors vieną tobulą žmogų? Žodžiu, daug neišsiplėtosiu yra Youtube paskyra su daug video, kuriuose kalba A.Alekseičikas ir lietuvių ir rusų kalbomis, tai galite pasižiūrėti, jei dar nematėte. Link'as: https://www.youtube.com/channel/UCaYZeB ... ture=watch
Parašė saulyte333
#324951
saulyte333 rašė:
latte rašė:Sveiki :))) Tikrai nėra ko bijoti Gerbiamo A. Alekseičiko, šiame pasaulyje iš vis nėra ko bijoti, tereikia suprasti... Mažiau klausykites tų "pletkų" visokių, nuvažiuokite - susipažinkite ir susidarysite nuomonę patys ;) Jo skyrius, tai viena didelė šeima, taigi kaip ir visur nebūna namų be dūmų, bet toks yra gyvenimas, jis nėra vien juodas ar baltas, reikia išmokti priimti viską kas tau siunčiama ir ten to tikrai Jums padės išmokti, jei tik norėsite. O ir patys pagalvokite ko ten bijoti? Nieks per galvą neduos su pagaliu... Kad kaž kas pasakys, kad Jūs negražus ar kvailas? Tegul sako kas ką nori, Jūs pats žinot koks esat ir ko esat vertas, taip gal ir netobulas, bet parodykit man nors vieną tobulą žmogų? Žodžiu, daug neišsiplėtosiu yra Youtube paskyra su daug video, kuriuose kalba A.Alekseičikas ir lietuvių ir rusų kalbomis, tai galite pasižiūrėti, jei dar nematėte. Link'as: https://www.youtube.com/channel/UCaYZeB ... ture=watch


Parasysiu is savo patirties... Jautriu nervu geriau ten nesilankyti,nes gali sokiruoti. Gydymas = agresija,zeminimu,provokacijomis,dauzymas per galva,pinigu rinkimas ir t.t. nemanau, kad visiems priimtinas gydymo budas. Man tai nebuvo priimtina,sukele dideli stresa,mane istiko sokas! Niekaip nesupratau ir dabar dar nesuprantu sio gydymo budo. Jautrus zmones ir taip patiria daug streso kasdienybeje - darbe,aplinkoj... Nesuprantu kam kelti jiems dar didesni stresa? Patarimo kaip kovoti su stresu taip ir neisgirdau. Atsiprasau,bet gydytojai man buvo panasesni i ligonius. Nors kaip kam patiko ir pasakojo,kad padejo,ir lankesi ne pirma karta. Gal jiems truko adrenalino,sukeltas sresas ir sokas gal kitiems padeda gerai jaustis,kam ko reikia... Siulau patiems isbandyti :oops: