Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#399087 Pazystu zmogu kuris tiesiog negali dirbt ir yra jau pensijinio amziaus gyvenime pradirbes gal kelius metus bet jam nera sizofrenijos, tiesiog negali dirbt, ka tokiem daryt...
Parašė Radastas
#400181
Katastrofa rašė:Labas, Peran. Gal ne į temą aš čia pasireikšiu, nes nesergu šizofrenija, bet kiek žinau ši liga yra nepagydoma. Gal mano žinios menkos, bet net šizoafektiniu sutrikimu sergantys žmonės ilgai gydosi, vargsta ir ne visada pasveiksta. Geriau jau sakyti tiesą, negu saldžiai meluoti. Man ji buvo diagnozuota iš pradžių, kokių tik nebuvo tų diagnozių, bet galutinė išvada - sunkios formos depresija. Remisija tęsiasi, tikiuosi ilgam. O jei matai šviesą, tai yra gerai, nes ne visi žmonės, sergantys šizofrenija gali tuo pasigirti :) Stenkis, kovok, vartok vaistus ir gal pasveiksi, o stebuklų tai būna :) Sėkmės tau didelės :)

Šizofrenija yra pagydoma, jei tinkamai gydaisi. Aš pasveikau nuo šizofrenijos vartodama vitaminus. Apie šį gydymą rašoma William Walsh knygoje "Nutrition power: heal your biochemistry and heal your brain". Nuostabi knyga, pakeitusi mano gyvenimą.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#400182
Radastas rašė:Šizofrenija yra pagydoma, ...

Jeigu issigydei sveikinu. Zmogus tave gydes turetu gauti nobelio premija (kaip minimum), nes kol kas oficialiai sizofrenija yra neisgydoma.
Parašė Radastas
#400207
Morpheus rašė:
Radastas rašė:Šizofrenija yra pagydoma, ...

Jeigu issigydei sveikinu. Zmogus tave gydes turetu gauti nobelio premija (kaip minimum), nes kol kas oficialiai sizofrenija yra neisgydoma.


Taip, vitaminų terapijos pradininkas yra nominuotas Nobelio premijai 1988 m. Vitaminus vartoti reikės visą gyvenimą, bet simptomai visi dingo. Labai rekomenduoju perskaityti mano anksčiau minėtą knygą.
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#400223
Radastas rašė:
Morpheus rašė:
Radastas rašė:Šizofrenija yra pagydoma, ...

Jeigu issigydei sveikinu. Zmogus tave gydes turetu gauti nobelio premija (kaip minimum), nes kol kas oficialiai sizofrenija yra neisgydoma.


Taip, vitaminų terapijos pradininkas yra nominuotas Nobelio premijai 1988 m. Vitaminus vartoti reikės visą gyvenimą, bet simptomai visi dingo. Labai rekomenduoju perskaityti mano anksčiau minėtą knygą.


idomiai... kokius vitaminus geri?
Parašė Radastas
#400262
Nesuprastas rašė:Vaistus vartojant tu gali pasiekti remisiją, bet tik ne nuo vitaminų.


Jei nevartoji, tai ir nesakyk, o aš be jokių psichiatrinių vaistų, vien su vitaminais pasiekiau remisiją. Vaistai man visiškai nepadėjo. Dar kartą rekomenduoju William Walsh knygą "Nutrition power: heal your biochemistry and heal your brain", amerikiečių mokslininkas pasakoja apie psichinių ligų gydymą vitaminais. Vitaminai yra psichiatrijos ateitis, nes jie taip pat dalyvauja neurotransmiterių susidaryme. Nesuprantu, kodėl visi taip skeptiškai nesiteikę, jei aš sakau, kas man padėjo, tai gal žinau geriau už žmones, kurie nėra manęs nė matę.
Parašė Radastas
#400263 Taip, vitaminų terapijos pradininkas yra nominuotas Nobelio premijai 1988 m. Vitaminus vartoti reikės visą gyvenimą, bet simptomai visi dingo. Labai rekomenduoju perskaityti mano anksčiau minėtą knygą.[/quote]

idomiai... kokius vitaminus geri?[/quote]

Geriu vitaminą B-6, aktyvią B-6 formą P-5-P, vitaminą C, E, seleną, cinką, biotiną, Lietuvoje negirdėtą SAM-e. Bet yra knygoje išvardyti 5 psichinių ligų biotipai, jiems gydyti taikomi skirtingi vitaminai. Jei domina, būtinai perskaityk knygą: https://www.amazon.com/Nutrient-Power-H ... 1626361282.

Sėkmės!
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#400308
Radastas rašė:Nesuprantu, kodėl visi taip skeptiškai nesiteikę, jei aš sakau, kas man padėjo, tai gal žinau geriau už žmones, kurie nėra manęs nė matę.


Todel, kad tai labai panasu i kliedesius (nepriimk asmeniskai). Jeigu tai butu taip veiksminga, tuomet tai butu placiai taikomas metodas. Ir sizofrenija butu uzmirsta lygiai kaip raupai. Jau ne desim ir net ne dvidesim metu praejo, nuo to laiko kai buvo pradetas taikyti toks gydymo budas ir panasu, kad jis nera TOKS veiksmingas kaip isivaizduoji.
Tau padejo - sveikinu. Taciau ne faktas, kad tai veiksminga visiems.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduoklis
#400320 Vitaminus mes gaunam su maistu, jei mūsų maistas subalasansuotas, labai džiūgu, kad tau padėjo, nors sunku suprast dėl ko.
Parašė Radastas
#400333 Todel, kad tai labai panasu i kliedesius (nepriimk asmeniskai). Jeigu tai butu taip veiksminga, tuomet tai butu placiai taikomas metodas. Ir sizofrenija butu uzmirsta lygiai kaip raupai. Jau ne desim ir net ne dvidesim metu praejo, nuo to laiko kai buvo pradetas taikyti toks gydymo budas ir panasu, kad jis nera TOKS veiksmingas kaip isivaizduoji.
Tau padejo - sveikinu. Taciau ne faktas, kad tai veiksminga visiems.[/quote]

Mano tikslas, kad kuo daugiau žmonių, kurie yra neviltyje ir nebežino ko griebtis, sužinotų apie gydymą vitaminais, o ne įtikinti visus netikinčius. Suprantu, kad sunku patikėti, nes gydymas nesertifikuotas, bet taip pat galima turėti omeny, kad farmacijos kompanijoms naudinga turėti psichinių ligų gydymo monopolį, o gydymo įstaigos yra sudariusios su jomis sutartis ir padeda jį išlaikyti, todėl ir nenori girdėti apie gydymo alternatyvas.
Knygoje "Nutrition power: heal your biochemistry and heal your brain" aprašyti visi galimi psichinių ligų sukėlėjai, visam pasaulyje jau populiarėja gydymas vitaminais, ir tikiu, kad tai yra psichiatrijos ateitis. Pati padėjau susiorganizuoti vitaminų terapiją dar vienam žmogui, kuriam buvo gydymui nepasiduodanti šizofrenija, jam vitaminai irgi puikiausiai padėjo. O faktas yra tas, kad neurotransmiterių disbalansą sukelia būtent vitaminų trūkumas arba perteklius.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#400337 Yra tiesos, geriausi vaistai nuo skrandzio rugsties yra soda su vandeniu, o uz rugstinguma musancius vaistus reikia moketi eurus kurie visiskai nebeveiksmingi bent man buvo.