Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Parašė musiclover
#415556 jau perėjau drag psichoterapeutų, bet jaučiu , jog nejudu į priekį. Pas mane stiprus noras įtikti , tai ir su psichoterapeute/-u tas pats vyksta, neina atsiverti, susikaustau..kažkaip prarandu viltį, jog kažkas gali padėti...o paskui dra išgirsti iš psichoterapeutės, jog nesistengiu dirbti...gal kas nors tikrai žinot gerą psichoterapeutą/psichologą?
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#415572
musiclover rašė:jau perėjau drag psichoterapeutų, bet jaučiu , jog nejudu į priekį. Pas mane stiprus noras įtikti , tai ir su psichoterapeute/-u tas pats vyksta, neina atsiverti, susikaustau..kažkaip prarandu viltį, jog kažkas gali padėti...o paskui dra išgirsti iš psichoterapeutės, jog nesistengiu dirbti...gal kas nors tikrai žinot gerą psichoterapeutą/psichologą?

Tavo klausimas labai normalus, bet i ji atsakyti sunku. Vienas terapeutas gali pasirodyti labai toks ir anoks, tikti patikti, bet tai gali buti vienam konkreciam zmogui su konkreciom problemom. Esu buves pas terapeutus konsultacijai, kai per pirma susitikima pasako, sorry, ne mano sritis, pinigu neimsiu, eik kitur ieskok, gal nukreipt kur galiu. Galima visko ieskotis - rekomendaciju, reitingu ir panasiai, bet tas tinkamumo faktorius pasimatys tik tada, jei nueisi vis gi pasiziureti, kas per zmogus ir ar gali padeti esamai problemai. Viena nesekme su vienu terapeutu tikrai nenesa atsakomybes, kad kazka blogo pacientas ar daktaras daro, uzsienyje net gi rekomenduojama sunkiai judant terapijoj pasikeisti terapeuta.
Vartotojo avataras
Parašė emar
#415573 Mano psichologė man sako, kad aš neprivalau jai atsiskaityti, nes keitiesi ir darai pokyčius dėl savęs ir sau. Galbūt ir dalinai ieškai ne dėl savęs, o pagal pažįstamą tipažą, kurį gali lengviau pamaloninti :) Nežinau, spėlioju. O tu žinai ką nori pakeisti savyje?