Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424642 Aš iš fantasy esu skaičius Brandon Sanderson "Miglos vaikai" trilogiją. Knygos neišpasakyto storumo. Perskaičiau visas tik per tris keturis mėnesius. Ėmiau iš bibliotekos. Labai patiko sukurtas pasaulis, ten veiksmas vyksta visiškai išgalvotam pasaulyj, yra magijos. Politikos irgi daug, ypač antroj knygoj. Yra ir padarų fantastinių. Labai satisfying pabaiga buvo. Rekomenduoju. :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424644 :)
"Miglos vaikų" turiu tik pirmą dalį. :achtung Nes kitos dvi buvo labai brangios. :bloga Antrosios kaina jau nukrito kiek, o trečia kainuoja apie 30 €... :bloga
Mačiau, kad "Miglos vaikai" populiari serija. Ir goodreads labai aukštas reitingas. :DD Kai įsigysiu kitas dvi knygas būtinai perskaitysiu. :DD Ačiū už rekomendaciją. :DD

Iš bibliotekos nemėgstu imti knygų. :bloga Nučiupinėtos belekaip, jei garsesnės. Nebent labai labai norisi perskaityti kokią knygą ir sunkiau gauti. :shame
Bet keista... Iš antrų rankų pirkt knygas perku. :D Bet žiūriu, kad būklė būtų "Gera" ar "Labai gera"...

Man iš fantasy patiko "Blėnių vežėčios". Vietomis žvengiau balsu važiuodama trūliku ir skaitydama. :achtung
Paveikslėlis
Dar patiko trilogija "Pusiau blogas".
Daugiau iš fantasy nelabai ką ir skaičiau... :D Nors turiu bent kelias įvairias fantasy serijas namie. :D
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424647 Man ir būtų 30€ knygai per brangu. Aš dažnai dar lyginu knygos puslapių skaičių ir kainą. Ir sprendžiu, ar apsimoka. Jei labai noriu pirkt, bet plonoka knyga ir brangi, laukiu kol atpiks. Dažniausiai stengius neišleist plonai knygai daugiau 8€. Va, prieš kelis mėnesius nusipirkau, lyg tais už 5.99€, knygą "Nuostabu protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas". ~500 puslapiai. Tai čia nuskilo labai. Tokios dažnai kainuoja 20-30€. Dar noriu pirkt iš knygos.lt knygą apie kosmetologiją, tik kad ~20€ kainuoja, tai lauksiu kol kaina nukris.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424677 Bandau skaityti Jens Bjorneboe ”Jūnas”.
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 1999m.

Aprašymas
”„Jūnas“ – aštrios socialinės kritikos romanas. Vos pasirodęs jis iš karto sukėlė didžiulį visuomenės susidomėjimą ir įžiebė karštas diskusijas. Rašytojas smarkiai užsipuolė švietimo sistemą ir jos atstovus. Jo manymu, už daugelio valdžios sprendimų slepiasi mizantropiška dvasia, bukumas ir trumparegiškumas. Jūnas – sistemos auka. Jis nesugeba skaityti. Dėl to bendraamžiai ima niekšiškai Jūną persekioti, o mokytojai tik tyčiojasi ir net nebando padėti...”

Sakau bandau, nes paskutiniu metu nesiseka pabaigti knygų. Ką ten pabaigti... Įpusėt net nesiseka. :?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424702 Su "Jūnu" lėtai judu kažkaip... :bloga
Pradėjau vėl skaityti "Kaulų miestą". Cassandra Clare "Mirtinieji įrankiai" trilogijos pirma knyga... Fantasy...Kažkada skaičiau šią dalį, bet neskaičiau 2 ir 3 dalies, nes neturėjau tuomet... Dabar turiu, bet nelabai pamenu kas vyko pirmoj... :D Tai skaitau iš naujo. :)
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424703 O "Mirtingųjų įrankių" kartais ne šešios knygos? Nes yra lietuviškai tik pirmos kelios išversta, kitos nebaigtos verst iš anglų. Ar aš kažko nesuprantu? Gal ten panašiai kaip su Miglos vaikais, yra pirma trilogija, o antra trilogija jau kita istorija tam pačiam pasaulyj...
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424705 Galvojau kad 3. Bet goodreads iš tikrųjų rašo kad 6. :bloga
Na kaip visad LT leidyklos verčia ne visas dalis... Jau ne su pirma serija susidūriau... :bloga Kas tikrai nervina...

Šiaip vyras skaitė tas 3 dalis... Klausiau ar pabaiga panaši į pabaigą... :achtung Tai sakė kad kaip ir panašu, kad pabaiga. Tai gal planavo trilogiją, o gavos heksalogija? :bloga

Tas pat su Sabaa Tahir serija "Žarija pelenuose"... Išverstos 2 knygos, nors yra jau 4 dalys.
Pradeda seriją, numeta...
Reik mokytis anglų kalbą. :achtung O tai nervai nelaiko. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424706 Man tas pats buvo su "Maze Runner" trilogija. Pirma dalis "Bėgantis labirintu" (The Maze Runner) išversta į lietuvių, kitos dvi ne. Tai angliškai skaitau. Jau trečios knygos du trečdalius perskaičiau.

O dėl mokymosi, tai vargas skaityt kalba kurios nemoki pakankamai. Va šiandien skaičiau "The Da Vinci Code", tai belekiek žodżių nežinomų :bloga o perskaičiau tik du skyrius, kurie trumpučiai, tik 3-5 puslapiai vidutiniškai vienam skyriui.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424804 Dar trečią knygą skaitau, :achtung bet po nedaug labai, tai nežinau ar kada perskaitysiu. :achtung
"Prisukamą apelsiną" EN kalba. Esu porą k. skaičiusi LT kalba 1993-ių metų vertimą, leidimą.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424805
Astro-Meška rašė:"Prisukamą apelsiną" EN kalba. Esu porą k. skaičiusi LT kalba 1993-ių metų vertimą, leidimą.


Čia Harukio Murakamio knyga?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424808 Ne, Anthony Burgess "Prisukamas apelsinas" A Clockwork Orange
H.Murakamio "Prisukamo paukščio kronikos" turbūt turi galvoj... Turiu ir šią, bet neskaičiau dar.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424812 Kažkaip susidėjo, kad Murakamio :achtung

Aš pati esu įklimpus į kelias angliškas knygas:

Cognitive Psychology vadovėlis
The Complete Vocal Technique dainavimo vadovėlis
Piano For Dummies apie grojimą pianinu
The Death Cure, James Dashner
The Da Vinci Code, Dan Brown

Blemba, nežinau, ką bedaryt :oops: :sos: Pas mane visada yra noras nepamesti nebaigtos knygos, knieti man visas baigt perskaityt...
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424816 Kaip ir nebėra skaitomų lietuviškų dabar pas mane. Šiandien baigiau James Clear "Atominiai įpročiai". Dar turiu pasiėmus iš bibliotekos Megan Shepherd "Slapti erškėtrožių kalvos žirgai", net neprisiverčiu pradėt skaityt, o tuoj grąžint reiks...