Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Vartotojo avataras
Parašė signs
#406092 Sveiki,

Aš atkuriu temą, praeita tema buvo 'kognityvinė elgesio terapija', tai tikslus pavadinimas yra kognityvinė-elgesio terapija. Kaip sakant, nauja tema - nauja pradžia :super

Keista, kad Lietuvoje ji nėra dar tokia populiari kaip svetur. Yra daug psichoterapijos atmainų - psichoanalizė, psichodinaminė, geštalto, dialektinė elgesio, schemų, mindfulness kognityvinė- elgesio ir kitos terapijos.

Pradėjau lankyti Asmens sveikatos klinikos dienos centrą panevėžyje, ir kas man patiko, kad psichologai ir keletas gydytojų taiko KET savo praktikoje. Man tai naujiena.

Prisimenu kai lankiau 6 KET kursus, tai man padėjo sumažinti nerimą ir dingo panikos atakos. Nerimas tęsiasi, panikos atakos kaip dingo - taip ir dingo. Tik jaučiu, kad nepakankamai darbo įdėjau ir galėjau tikrai daugiau pasiekti, na ką, antras bandymas bus sėkmingesnis :)

Kokios jūsų patirtys ir įžvalgos?
Vartotojo avataras
Parašė kenny
#406105 Man atrodo Lietuvoje dar neprigijo KET. Pilna geštaltų ar šiaip kur paima pinigus ir paklauso, ką kalbi, bet tokių specializuotų kaip KET nėra lengva rasti.