Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Vartotojo avataras
Parašė emar
#410620 Taip, griežta dienotvarkė. Ir nenuolaidžiavimas. Deja. Tikslas: susirasti darbą. Kažką išsiaiškinti. Kažką išmokti, kažką padaryti.
Parašė vitamin9
#411420 Is darbo iseiti tai cia visiska nesamone,skiri dabar menesius maximaliai laisva laika psichiatram psichologam,rakta rasi ir apsitvarkys.
Parašė vitamin9
#411421 O cia kas sako iseit is darbo tai nukvake jus visai. :D Jo begt is darbo ir problemos susitvarkys stebuklingai,o kitam darbe tai palaima,gyvenimo grozis pasirodys ir visas ligas isgydis :D
Vartotojo avataras
Parašė emar
#411429 Geriausia išeiti iš darbo į kitą darbą. Jų būna įvairių, svarbu atrasti tinkamas sąlygas. Tiesioginis klientų aptarnavimas reikalauja nemažai resursų, ypač jei didelis srautas.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#411450 Na žmonės keičia darbus ir čia nieko blogo.

Būna, kad kolektyvas tikrai prastas, pykstiesi dažnai, tave žemina, kritikuoja ir t.t. O kas iš to? Ne norėsi eiti į darbą, blogai jausiesi ir panašiai. Ir čia yra natūralu keisti darbą, čia kas taip pasakė, pagarba :) svarbu tinkama aplinka. Kad ir mažesnis uždarbis, bet pozityvesne aplinka daug ką duoda
Vartotojo avataras
Parašė t3z
#424215
Vivjena rašė:Sveiki forumieciai, prieš metus man nustatė sunkią emocinę krize, skyrė coaxsili, bet deja jo poveikio nepajutau. Kadangi dabar vėl labai labai stipriai atkritau, kreipiausi privačiai, nustate vidutinio sunkumo depresijos epizodą, paskyrė pagaliau normalu gydymą, bet dabar norėčiau išsipasakoti apie savo darbą. Dirbu greito maisto restorane hesburger pamainos vadove.. Tempas greitas, darbuotojų trūksta kartais, žmonių begalę, dėl savo ligos tapau ant tiek issiblaskiusi, kad mane nuolat dėl visko tarkuoja, žeria pastabas, vakarais visada nespėju tvarkytis, tam duota valanda, atrodo tiesiog, kad aš savo darbo nekenčiu!!! Mane siutas ima nuo žmonių, po pamainos pasikukciodama bėgu namo, turi būti maloni, šypsotis, o viduje toks šūdas verda, kad norisi tuos sumuštinius mest kam į galvą..gal žiauriai parašiau, bet.. Bet bėda ta, kad esu vieniša mama, negaliu sau leisti nedirbti, nuoma, vaiką išlaikyti reikia, psichiatras išrašė mėnesiui biuletenį, o kas toliau?? Galvoju jau eit, kad ir valytoja dirbti, kad tik kuo toliau nuo žmonių, bet ir ten bijau nudegti.. Patarkit kas buvot panašioje situacijoje? Kaip pasielgti. Atlyginimas geras, darbas šalia namų, tačiau aš nebegaliu į žmones net žiūrėti, o žmonės juk irgi neverti būti nemandagiai aptarnaujami..

Vivjena, kaip dabar tau sekasi? Likai darbe ar pakeitei darbovietę?
Vartotojo avataras
Parašė Kurama
#424472
t3z rašė:
Vivjena rašė:Sveiki forumieciai, prieš metus man nustatė sunkią emocinę krize, skyrė coaxsili, bet deja jo poveikio nepajutau. Kadangi dabar vėl labai labai stipriai atkritau, kreipiausi privačiai, nustate vidutinio sunkumo depresijos epizodą, paskyrė pagaliau normalu gydymą, bet dabar norėčiau išsipasakoti apie savo darbą. Dirbu greito maisto restorane hesburger pamainos vadove.. Tempas greitas, darbuotojų trūksta kartais, žmonių begalę, dėl savo ligos tapau ant tiek issiblaskiusi, kad mane nuolat dėl visko tarkuoja, žeria pastabas, vakarais visada nespėju tvarkytis, tam duota valanda, atrodo tiesiog, kad aš savo darbo nekenčiu!!! Mane siutas ima nuo žmonių, po pamainos pasikukciodama bėgu namo, turi būti maloni, šypsotis, o viduje toks šūdas verda, kad norisi tuos sumuštinius mest kam į galvą..gal žiauriai parašiau, bet.. Bet bėda ta, kad esu vieniša mama, negaliu sau leisti nedirbti, nuoma, vaiką išlaikyti reikia, psichiatras išrašė mėnesiui biuletenį, o kas toliau?? Galvoju jau eit, kad ir valytoja dirbti, kad tik kuo toliau nuo žmonių, bet ir ten bijau nudegti.. Patarkit kas buvot panašioje situacijoje? Kaip pasielgti. Atlyginimas geras, darbas šalia namų, tačiau aš nebegaliu į žmones net žiūrėti, o žmonės juk irgi neverti būti nemandagiai aptarnaujami..

Vivjena, kaip dabar tau sekasi? Likai darbe ar pakeitei darbovietę?

t3z, kad ji paskutini karta jungesi pries metus. :D
Vartotojo avataras
Parašė sijonas
#426383
signs rašė:Na žmonės keičia darbus ir čia nieko blogo.

Būna, kad kolektyvas tikrai prastas, pykstiesi dažnai, tave žemina, kritikuoja ir t.t. O kas iš to? Ne norėsi eiti į darbą, blogai jausiesi ir panašiai. Ir čia yra natūralu keisti darbą, čia kas taip pasakė, pagarba :) svarbu tinkama aplinka. Kad ir mažesnis uždarbis, bet pozityvesne aplinka daug ką duoda


Sveiki,

o man yra taip, kad vis keičiu ir keičiu tuos darbus ir niekas nesikeičia. Ten tas nepatinka, kitur anas. Ir pradedu suprasti, kad kažkas su manimi yra negerai, o ne su darbovietėm, todėl nusprendžiau nebedirbti biure. Nežinau ar tai geras sprendimas, nes labiau panašu į tų nemėgstamų situacijų vengimą, bet daugiau nebegaliu. Namuose bent jau neturiu raudonuoti iš gėdos, nervintis, pykti ant kitų, įsižeisti ir t.t. O kaip jūs tvarkotės su tuo?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#426536 Papildomi pinigai visad faina. :achtung Bet žiūriu realiai. Ir dabar galėčiau dirbt nebent puse etato, o gal net ketvirtį, tai su tokiu kiekiu nekažką užsidirbsiu. :) Bet šiaip... reik ir veiklos ir tų poros šimtų. :?
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#426540
Astro-Meška rašė:Papildomi pinigai visad faina. :achtung Bet žiūriu realiai. Ir dabar galėčiau dirbt nebent puse etato, o gal net ketvirtį, tai su tokiu kiekiu nekažką užsidirbsiu. :) Bet šiaip... reik ir veiklos ir tų poros šimtų. :?

Visada sunkiausias perejimo momentas, t.y pirmos 2 savaites, 1 menuo. Privalai islipti is savo tingejimo, nieko neveikimo fazes ir ivykdyti minimalu reikalavima - atlikti darba...i kuri patekai. Net NORMALIEMS nera lengva naujam darbe, ka jau kalbet apie mus....bet atsilaikius pirmas savaites, menesi...palengveja...VISIEMS ZMONEMS nera lengva naujoj aplinkoj...VISIEMS. Todel nereikia saves zemint, ar menkint, nes tai galioja VISIEMS be isimties, koks darbas bebutu.

Tad pirmiausia siulau bent PABANDYTI...gal ir nepasiseks...bet bent pabandysi. Ir tuo tikrai dziaugsies, atsiras motyvacijos bandyti dar ir dar...BANALU, bet pirmieji zingsniai tikrai sunkiausi...VISIEMS, be isimties.

As po 7 metu nedarbo radau darba per facebooka is PIRMO karto :da ATEJAU, PABANDZIAU, PRIEME :dance

Dabar pakelus MMA, jau generuoju bent 700eu per menesi. Sumoj sudejus, manau galiu net sitam, gan neypatingai dideles kvalifikacijos darbe, isspaust ir iki 800eu...

12-18men begyje manau ieskosiu geresnio darbo uz 1000eu+, nes AS GALIU.

Bet reikia stengtis, bandyti, bandyti...nes daugiausia ka gali prarasti, tai NULIS, kuri turejai iki tol :warm
Tai ko pergyventi??? Visada gali pasiduot, mesti ir pan.
Didziausia palaima apima, kai iveiki savo tinguma, kiauta ir pseudo isitikinimus, kurie dazniausiai yra neadekvatus ir isgalvoti...

Tad linkiu zengti ta pirma zingsni...visiems...kuris yra tikrai NELENGVAS...VISIEMS>..be isimties. :death
Vartotojo avataras
Parašė Sklandantis
#426545
Dievybe37 rašė:Didziausia palaima apima, kai iveiki savo tinguma, kiauta ir pseudo isitikinimus, kurie dazniausiai yra neadekvatus ir isgalvoti...


Turbūt tamstelė net vidutine depresija nesirgus. Žmonės, kurie tai patiria, paprastai daugiau nebesišvaisto tokiais žodžiais kaip tingumas, įsitikinimai, neadekvatus ir pan.
Parašė Graikas
#426546 Sklandantis,neklausyk to susireiksminusio zmogaus. Jis per daug puciasi. Matomai niekad malku gerai neatsiroves.